Şimdi Ara

Club3D yeni ekran kartını duyurdu: GTX 570 Battlefield 3 Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Hollanda merkezli donanım üreticisi Club3D, oyun tutkunları için hazırladığı yeni ekran kartını duyurdu. Nvidia'nın GeForce GTX 570 çözümünü temel alan özel tasarımlı yeni model ile birlikte Club3D, kullanıcılarına Battlefield 3 oyununu da hediye ediyor. Kutu tasarımında Battlefield 3 temasına yer verilen kart, Nvidia'nın 40nm üretim teknolojisiyle hazırladığı GF110 grafik yongasından güç alıyor ve CoolStream soğutucu tasarımını kullanıyor.

Grafik işlem birimi 732MHz'de, paralel işlemcileri 1464MHz'de ve bellekleri de 3800MHz'de görev yapan DirectX 11 destekli ekran kartına 480 CUDA çekirdeği, 320-bit bellek veri yolu desteği ve 1280MB GDDR5 bellek eşlik ediyor. SLI teknolojisi ile çoklu GPU kurulumuna olanak tanıyıan kart PhysX, CUDA, 3DVision ve PureVideo HD gibi teknolojileri de destekliyor. Club3D tarafından yakında satışa sunulması beklenen GTX 570 Battlefield 3 Edition'ın fiyatı ise açıklanmadı. 

• hadi hayırlısı kartın kutusu çok güzel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost recon advanced

hadi hayırlısı kartın kutusu çok güzel duruyor

Kutusu güzelde, kart çok kötü duruyor.
  • aynen öyle bu karta para verilip alınmaz
  • Isıtılıp tekrar servis edilen 570... 1280 MB... Üzerinde siyah beyaz renkler hakim ve bir de CLUB3D yazıyor. Fiyatı da henüz açıklanmamış. Vay be... Sıradaki gelsin.
  • Zotac veya palitten böyle bi kart gelse direk alınırdı
  • Şimdi bu kartı Battlefield 3 Edition yapan sadece kutusundaki Battlefield 3 teması mı yani?
    Evga bile 580'in Batman versiyonunu çıkardığında alınmaz demiştik. O kartın üzerinde en azından Batman teması vardı; bu kartta ise Battlefield 3 teması bile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Şimdi bu kartı Battlefield 3 Edition yapan sadece kutusundaki Battlefield 3 teması mı yani?
    Evga bile 580'in Batman versiyonunu çıkardığında alınmaz demiştik. O kartın üzerinde en azından Batman teması vardı; bu kartta ise Battlefield 3 teması bile yok.

Aynısını bende düşündüm hocam sonra dedim bırak boşver yazmıyım

• BF3 sticker var :) Ben msi gtx 570 kullanıyorum . 1080p ultrada multide fps cok düşüyor 720p de sorun yok.
  • Tasarım daha iyi olabilirdi.Madem kartı Battlefield 3 edition olarak sunuyorsun kutunun dışında da ekran kartı üzerine bir kaç işleme yap.
  • yaw işlemeye gerek yok işte oyunu veriyor ya önemli olan oyun ve kart performansı ben dış görünümle ilgilenmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 6 Ocak 2012; 18:13:45 >
  • fotoğraftaki ürün kutusunun üstünde game included yazıyor farkettiyseniz, yani yanında bf3 veriyolar olayı o sanırım.
  • Çizgi elektronik destekli olarak burada satılırsa eğer neden olmasın? MSı mascom distribitörlü ama mascom bakmıyor. Gigabyte uzun süredir piyasada yok. Palit GTX570'in soğutucuları güzel ona birşey demem. Zotac 570'ler bundan çok daha iyi değil. Eski Zotac nerde? Club3D hiç değilse çizgi destekli diye biliyorum. Oyunda neticede az para değil. Fiyatını görmek lazım ilk önce. Bu arada referans 570'lerde de Vapor Chamber tipi soğutma kullanılıyor. Club3D daha kötü bir soğutma sunmayacaktır sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.