Şimdi Ara

Oyun Takas Başlığı [ANA KONU] (367. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.434
Cevap
154
Favori
445.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 90% indirimli Defenders of Time - SKT: 17.01.2015

Her türlü takas teklifine açığım.

Steam: Wacky

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RainyDream -- 10 Ocak 2015; 17:00:59 >
  • cs go, long dark, coh2+wfa, civilization5 komple, payday2, dont starve+together , gaz guzzlers,
    metro LL, gary's mod, xcom enemy unknown, mount and blade warband+fire and sword var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 10 Ocak 2015; 17:07:16 >
  • Arkadaşlar Arma 3 çok istedğim bir oyun ama indirimdeyken maddi sıkıntılar nedeniyle alamadım eğer elinizde varsa istedğiniz Kasa anahtarından 12 tane Atabilirim %50 indirim tutarından daha fazla ediyor
  • Elimde bunlar mevcut Steam koleksiyon kartlarıyla da takas olur.

Amnesia: The Dark Descent (Steam Gift)

Dead Space (Origin Key)

Humble Bundle Steam

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure
    X-COM: Apocalypse
    X-COM: Enforcer
    X-COM: Interceptor
    X-COM: Terror from the Deep
    X-COM: UFO Defense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 10 Ocak 2015; 21:55:49 >
  • elimde cs go giftler var 5 key karsılıgı takaslarım

ayrıca diğer takaslık oyunlarım

Star Trek 4 keys
    Tomb Raider 3 keys
    Ghost Master® 1 key /
    Star Wars Battlefront® II 3 keys /
    Ghostbusters: The Videogame 2 keys/
    Watchmen: The End is Nigh Bundle 4 keys
  • Steam hesabımdaki Payday 2 + Terraria veya sadece GTA 4 Complete Editon karşılığında bire bir takas şeklinde COD Advance ya da Battlefield 4 istiyorum. (Steam Origin farketmez)
  • Fm 15 aranıyor gift key hesap farketmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Steam hesabımdaki Payday 2 + Terraria veya sadece GTA 4 Complete Editon karşılığında bire bir takas şeklinde COD Advance ya da Battlefield 4 istiyorum. (Steam Origin farketmez)

Ben kabul ediyorum, üstünede gta 5 vericem, kabul mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 11 Ocak 2015; 10:44:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Steam hesabımdaki Payday 2 + Terraria veya sadece GTA 4 Complete Editon karşılığında bire bir takas şeklinde COD Advance ya da Battlefield 4 istiyorum. (Steam Origin farketmez)

Ben kabul ediyorum, üstünede gta 5 vericem, kabul mü?

kabul
  • Güncel takas listeme buradan ulaşabilirsiniz : https://www.dropbox.com/s/v3dh6jepu6hl13r/steamtrade.txt?dl=0

Forum profilim gizlidir. Referans için steam profilimi :http://steamcommunity.com/id/etorphine/ ve steam trades profilimi :http://www.steamtrades.com/user/etorphine kontrol edebilirsiniz.

Steam gift oyunlarım için listede belirttiğim karşılıkları dışında herhangi bir şey kabul etmiyorum. Gems, pazardan satın alacağınız King of Scotland Cape, ToD, TF2 anahtarı geçerlidir takas için.

Bundle'dan arta kalan oyunlarım için de yine elinizdeki bundle oyunlarını takas olarak önerebilirsiniz . Oyun teklif etmeden önce sahip olduğum oyunları kontrol edin lütfen :http://steamcommunity.com/id/etorphine/games/?tab=all

Zaten sahip olduğum oyunları kabul etmiyorum. Yine bedava olarak çeşitli yerlerde dağıtılan oyunları kesinlikle önermeyiniz cevap vermem.

• Battleblock Theatre arıyorum
  • Merhabalar;

Bendekiler:

Steam Envanterde Bulunan Gift
    -Bioshock Infinite + Season Pass Pack
    -Metro Last Light Complete
    -Batman: Arkham Origins
    -Max Payne 3 Complete
    -Dragon Age: Origins
    -Shadow Warrior
    -Hitman: Codename 47
    -Clickr
    -Rogue Legacy
    -Assassin's Creed™: Director's Cut Edition
    -Assassin's Creed 2 Deluxe Edition
    -Assassin's Creed® Revelations
    -Bully: Scholarship Edition
    -Borderlands 2 GOTY

Keyler
    -Duke Nukem Forever
    -HIB6 Bonus Key
    (Wizorb, Bit.Trip.Runner, Gratuitous Space Battles, Jamestown)
    -Humble THQ Bundle Key(Darksiders, Red Faction: Armageddon, Metro 2033, Company of Heroes, Company of Heroes: Opposing Fronts, Company of Heroes: Tales of Valor)

Adil-mantıklı olmak kaydı ile tekliflere açığım.
    Ayrıca Tf2 keyleri ile de takas yapabilirim.

Steam veya Origin hesapları ile ilgilenmiyorum.

Steam Hesabım :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198028422000

• Dont starve together Takaslıktır.

Arkadaslar sacma sapan oyunlar yazmayın 1dolara 4 tane oyun bundle almıs adam 4ünü yazıyor 1i ile takas olur diyor :) Degerinde oyunlar yazın far cry aramıyoruz elbette degerindede aslında daha cok çöp olmayan oynayabilcegimi birşeyler arıyorum aklımda oyun yok o yüzden öneri bekliyorum
  • elimde gift olarak

How to Survive - Storm Warning Edition

How to Survive normal

ve

key olarak

crysis 2 maximum edition var tekliflerinizi bekliyorum
  • STAR CİTİZEN key var CS GO COMPLETE key olanlar varsa takas yapalım
  • beyler takas değilde civilization 5 ve assetto corsa oyununu arıyorum hesabını satan varsa pm den ulaşırsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 13 Ocak 2015; 12:32:10 >
  • Elimde gift olarak Portal 2 var. Değerinde (ROW) olmak koşuluyla herhangi bir oyunla takas edebilirim.

Steam profilim:http://steamcommunity.com/id/amudakalkantospa/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmudaKalkanTospa -- 13 Ocak 2015; 10:18:26 >
  • 3 Adet TF2/CSGO anahtarına (türü fark etmez, kapsül anahtarı hariç) CS:GO veriyorum. İlgilenen mesaj atsın, başka teklifler cevapsız bırakılır.

7 yıllık Steam hesabım var, profilimde de onca +rep var, CS:GO gift statüsünde olduğu için* 3 anahtarın yollanması ardından oyun hesabınıza hediye edilir.

(* Bildiğiniz üzere artık mağazadan satın alınan bir oyuna 30 gün takas engeli geliyor)
  • Arkadaşlar Uplay hesaıbımda sadece watchdogs var karşılığında dayz standalone veya arma 3 istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.