Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia Neo V'ye şampanya rengi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
17.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Sony Ericsson firmasının Android 2.3.4 (Gingerbread) işletim sistemli modeli Xperia Neo V, ağustos ayında beyaz, gümüş ve mavi olmak üzere üç farklı renk alternatifiyle lanse edilmişti. Kısa bir süre önce internette paylaşılan görsele göre akıllı telefona şampanya rengi de geliyor.

2012 yılının başına doğru Tayvan pazarına giriş yapması beklenen şampanya renkli Neo V'nin teknik özelliklerini sizler için bir kez daha gündeme getirirsek, 1 GHz saat hızında çalışan Qualcomm MSM8255 Snapdragon işlemci, 512 MB RAM, Adreno 205 grafik birimi, HSPA alt yapısı desteği, 3.7-inç 480 x 854 piksel dokunmatik kapasitif ekran, 320 MB'a kadar dahili kullanıcı belleği, 32 GB'a kadar microSD kart desteği, Wi-Fi 802.11n, GPS, Bluetooth 2.1, 5 MP ana kamera, LED flaş, otomatik odaklama, VGA ön kamera, 720p video kaydı, RDS'li FM radyo, HDMI portu ve 1500 mAh'lik batarya göze çarpıyor.

Sony Ericsson'un yol haritasına göre Neo V'nin mart ayı sonu - nisan ayı başına doğru Android Ice Cream Sandwich güncellemesi alacağının altını çizmekte fayda var.

• Beyazını 2 hafta önce aldım, özellikle arkası inci gibi gören bir daha bakıyor :) özellik itibarıylada çok güzel, internetten videoları hiç takılmadan izliyorum, Şampanya rengide güzelmiş :)
  • Neo varken ne V neden alinir ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdorukx

Neo varken ne V neden alinir ki ?

Bütçen yetmiyorsa, kamerayı fazla kullanmıyorsan alınır.

Ayrıca rengi beğendim.
  • Ben Neo V yı vatan dan 2 hafta önce 819 a aldım ve Neo 999 tl idi yani arada 180 tl fark azmı? Ayrıca tek ama tek farkı kameranın 8 değil 5 megapixel olup exmor sensörünün olmaması o kadar. Zaten fotoğraf çekmeye merakı olan kişi fotoğraf makinası alır kendine. 5 mp kamerası ve hd 720p video kaydıyla çok da güzel işimi görüyor, üst seviye uygulama, oyun vs gayet takılmadan çalıştırıyor ve bu fiyata bu özellikte telefon gerçekten çok cazip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathhmore

Ben Neo V yı vatan dan 2 hafta önce 819 a aldım ve Neo 999 tl idi yani arada 180 tl fark azmı? Ayrıca tek ama tek farkı kameranın 8 değil 5 megapixel olup exmor sensörünün olmaması o kadar. Zaten fotoğraf çekmeye merakı olan kişi fotoğraf makinası alır kendine. 5 mp kamerası ve hd 720p video kaydıyla çok da güzel işimi görüyor, üst seviye uygulama, oyun vs gayet takılmadan çalıştırıyor ve bu fiyata bu özellikte telefon gerçekten çok cazip.

o kadar değil paket içerikleride farklı.neodan 8gb neoV den 2 gb hafıza kartı çıkıyor.ayrıca neo V den çıkan kulaklık neo'dan çıkana göre çok kalitesiz.
    renk için şunu diyeceğim.eğer bu rengi beğendiyseniz zaten çoktan beri ebay da bu renk kasa satılıyordu.
    fiyatıda 16 dolar,yani kılıf fiyatına komple kasa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 23 Aralık 2011; 18:19:16 >

• Olsun senin bahsettiklerin aksesuar, 2 gb geldi ama ben zaten 16 gb aldım bile, artık telefonlara 8 gb de yetmiyor, yalnız bu şekil kapak takıp çıkarılıyor mu, bilmiyordum, ön ve yan taraflar çıkıyor ve bu şekil kapak takılabiliyorsa süper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

Ben Neo V yı vatan dan 2 hafta önce 819 a aldım ve Neo 999 tl idi yani arada 180 tl fark azmı? Ayrıca tek ama tek farkı kameranın 8 değil 5 megapixel olup exmor sensörünün olmaması o kadar. Zaten fotoğraf çekmeye merakı olan kişi fotoğraf makinası alır kendine. 5 mp kamerası ve hd 720p video kaydıyla çok da güzel işimi görüyor, üst seviye uygulama, oyun vs gayet takılmadan çalıştırıyor ve bu fiyata bu özellikte telefon gerçekten çok cazip.

o kadar değil paket içerikleride farklı.neodan 8gb neoV den 2 gb hafıza kartı çıkıyor.ayrıca neo V den çıkan kulaklık neo'dan çıkana göre çok kalitesiz.
    renk için şunu diyeceğim.eğer bu rengi beğendiyseniz zaten çoktan beri ebay da bu renk kasa satılıyordu.
    fiyatıda 16 dolar,yani kılıf fiyatına komple kasa.

Tekrar sormak istiyorum ön kısımda ayrı bi cam veya plastik var mı? Dokunmatik ekrandan ayrı?

• Yani kasada alınabilir. Bunu biz takabilirmiyiz acaba yoksa aparat falan mı lazım?
  • Sampanya rengi de güzelmiş. Ancak favorim gümüş renktir. Bu arada gece mavisi kullanıyorum. Ya gümüş renkli komple kasa alıcam, ya da bu renkten alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

Yani kasada alınabilir. Bunu biz takabilirmiyiz acaba yoksa aparat falan mı lazım?

En fazla 5 dakikada takarsın.zaten yaninda 3-4 parça tornavida takımıda fiyata dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 23 Aralık 2011; 21:16:17 >
  • sharpie, sipariş verebilecek olan varsa ben de alıcam komple kasa. Bana da alabilir, zira paypal hesabım yok ve anlamam ebay'da alışveriş yapmaktan. İstanbul içi elden alırım. Kargoyla da gönderebilir sorun değil. Öyle bir şey olursa haber verirsen sevinirim.
  • beyazını aldım en kralı beyaz valla benim gözümde

kırmızı olanda güzel ama

• Neo v'de kırmızı yok,neoda beyaz yok.ama ebaydan aldınmı her renk uyar.benim cihaz kırmızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 24 Aralık 2011; 12:03:02 >
  • quote:

Yani kasada alınabilir. Bunu biz takabilirmiyiz acaba yoksa aparat falan mı lazım?

En fazla 5 dakikada takarsın.zaten yaninda 3-4 parça tornavida takımıda fiyata dahil.

E bay harici nereden bulabiliriz, bu şekilde kapat değişimi gerçekten çok güzel olur, hiç yoktan kapak çizildi, çatladı derdimiz kalmaz yenisini takabileceğimiz için :)
  • zaten ben arka kapak aldım kılıf yerine aynı fiyata kılıfsız kullanıyorum.telefon zaten güzel birde kılıfla kalınlaşmamış oluyor.ebaydan başka bi yerde görmedim.belki doğubankta vardır.
  • quote:

quote:

E bay harici nereden bulabiliriz, bu şekilde kapat değişimi gerçekten çok güzel olur, hiç yoktan kapak çizildi, çatladı derdimiz kalmaz yenisini takabileceğimiz için :)

Telefonun orijinal kapağı kolay kolay çizilmiyor, kaliteli bir boyayla üretilmiş. Kılcak çiziklerin dışında ufak tefek çizikler olabiliyor, o kadar da normaldir.

Kullanıp kapak değiştirmek kılıf kullanmaktan daha cazip. Cihazın karizması çizilmiyor en azından, kapağı çizilse nolcak

• gerçekten çok şık telefon

her renk yakışıyor
  • Aranızda bu telefonu kullanan arkadaşlar telefonun görüntülü konuşma özelliği varmı iyice çıkmaza girdim bi site var diğer site yok diyor kullanan arkadaşlar ön ve arka kameradan görüntülü konuşma yapılabiliyormu vivaz alacaktım onada bi var bi yok diyorlar ne yapacağımı şaşırdım aldıktan sonra hüsrana uğramak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Aranızda bu telefonu kullanan arkadaşlar telefonun görüntülü konuşma özelliği varmı iyice çıkmaza girdim bi site var diğer site yok diyor kullanan arkadaşlar ön ve arka kameradan görüntülü konuşma yapılabiliyormu vivaz alacaktım onada bi var bi yok diyorlar ne yapacağımı şaşırdım aldıktan sonra hüsrana uğramak istemiyorum.

Maalesef yok
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.