Şimdi Ara

Uykusu Tutmayanlar Buraya.(Sadece Saat:2:00-7:30 Arası..)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geceleri konu dışı bölümü aktifliğini yitirmiş sanırım neyse bu da benden olsun uyuyamayan herkesi bekliyoruz bu köşeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Ugur -- 22 Aralık 2011; 4:56:34 >

• Saat iki buçukta yatarım diye yatağa girdim ama hala uyuyamadım her gece böyleyim:(
  • (:
  • Benimde uykum gelmedi ne yapsam ya prakten şurubu felanmı içsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Ugur -- 22 Aralık 2011; 5:17:02 >
  • Tutmaz
  • Ben gece uyanıyorum beyler ya ne pis bir duygudur bu. Her gece uyanırım. 2-3 arası genelde. Bazen de böyle 5 gibi. Erken de yatmıyorum ki 1:30 yattım. Var mı böyle uyanan?
  • tabiiii kardeşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismky

Ben gece uyanıyorum beyler ya ne pis bir duygudur bu. Her gece uyanırım. 2-3 arası genelde. Bazen de böyle 5 gibi. Erken de yatmıyorum ki 1:30 yattım. Var mı böyle uyanan?

Ben geceleri hiç uyuyamıyorum askerden geldikten sonra özellikle,sebebide nerdeyse haftada 2 gece 3-5 nöbeti tutmamdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uğur_1988

quote:

Orijinalden alıntı: ismky

Ben gece uyanıyorum beyler ya ne pis bir duygudur bu. Her gece uyanırım. 2-3 arası genelde. Bazen de böyle 5 gibi. Erken de yatmıyorum ki 1:30 yattım. Var mı böyle uyanan?

Ben geceleri hiç uyuyamıyorum askerden geldikten sonra özellikle,sebebide nerdeyse haftada 2 gece 3-5 nöbeti tutmamdı.

Senin bahanen var ama hem de uyumuyosun hiç, ben uyuyup uyanıyorum çok fena o.
  • Konusu tutmayanlar buraya .
  • Arkadaşlar bende sizin durumdayım sabah 8 de yatıp 15-16 arası uyanıyorum 2. Öğretim insani baykuşa çeviriyor
  • 8 de dersim var sindi yatsam kalkamam zaten hergun ezani duymadan uyuyamiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.