Şimdi Ara

SAGEM SPIGA KULLANICI KULÜBÜ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.354
Cevap
11
Favori
106.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• SAGEM SPIGA KULLANICI KULÜBÜ
  • getiren adam tam maldı. geldiğinde açın bakın pakete kırık dökük varmı diye.

bide wirelessi çalıştıramadım tuşu var basıyorsunuz açılıyor ama etraftakileri görmedi bide sim kartı görmedi inşallah hallederiz. Bu aradda hepimize hayırlı olsun iyi günlerde ullanma dileğiyle
  • hemen cayır cayır oldu çok ısındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: act02

getiren adam tam maldı. geldiğinde açın bakın pakete kırık dökük varmı diye.

bide wirelessi çalıştıramadım tuşu var basıyorsunuz açılıyor ama etraftakileri görmedi bide sim kartı görmedi inşallah hallederiz. Bu aradda hepimize hayırlı olsun iyi günlerde ullanma dileğiyle

kargocuların çoğu öyle.. adam bırakıp gidiyor.. oysa onun söylemesi gerek.. elektronik bir ürünse açın ben beklerim.. kırık veya arızalı filansa tutanak tutalım diye..
  • quote:

hemen cayır cayır oldu çok ısındı

havalandırma deliklerine baksana bakalım kapalımı hava üflüyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

quote:

hemen cayır cayır oldu çok ısındı

havalandırma deliklerine baksana bakalım kapalımı hava üflüyor mu

çok az bihava geliyor bakıldığında kapalı olduğu belli mecbur aynştayn mod yapacaz
  • evetarkadaşlar sim kartı gördü hafıza kartı taktım 3 gb onuda gördü xp si ingilizce sms gönderme özelliği var ilk izlenimlerim bunlar şimdi okula gidecem yanıma alıp çıkacam yolda 3g ile izlenimlerimi aktarmaya devam ederim
  • media player 9 yüklü boyutuna göre ses idare eder dokunmatık guzel sağ clık yok biraz bekletince sağ clik yerine geçiyor
    office 2007 yüklü girdim şifre istiyor akşam crack atarım
    wireless çalıştı fn ile birlikte basmak gerekiyormş
    hafıza total size 7.44 GB Free space 2.31 Gb
  • radyo dinler gibi hissettim kendi mi ama halimden memnunum anlat anlat daha
  • quote:

radyo dinler gibi hissettim kendi mi ama halimden memnunum anlat anlat daha

messenger yüklü kendinde yalnız kurulumda turkçe q seçtiğimden herhalde i harfi yok ı ya bastığında ı yazıyor i yazmak için buyuk I yapıyorum bide @ harfini yapamıyorum klavyeyi sakın türkçe q yapmayın
  • quote:

quote:

messenger yüklü kendinde yalnız kurulumda turkçe q seçtiğimden herhalde i harfi yok ı ya bastığında ı yazıyor i yazmak için buyuk I yapıyorum bide @ harfini yapamıyorum klavyeyi sakın türkçe q yapmayın

türkçeye çevirmek lazım ya xpyi zormudur ki yada sil baştan mı yüklencek nasıl olacak usbden o var
  • ilk kurulu halini image alip,

parcalayarak upload etmek lazim, web e

cok kisinin isine yarar ;) ;) ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fn olayını söyleyen arkadaşa teşekkürler :) benim alette biraz önce geldi. o kadar yorum okudum nette kuryenetle ilgili tam hapı yuttuk derken ürün geldi. yalnız benim ürün kutusunda kalem çıkmadı pcninsağ alt tarafında ki kısımda da kalem yok tıpa gibi bir şey takmışlar kalem yerine.
  • quote:

quote:

quote:

türkçeye çevirmek lazım ya xpyi zormudur ki yada sil baştan mı yüklencek nasıl olacak usbden o var

ben bi heycanla açtım herşey yüklü sadece kurulum yapıyorsun

bide kargocuya mal dedim lafımı geri alıyorum adam 2.5 lira aldı bendedim ödemiştim bilmiyorum burda alınacak yazıyordedi tamam dedim verdim şimdi kapı çaldı adam özür dilerim kargonun ödemesi yapılmış hak geömesin buyrun 2.5 tlniz dedi gitti valla helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: target4u

ilk kurulu halini image alip,

parcalayarak upload etmek lazim, web e

cok kisinin isine yarar ;) ;) ,

Olmaz öyle, adamın lisansı patlar.

Zor birşey değil. Flash belleğe acronis kurup yedekleyin..
  • bende tr q seçtim klavyeyi ve bende @ yazamadım :) nasıl değiştirebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan1985

fn olayını söyleyen arkadaşa teşekkürler :) benim alette biraz önce geldi. o kadar yorum okudum nette kuryenetle ilgili tam hapı yuttuk derken ürün geldi. yalnız benim ürün kutusunda kalem çıkmadı pcninsağ alt tarafında ki kısımda da kalem yok tıpa gibi bir şey takmışlar kalem yerine.

aman diyim zorlama orayı bende orayı kalem sandım kırıyordum sol ön tarafta kalem
  • bide hemen şarja takın pil tamamen boşalmadan yüzde 10larda falandı taktığımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan1985

bende tr q seçtim klavyeyi ve bende @ yazamadım :) nasıl değiştirebiliriz?

Denetim masası dil klavye ayarlarından.

Shift+2 de @ olması lazım.
  • quote:

bide hemen şarja takın pil tamamen boşalmadan yüzde 10larda falandı taktığımda

valla biraz zorladım ama kırılmadı çıktı sadece :) hatta şaşırdım acaba dedim kalemin kafa kısmını kırdım da kalem içerde kaldı galiba :)) kalem yeri içinde sağol sayende çıkardım. şimdi kapatıp şarja takıcam.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.