Şimdi Ara

Sony Ericsson LT28i, 720p ekran ve 13MP kamera ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
11.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sony Ericsson'un üst segmente konumlandıracağı LT28at kodlu yeni telefonuna ilişkin detaylar netleşiyor. Bluetooth sertifikası veren Bluetooth Özel İlgi Grubu (SIG)'nun resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, 4.55-inç boyutunda ve 720p çözünürlüğünde Reality Display ekrana sahip olacak telefonda 13 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya yer verilirken, arka aydınlatmalı olan bu kameranın 720p video çektiği belirtiliyor.

LED Flash donanıma ve görüntülü konuşma için ön kameraya da sahip olan telefonda çift mikrofon olduğu da ortaya çıkan detaylar arasında. 2.4GHz ve 5GHz WiFi 802.11n desteği sunan ve Bluetooth 2.1 uyumlu olan yeni telefonun işlemcisi ve kullandığı Android sürümü hakkındaysa şu an için çok fazla bilgi bulunmuyor ancak kimilerine göre ekran boyutu ve kamera dışında Nozomi kod adlı LT26i ile benzer yapı sergileyebilir. En iyi ihtimalle Ocak ayındaki Tüketici Elektroniği Fuarı'nda sergilenmesi beklenen LT28i, Sony Ericsson markasını taşıyan son telefonlardan biri de olabilir zira Ericsson hisselerini satın alan Sony'nin, 2012'nin ilk yarısında marka dönüşümünü tamamlayacağı bildiriliyor. 

• Artık sadece sony olmayacak mıydı?
  • 720p ekran mı? Çok iyi Ama 13 MP kamera ile bir hayli pahalı olacağa benziyor yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Legion -- 22 Aralık 2011; 11:23:42 >
  • İşlemcisi ne yahu!
  • Bekleyip görelim.
  • işlemcı değişiyor ekran çözunurluk değişiyor kamera değişiyor biri şu batarya surelerınde de onemlı bır degısıklık yapsında tam olsun....
  • O çözünürlükte kameranın 720p video çekmesi saçma olmuş. Galiba Android işletim sisteminin video desteği 720p ile sınırlı. Benim aklıma bu geliyor.
  • @ selcuk20

Galaxy SII 1080p video çekebiliyor.
  • 13MP kamera ve 720p video kaydı ? Hep kendini düzeltip bozuyosun.
  • 720p ekranların artık kapasitif butonlardan arındırılmış olması gerektiğini düşünüyorum. tabi dolayısı ile android 4 için üretilmiş olmalarıda şart.. bu sayede telefonun ebatlarını bir nebzede olsun makul sınırlar içerisinde tutabilirler.. ama sanırım android 4 için yapılan telefon çalışmalarının 2012 ikinci çeyreğinde daha sık göreceğiz gibi..
  • cihaz gayet donanımlı geliyor, işlemci hızı ne olcak merak ediyorum, 720p video çekimi sönük kalmıs 13mp karşısında, bunun harici gayet güzel, sony ericson hisselerini almamışmıydı?
  • çocuk mu kandırıyon, 13mp kamera yap 720p video çeksin.. aç yazılım desteği ile 1080P video desteğini, haa açamaz çünkü 13mp'le güvenemiyor :) s2 8mp olmasına rağmen dslr fotoğraf makinelerinde kapışıyor fotoğraf çekmede (1200TL'lik normal lensli makinalardan bahsediyorim :) ) üstelik 1080p video kalitesi yapıyor, gece çekimi felan süper, hatta çoğu el kameralarından daha da performanslı, s2 dslr olmamasına rağmen makro moduna aldığımda, makinaya sanki makro lensi takmış gibi şaşırtıcı güzellikte makro çekimleri yapabiliyor. ben makro çekimleri yapmayı çok seviyorum, hatta bi makro çekimimde çam ağacının kovunu çekmiştim, içinde böcek geçmek için ip incecik bir tane ağ atmış ve onu olduğu gibi almış, pes doğrsu dedim..
  • bunlar henüz bence ham bilgiler...zaten bu ve daha bilmediğimiz birçok cihazlar hali haziırda Sony'nin mühendisleri tarafından test ediliyordur,yani çoğu bilgiler değişmeye müsait...başta 720p video olmak üzre çünkü öyle bir kamera ve ekran çözünürlüğü yanında fıkra gibi olmuş...birde bir türlü anlam veremem video ve görüntüleme teknolijileri üzerine yıllardır öncülük eden Sony'nin makası daha fazlası acması gerekirken resmen geriden gelmek için direnmesi hoş bir görüntü değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 22 Aralık 2011; 15:14:00 >
  • @xxxx1
    mmnder16 gibi düşünmüyorsundur umarım, aslında su an evet geride kaldıkları bir gercek ama bu yapamadıklarından ya da güvenmemelerinden değil, ellerindekini maksimum potansiyele ulastırmaya calısmalarından geliyor bence. Ayrıca arada yasadıkları durumlar da etki altına aldı onları. Sonuc olarak mmnder16'ya özellikle belirtmek isterim ki bahsettiğimiz xxxx1'in dedigi gibi senelerce öncülük etmis ve gercekten kuvvetli, kalitesi ortada olan bir firma. O nedenle yok galaxy s2 böyle yok söyle gibisinden bir yaklasıma girip kalkıp bunun resmi olarak özellikleri ortaya koyulmamıs bir modele dair sızıntı baslıgında yapman cok yanlıs :)

Ayrıca Erdi Abi'nin böyle farklı konulara da el atıp kafasını dinlendirmesi iyi oluyor ama yine de biz hd7800 serisinin haberlerini de bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 22 Aralık 2011; 15:47:48 >
  • Desenize N8'den daha iyi bir kameraya sahip bir telefon geliyor.N8'in son cephesi de düştü

Mission Complete
  • 720p cok siradan bi ozellik olmus ya. 13 mp koy ama full hd cekmesin. Bazen satis stratejisi yapaym derken batiriyolar. Bunun bi ust modelide 1080p 200 mhz de islemcisini artirir piyasaya surer. Hep ayni film
  • umarım tasarım olarak neo ve arc'a benzeyen çift çekirdek ve daha küçük ekran 3,7" -4,0" modeller çıkarırlar. bu telefona gelince 720p kayıt saçma geldi 1 ghz tek çekirdekler 720p çekiyor. zamanla netleşir.
  • millet ne çabuk unuttunuz 176x144 videolara vay be dediğiniz günleri? 720p neyinize yetmiyor anlamak güç...
  • Herkesi aydınlatma adına: ön kamera 720p çekiyor arka kamera muhtemelen 1080dir. yabancı siteden bilgi alınmıştır.
  • bekleyip göreceğiz.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.