Şimdi Ara

Samsung'dan belirli Galaxy cihazları için ücretsiz 16 oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'dan belirli Galaxy cihazları için ücretsiz 16 oyun

Ürettiği cihazlarda kullandığı Bada ve Android açık kaynak işletim sistemleriyle önemli başarılara imza atan Samsung, kendi ekosistemini oluşturmak adına Samsung Apps adlı bir uygulama mağazasını da devreye sokmuştu. Geniş bir kullanıcı kitlesi edinen uygulama mağazasında Samsung kısa bir süre için 16 farklı oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor.

Kampanya sadece belirli Galaxy modelleri ve bu modellere özgü oyunlar için geçerli. Bölge olarak da İngiltere, Almanya ve İtalya başta olmak üzere Avrupa sınırları olarak belirlenmiş. Kampanyanın ne zaman biteceği veya diğer ülkelere de gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Modellere göre verilecek oyunlar şu şekilde:

Galaxy Ace ve Galaxy Gio için Air Penguin oyunu. 

Galaxy SII ve Galaxy WiFi 5 için Air Penguin, Air Attack HD, Artillery Brigade, Guru Planet, Paladog, Riptide GP HD, Bang Bang Racing, Roboto, Bubble Fish, Samurai 2, European War, Sprinkle, Flip Flip Flip, Trial Xtreme, Grow, Zixby. 

Galaxy Note modeli için ise Air Penguin, Air Attack HD, Artillery Brigade, Bang Bang Racing, Sprinkle, Trial Xtreme, Grow, Zixby, Paladog, Roboto, Riptide GP HD, Samurai 2 oyunu.

• air attack hd güzel
  • Bunların çoğu zaten markette ücretsiz
  • Arkadaş galaxy ace e bile oyun var galaxy s e oyun yok bu nası iştir anlamadım uçan kafa geliyor.
  • işte androidin bu ayrımcılığı hoşuma gitmiyor. telefona göre oyun yazarsan android kullanmanın yanında birde telefon markası seçmek zorunda kalıyorsun. özgür yazılım ama bir telefonda çalışan oyun diğerinde çalışmıyorsa burada özgürlükleri sınırlandırma yok mu yani? şimdi kimse gelipte laf etmesin bende bir android kullanıcısı olarak bu ayrımcı zihniyete karşıyım..
  • @Batuist

Üstad bazı telefon modellerini seçmelerindeki nedenin oyunun çalışıp çalışmaması konusu olduğunu sanmıyorum.
    Seçim kriterleri nedir bilmiyorum ama bazı modellerin (Galaxy S gibi) bulunmaması seçim kriterlerinin oyunu çalıştırma-çalıştırmama ya da performans yetersizliği gibi faktörler olmadığını düşündürüyor. Ben HD2 kullanırken bu oyunların bazılarını oynamıştım, arkadaşıma da kurmuştuk (Galaxy S), hiçbirinde tek bir takılma falan görmemiştik.
    Ama bazı uygulamalarda telefona göre özelleştirme gerekiyor mu, gerekiyor, haklısınız...
  • bütün oyunlar ücretsiz değil mi zaten?:)
  • Galaxy s te HD lerde dahil hepsi çalışıyor panik yapmayın :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • note kullanıyorum tüm oyunlar beleş :) browser ile bile yüklenebiliyor bir gün virüse denk gelip baltayı taşa vuracaz ama hadi bakalım keyfimize şimdilik. :) 2012 dünyanın sonu diyolar fazla düşünmeyelim. :)
  • Samurai 2'mi?Güzel hemen deniyorum.
  • Applanet varken, ne android markete giriyorum ne de samsung apps'e :)
  • air penguen cok güzel gioda oynuyom
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.