Şimdi Ara

ROME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Valla aradım bulamadım, ve bu dizi hakkında hiç yorum olmaması şaşırttı.

Abi hiç yok mu aranızda seyreden. Bence süper bir dizi ya

Valla bu cnbc-e öğrencilik hayatımın içine etti. Şurda üniversiteden mezun olmanın arifesindeyiz. Olmaz ki bu kadar da

Ama şur RTÜK'e Abi ne namuslu ülkede yaşıyormuşuz meğer, Rome'daki erotik sahneleri bile seyredemiyoruz.

Bıktım bu tutucu anlayıştam, allah yobazların da namus bekçilerinin de bin türlü belasını versin

• Valla Rome'un hiç bi bölümünü kaçırmadan izledim...Avatarımdan ne kadar Cnbc-e manyağı olduğumu +One Tree Hill+The OC+...-bitmiyecek gibi-anlayabilirsiniz....

konuyu bende açmayı planlıyordum da cnbce.tv/forum da konusuyorduk..burayı unuttum haliyle...

Süpper ötesi dizi...Senaryo,set, ekip, kıyafet ,kurgu her bir şeysi mükemmel...Çok iyi bir yağım bariz belli...Cnbce 2006 takviminde Ocak aynda bulunuyor...Ben bayıldım valla...Buradan bol bol tartışırız da şimdilik vaktim yok çok fazla...

Ancak söyldiğin gibi erotik sahneler...Gece yarısından sonra veremeyeceklerinden ötürü engellemeler sözkonusu...Bu ayki dergide bir izleyici sormuş "Alex ile Marissa 'nın öpüşmesi kesilmişti,neden??? "diye, cocukların ve gençlerin ruhsal ve fiziksel geliişimlerini olumsuz etkilediğinden 300 küsür milyar cezası olabiliyormuş bu sebeple kesmek zorunda kalmışlar..Ama yine de Rome'da da gösteriliyor zaman zaman...Yani benim herhangi bir engelleme dikkatimi çekmedi...
    Octavia'nın Atia'nın(annesinin) MArc Antony ile yatakta çıkardığı sesleri taklit ettiği bölüm oldukça iddalı bir bölümdü....OLDUKÇA!!! ..Kesilmesi gerekir miydi bilemiyorum yanii ?!?!?1..
    Yani zaman zaman var bazı sahneler...Kesilmiş halleri bu ise normaline WAAAAWW demek istiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sexai -- 26 Ocak 2006 10:59:33 >

• Yani hakkaten bu dizileri gördükten sonra "kalite" kavramını artık daha iyi anlıyorum. Birşey yapacaksan kaliteli yapacaksın. Yoksa hiç yapma daha iyi. Türkiye'de 1000 tane gerizekalı dizi yapcağına bir tane adam gibi yap.

Gerçi bir kaç tane hoş dizi var ama, heralde genel sorun bütçe.

Ama kimse kusura bakmasın, kurtlar vadisi bence acayip dandik bir diziydi ve heralde ancak Türkiye'de tutardı Belli bir başarı yakalamış bir dizi bundan çok ama çok daha kaliteli olmalıydı. Bİr adamın telefon açması bile 1 dk süren senaryosun 2 a4 sayfayı geçmeyen bir dizi olmamalıydı.

Gerçi tuttu, seyirci beklentisi de düşük ki, yapılan işler de bi o kadar dandik. Biraz da "kel başa şimşir tarak" olayı ve herkez hakettiğini buluyor demek ki.

Abi ama şu Rome dizisine bakın ya. Resmen sizi 2 dakkada havaya sokuyor. Oyuncular, dekorlar, senaryo, ince detaylar,vs. Helel olsun valla

• Afişini görünce islemeye karar verdiiim bi disiydi yaffs gerçekten çok iyi
  • @luv2xlr8 sana +1000 veriyorum....

kesinlikle haklısın.. senaryo kurgu herbi haltı süperr...sanki Sezar'ın arkasında ki atlılardan biri de benim.... Havaya girmemek ne mümkün.. kan,kılıç,atlar ,mekanlar vs vs vs ...herşey bomba...oyunculuklar 10 numara...cesur sahneler de cabası...göğsüm gözükürse daha fazla para alırım gibi bir zihniyet taşımadıkları çok acık...yada Sharon Stone 'u oynatıp dünya para vermek...bu ve benzeri kalıpları göremiyorsunuz...Sezar'ın yada Pompeus'un nasıl bir karar vereceğini kestirmek cok zor... tahmin edilebilirliğinin olması da ayrı bir güzellik zaten...

ROME süpper dizi..Şiddetle tavsiye ediyorum...imzama bile taşıdım diziyi...

:::Niobe cok tatlı yaa...itirazı olan??
  • Abi bu dizi manyak ya!
  • evet 12 episodu 2 haftada bitirmiş bulunmaktayım ve dizi kesinlikle izlenmeye değer özellikle tarihe ilgi duyuyorsanız. Eğer dizi hiç kesilmeseydi ekranın yarısını kaplayan bir penisle karşı karşıya kalacaktınız siz dua edin:) 11. bölüme dikkat bu arada
  • Güzel bir dizi..Kaç sezon acaba?

• bu dizinin ilk sezonu bitti galiba
    dizinin ana sayfası

http://www.hbo.com/rome/video/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topram -- 22 Mayıs 2006; 11:15:52 >
  • dizi bittikten sonra bütün bölümlerini indirip bidaha seyrettim harika bi dizi
  • güzel dizi...pazar akşamımıydı bu ne gündü...
  • Evet Pazarlarıydı Çok Güzeldi..Şu Eylül Gelsede

Oth-the Oc-Rome Başlasa Yha Ösledim..Yinede Net Sağolsun İndiriyoruz
  • abi yaws sonrada çocuklarda izliyormuş vay bir millet tv den nasıl yokolurmuş davaları çalıyorsunuz bole deyipte
    ÇOK LAZIMSA NETTEN İNNNDİRRR
  • mükemmel bir dizi belki de roma yı en detaylı ve gerçekçi anlatan yapım
  • Bu Kendi Sitesinde 12 Bölüm Diyor...Doğrumu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.