Şimdi Ara

Sgp Ultra Optics Mi Yoksa Oleophobic Mi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
3.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 liralık hergün jelatin almaktan bıktım.çiziğe tahammülüm yok ve bu jelatinler 2 günde bir çiziliyor.iyi bir jelatin almaya karar verdim iphone 4 üme.
    mat kesinlikle istemiyorum.şeffaf olsun ince olanlardan,parmak izi olmasın ve çizikler oluşmasın istiyorum.bilmiyorum çok mu şey istiyorum
    sizce sgp oleophobic mi yoksa ultra optics mi almalıyım.ellerim yağlı değil bana optics daha sıcak geliyor ama onda da yırtılmalar falan oluyor diye duydum forumda.konu açıyorum çünkü kılıflar konusunu kilitlemişler teşekkürler şimdiden canlar

• Cihazi ilk aldigimda aldigim yer sormustu yapistiralim mi diye. 25 tlye oldugunu, kaliteli olaninsa 35 tl oldugunu soylemislerdi. Olmusken kalite olsun hesabi yapistirdi adam. Kac ay gecti gram cizik yok. Son deree ince ve seffaf. Bakanlar anlamiyor bile ilk etapta koruyucu oldugunu. O gun markasini sormamistim. Denk gelsem soracagim. Keske bikac yedekte alsaydim. Acaba senin soyledigin markalardan biri olabilir mi
  • valla bilemiyorum dostum ben burada şeffaf alıyorum.önlü arkalı 5 lira.ama 2 gün tırnağım değmiyor.cebime koy çıkar çiziliyor ya
  • Celluar LİNE Kardeşim Araştır Teknosa Gibi Yerlerde Var.Arkalı Önlü Korumalı Paket Halinde Geliyo.
  • More-TR den 4 ay once optics aldim. İlk birkac ay mukemmel ama sonra parmak izine devam. 50 cmden telefon dustu 4 gun once ve jelatinin uzerinde 2 cm ve soyulan cizik meydana geldi. Eve gidip cikarttim ve inanamadim. Telefonun on yuzeyinde en ufak bir cizik yoktu. Simdi crystal uyguladim , retina icin en iyisi o.
  • Sgp nin ultra crystal modeli var o nasıl acaba varmı kullana arkadaslar ?

• Bu ince ekran bantları arasında en iyi görüntü ve dayanıklığı hangisi veriyor acaba bende her ay bir korumaya para vermekten sıkıldım soyle bir kere alıp rahat rahat parmak izi olmadan kullanabileceğim bir sete ihtiyacım var en iyisi hangisi acaba ?
  • 5 liralık olanı 6 aydır kullanıyorum. 1-2 çizik ancak var :)

Ve telefonu pekte nazik kullanmam
  • Ben Ultra Crystal kullanıyorum. Telefonun üzerinde olduğunu anlamak çok zor. Retina ekran için en iyisi Ultra Crystal. Parmak izi kalmasını fazla önemsemiyorum.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Ben Ultra Crystal kullanıyorum. Telefonun üzerinde olduğunu anlamak çok zor. Retina ekran için en iyisi Ultra Crystal. Parmak izi kalmasını fazla önemsemiyorum.

parmak izi kalıyor mu peki
  • Ultra Crystal ı nerden bulabilirim
  • En iyisini more-tr den bulursun.Diğerleri arada oyunbazlık yapıyorlar.Ben ultra crystal kullanıyorum parmak izi oluyor ama rahatsız edici miktarda değil.Bu grupta en iyisi ultra optics diyorlar.
  • Retinaya mat ekran koruyucu kullanmak gercekten gereksz buluyorum cunku. Yuksek cozunurlkte mat kaliteyi mahvediyor. O yuzden parmak izi kalicak die dusunceginize kalitenin gtmemesi icn ultra crystal olanindan alin kilif oldugunu bile hissetmezsniz
  • ultra crystal alayım da more tr cevap vermiyor. :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Ben Ultra Crystal kullanıyorum. Telefonun üzerinde olduğunu anlamak çok zor. Retina ekran için en iyisi Ultra Crystal. Parmak izi kalmasını fazla önemsemiyorum.

parmak izi kalıyor mu peki

Parmak izi kalıyor maalesef. Ama retina ekranın güzelliği bozulacağına varsın parmak izi olsun.

Ekleme: Dükkanımda son 1 adet Ultra Crystal var, isteyen olursa bana ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Maxy_ -- 22 Aralık 2011; 17:48:53 >
  • Bodyguard kullanan yok mu benim gibi?
  • Ben 4S'e Elango S4 kapak aldım ve içinden parlak ekran koruyucusu çıktı.Ne bir dalgalanma nede çizilme oluyor gayet kaliteli.
  • Hoco hakkında bilgisi olan varmı?

Black Ops Bumperın yanında hediye geldi güzel bişeye benziyor. Varmı kullanan duyan?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.