Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Mario Kart 7 İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
8.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mario ve arkadaşları yarışıyor, biz yorumluyoruz!

• Nintendo oyunları sürekli Nintendo Konsolları'na mı çıkmak zorunda?
  • ~PanteR~
    Akla ziyan arkaşım benim adı üstünde Nintendo oyunu sony nin oyunları başka konsola gelio mu ? Oyun dünyasıyla pek alakan yok galiba.

İnceleme için çok teşekkürler açıkçası wii deki gibi bekliyordum fakat çok daha iyi olduğunu gördüm. Nintendo nun 3DS e çıkardığı oyunlar çok iyi fakat şuan için daha fazlası yok bir ds teki kadar kaliteli yapımlar çıksa almayı düşünebilirim. Birçok kişi 2. versiyonu bekleyelim diyor onlarada hak veriyorum cihaz şuan hem kalın hemde şarzı az gidiyor.

Tekrar teşekkürler...
  • keyifli bi oyuna benziyor keşke 3ds im olsaydı
  • Eğer böle devam ederse mayıs ayında psvita'dan vazgeçip 3ds alıcam.Ozamana kadar daha iyi oyunlarında çıkacağını veya duyurucalığına ınanıyorum 3ds için.Hem psvita sorunlarını paso okuyoruz yazılımsal olsun donanımsal olsun.f/p olarak'da daha iyi olduğuna 3d ozellıgınden doyalı.Psvita okadar parayı haketmiyor türkiyede.
  • Video incelemesi için tesekkürler...
  • Bu oyun baştan aşağı CRASH TEAM RACİNG in çakmasıdır.C.T.R bir naughty dog oyunu olup zamanında PS1 için çıkmış bir efsanedir.C.T.R o haliyle bile hem grafikleri hem oynanabilrliği,atmosferi ,karakterleriyle ve sesleriyle mario kart serisine 10 basar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu oyun baştan aşağı CRASH TEAM RACİNG in çakmasıdır.C.T.R bir naughty dog oyunu olup zamanında PS1 için çıkmış bir efsanedir.C.T.R o haliyle bile hem grafikleri hem oynanabilrliği,atmosferi ,karakterleriyle ve sesleriyle mario kart serisine 10 basar.

ctr dediğin oyun mario kartın çakmasıdır yanlış bilgilenirme olmasın seninde dediğin gibi ctr ilk olarak ps1de çıkmıştır ancak mario kart super nintendo ile gün yüzüne çıkmıştır (belki nes'tede vardır tam emin değilim) dolayısıyla kimin kimden özenerek yapıldığı ortada
  • nintendonun yaptğı oyunlar her zaman 9 puan alıyor.5 puanı haketmeselerde.yok zelda,yok mario kart anladım oyun eğlenceli olabilir.ama sen grafiğe gidipte 9,2 verirsen nintendo gelişmez arkadaş bırak ölsün firma
  • Araçların kontrolleri ve bu özel yetenekler Cars 2 oynanışına çok benziyor.
  • yıllar yıllaaaar önce ps1 de oynadıgım crash team racing buna 5 basar...
  • quote:

Bu oyun baştan aşağı CRASH TEAM RACİNG in çakmasıdır.C.T.R bir naughty dog oyunu olup zamanında PS1 için çıkmış bir efsanedir.C.T.R o haliyle bile hem grafikleri hem oynanabilrliği,atmosferi ,karakterleriyle ve sesleriyle mario kart serisine 10 basar.

arkadaşım al bakayım biraz aklın varsa aratırıp yorumunu yapardın !

Crash Team Racing dediğin oyun ne zaman çıkmış burda yazıyo !

http://en.wikipedia.org/wiki/Crash_Team_Racing

Mario Kart da ne zaman çıkmış burda yazıyo !

http://en.wikipedia.org/wiki/Mario_Kart

adam akıllı destekli bişeyler yazında bari insanları yanlış bilgilendirmiş olmayın !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ed_al -- 22 Aralık 2011; 21:38:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nightwolfkin

undefined

Önce misafir üyelikle yazdın aynı şeyi sonra ağzının payını alınca güya destek olmak için üyeliğinle girip başka biri ayağına yatmıyormusunuz var ya böyle kendini dahi zanneden embesiluslar oldukça bu ülkede oyunculuk knight online seviyesinde kalmaya muhtaç...

İnceleme harika ve zevkle izlettiriyor kendini ayrıca Nintendo ölsün diyen ergen arkadaşımıza sesleniyorum nintendo 1800 lü yıllardan beri eğlence sektöründe...Ve Playstation un doğuşuna vesile olmuştur yani Nintendo ilklerin firmasıdır sen ölsün dedin diye ölmez boşuna boş boş mesaj yazma ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ed_al

quote:

arkadaşım al bakayım biraz aklun varsa aratırıp yorumunu yapardın !

Crash Team Racing dediğin oyun ne zaman çıkmış burda yazıyo !

http://en.wikipedia.org/wiki/Crash_Team_Racing

Mario Kart da ne zaman çıkmış burda yazıyo !

http://en.wikipedia.org/wiki/Mario_Kart

adam akıllı destekli bişeyler yazında bari insanları yanlış bilgilendirmiş olmayın !

Adam belgeli ezdi

• Video için teşekkürler. Exc. oyunlar genellikle güzel olur. Nintendo iyi kazanç sağlar bunun üzerinden.
  • Arkadaşlar grafikleri siz battlefield veya nfs run'a göremi karşılaştırsın istiyosunuz öyle yapsalardı grafikler 1-2 puan bile zor alırdı bu oyunları adamlar kendi çaplarındaki oyunlara göre değerlendiriyor 3DS oyunlarına göre mesela. O yüzden yok grafiklere 9 veriyomuş yok oyun ziyanmış fln boş laflar etmeyin.
  • Grafiklere not verilirken sadece texture kalitesine göre not verilmez. Detaylara, tasarıma, görsellerin sunumuna göre de not verilir. Bak mesela herkes Skyrim'in grafiklerine laf eder ama etrafta dolaşıp duran böceklerden, mazgallardan sızan sulardan, yağmur damlalarının su birikintisinde yarattığı etkiden söz etmez. Ya da bak nasıl da güzel düşünmüşler Mario Kart'ta, incelemeyi izle görürsün. Ağaçlardan düşen yapraklar, kameraya vuran su damlaları vs. Bunlar ufak detaylar ama oynarken feci etki yaratıyor insanda. Bunlar sistemi zorlamaz fazla ama inanılmaz gerçekçilik katarlar. Yapımcının tembel olmadığını gösterir. İş sadece motoru optimize etmekle, güzel grafik çıkarmakla olmuyor. Onu nasıl kullandığın önemli. Arkham City'de Batman ve Catwoman'ın kıyafetlerinin zamanla yırtılmaları mesela feci bir detaydır.

Süper texture kalitesiyle bomboş bir ortam yaratacaklarına, daha düşük kaliteyle dolu dolu bir ortam yaratsınlar tercihim. Ha yüksek kalite, yüksek detaylı oyunlar var mı, var. BF3 gibi, Crysis gibi. Ama yapımcıların texture kalitesine abanacağız diye detayları kısmalarını istemem. Zamanında Fifa'da oyuncular terlerdi artık kaldırdılar malesef onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoginet

~PanteR~
    Akla ziyan arkaşım benim adı üstünde Nintendo oyunu sony nin oyunları başka konsola gelio mu ? Oyun dünyasıyla pek alakan yok galiba.

İnceleme için çok teşekkürler açıkçası wii deki gibi bekliyordum fakat çok daha iyi olduğunu gördüm. Nintendo nun 3DS e çıkardığı oyunlar çok iyi fakat şuan için daha fazlası yok bir ds teki kadar kaliteli yapımlar çıksa almayı düşünebilirim. Birçok kişi 2. versiyonu bekleyelim diyor onlarada hak veriyorum cihaz şuan hem kalın hemde şarzı az gidiyor.

Tekrar teşekkürler...

Uzun suredir oyunlarin takipcisiyim firmalarin yaptiklari oyunlari kendi konsollarina cikarma gibi bir zorunlulugu yok ki Microsoft her oyununu Xbox'a cikarmiyor. Ama Nintendo her oyunu kendi konsollarina cikariyor.

• çalışmalar güzel heycanlı ve fazla zevkli olmasada nintendo ve bu tarz türleri görmemiz güzel ve video incelmeniz daha güzel
  • Yanlız CTR diyen arkadaşlara katılıyorum.Efsane bir oyundur ve gerçekten MK dan daha iyidir.Wii deki Mk yi baya oynadım ama oyun belli bir süre sonra sıkıyor ve artık baydı bu seriler.Her konsola hep aynı oyunlar vs. nedir bu.Tabi alan olunca adamlarda basıyor aynı oyunu her seferinde.Ne diyim alanlar razıysa benim için sorun yok.Şu anda milyarlar satsa bile zevk alamıyorsam bitmiştir.Keşke CTR devam etseydi...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.