Şimdi Ara

Vestel F18 Jetwash ve yeni nesil çamaşır makinelerini konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
9.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelişen teknoloji hayatımızın her alanında kendini daha fazla hissetirmeye başladı. Akıllı telefon, akıllı televizyon derken, hayatımızın parçası haline gelen hemen her cihaz, daha önce hiç olmadığı kadar teknolojik, performanslı ve hızlı. Ülkemizin en büyük teknoloji şirketlerinden Vestel, yeni nesil ürünlerinde teknolojik gelişmelere ek olarak enerji tasarrufu için de ciddi yatırımlar yapıyor.

Bu videomuzda Vestel tarafından tüm zamanların en hızlı bulaşık makinesi olarak lanse edilen F18 Jetwash ve şirketin yeni nesil çamaşır makinelerini konuştuk.

• Reklam için iyi para vermişler galiba.
  • anakart incelemesini çamaşır makinası tanıtımına tercih ederim.
  • crysis kaldırır mı?
  • Reklam kokan tanıtım anlamsız olmuş. Bu işten anlayan biri o 15-20 dakikalık programların tam kapasiteli kullanımlara kıyasla büyük bir israf olduğunu bilir. Hele ki Vestel gibi teknolojide sıfır olan taklitçi bir firmanın ürünü mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Reklam kokan tanıtım anlamsız olmuş. Bu işten anlayan biri o 15-20 dakikalık programların tam kapasiteli kullanımlara kıyasla büyük bir israf olduğunu bilir. Hele ki Vestel gibi teknolojide sıfır olan taklitçi bir firmanın ürünü mü

+
  • i7 işlemcimi kullanmışlar bunlarda
  • nesine laff ediyorsunuz elin cavuru kadardamı yok begenmezseniz almazsınız ben memnunum
  • Crosfire destekliyomu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istediği kadar hızlı olsun..vestel uyduruk olduktan sonra tırt
  • Vesteli anlamak mumkun değil ya bir rekram verirken verdigi platformun içerigine hiç bakmamışmı?. iyice suyu cıkmaya başladı buranın yakında yemek tarifi falanda verirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul2007

Vesteli anlamak mumkun değil ya bir rekram verirken verdigi platformun içerigine hiç bakmamışmı?. iyice suyu cıkmaya başladı buranın yakında yemek tarifi falanda verirsiniz.

• Makine diyorum Miele diyorum çünkü tüm firmalar taklidini yapabiliyor.
    Taklit ve benzerlik tüm firmalar arasında vardır zaten bir düşünün?
    Vestel iyidir
  • Makine diyorum Miele diyorum çünkü tüm firmalar taklidini yapabiliyor.
    Taklit ve benzerlik tüm firmalar arasında vardır zaten bir düşünün?
    Vestel iyidir
  • Bir “aşağılık kompleksi”nden midir, yoksa “bilinçli bir politika” mı sürdürülmektedir bilmiyorum ama, bu ülkede “yerli” olan her şeye karşı bir “aleyhte kampanya” açılıyor, “yerli” olan her şey, sürekli “itibarsızlaştırılmaya” çalışılıyor.

Bu tavır, yeni de? değil!..
  • Yurtdışı Vestel'de, yurtiçi piyasaya dışı Vestel içi ÇİN malı
  • Valla Vestel Mars'ta üretilse bile benim fikrim aynı.
    Benzer fikirlerim İtalyan firması olan Ariston için de geçerli mesela.
    Yani durumun milliyetle bir ilgisi bulunmuyor. Vestel başta Arçelik olmak üzere piyasa lideri firmaların ürünlerini parçalayıp birebire yakın taklidini üreten; teknoloji adına hiçbir birikimi bulunmayan(6-7 yıldır çamaşır, 3-4 senedir bulaşık makinesi üreten bir firmada birikimden bahsedilemez!) ve Vestel markasından ziyade başka ülkelerdeki teknomarketlerde satılan no name ürünleri fason olarak bolca üreten bir firma.

Eskiden İtalya'da Antonio Merloni diye bir firma vardı. Ülkemizde satılan Frigidaire, Simtel gibi markalar hep bu firmaya ürün yaptırırlardı. Aynı şekilde Avrupa'da en ucuz fiyata satılan tuhaf isimli dandik makineler de bu firmanın ürünüydü. Artık Antonio Merloni yerine Vestel var.

Vestel'i eskiden büyük heyecanla takip ederdim; ancak şimdi misyon ve vizyonunu çoook iyi biliyorum. Bu yüzden kimse bana kalite hikayesi okumasın.

• Reklam olmuş bildiğin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkxy

Bir “aşağılık kompleksi”nden midir, yoksa “bilinçli bir politika” mı sürdürülmektedir bilmiyorum ama, bu ülkede “yerli” olan her şeye karşı bir “aleyhte kampanya” açılıyor, “yerli” olan her şey, sürekli “itibarsızlaştırılmaya” çalışılıyor.

Bu tavır, yeni de? değil!..

Haklisin her yerde bazi firmalari yerin dibine sokariz kendimizce hakli sebeplerimiz var yerli firmalarimiz kendi insanlarini salak yerine koyup urunlerini pazarliyorlar casper i ele alalim reklamlarini izlediyseniz bilirsiniz dolar kurunu 1300 tl ye sabitledigini soyler sanki ucuza urun satiyormus havasi olusturur lakin hangi urunu kac dolardan sattigini soylemez kelime oyunu yapar ve kendi insanlarini dolandirir. daha neler neler yazabilirim. vestele gelince cinde yaptirdigi urunleri kalitesiz urunler olmasina ragmen kaliteliler kadar pahali satiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• overclock ile daha hızlı kullanmak mümkün mü?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.