Şimdi Ara

LACETTİ NASILDIR ALINIR MI???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar lacetti yi tavsiye eder misinz?

2005 model hb sx lacetti buldum boya yok istegin servise götür diyor
    14500 tl ye bırakacak ne dersiniz.
    bunun dışında lacetti nasıldır
    fiyat performans açısından tavsiye eder misiniz?

• yanlıs yere sormuşsun, eğer doğru bi değerlendirme yapmak istiyosan Forumdaki Chevrolet düşmanlarının sözlerini dikkate almaman gerekir.

Lacetti tatlı ve sorunsuz bi arabadır. bi cok arkadasımda var memnunlar, bende 2-3 kez sürdüm memnun kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `bELa -- 21 Aralık 2011; 15:52:26 >
  • Fiyat cazip. Aracı mutlaka almadan önce expertiz ettirin.
  • Yeni aveo al
  • Geçen gün 1 gün boyunca 2010 veya 2011 model 1.4 Lacetti hb kullandım.Görüş açıları ve kullanımı rahat, frenleri iyi.Motorun performansı biraz düşük , direksiyon hissiz geldi.
    Yedek parça sıkıntısı yoksa, arıza oranı düşükse giugiaro tasarımlı Lacetti alınır
  • Lacetti cok iyi bi araba degildir ... Dizayni gercekden moderndir 14.500e 99 model 2001 model megane falan alabiliyorken sorgulama sx orta donanim fiyatta mukemmel bi sorunu yoksa kacirma al sadece direksiyonu biraz buyuk :))
  • 5 senedir lacetti kullanıyorum.
    direksiyon büyük ve çok yumuşak diyemem fakat hızlanmaları ve yol tutuşu hiç fena değil.
    çok fazla bakım masrafıda çıkarmaz,motoru ve otomatik şanzuman sorunsuz çalışıyor.

ben de kendi aracımı satıyorum şuan daha geniş bir bagajı olan araç almak için zira bebek arabası bagajı tamamen kapatıyor :)
  • merhaba

bu sene yaklaşık 6 ay boyunca 2007 lacetti 1.6 cdx otomatik kullandım artılarıyla ve eksileriyle bilgi veriyim.

+iç hacim, kullanışılılık gayet başarılı. boyum 1.94 olmasına rağmen herhangi bir sıkıntı çekmedim arka koltuğa ben önde otururken boyu 1.80 i geçmedikçe sıkıntı yaşamıyordu.

+malzeme kalitesi öyle ahım şahım değil ama kötüde değil orta seviye. stabilize yolda azda olsa ön konsoldan tıkırtılar geliyordu.

+müzik sistemi fena değildi 6lı cd değiştirici, 6 hoparlör çok yüksek seviye olmasa da ses kalitesi yeterli.

+fiyat-kalite ve yıl olarak alınabilecek en iyi araçlardan biri.

+yol tutuşu ve fren performansı başarılı.

+kimileri başına sorun ve masraf çıkarır der onlara inanmayın eğer temiz bir araç bulursanız kesinlikle sorun çıkarmaz. ben aracı 150 bin ile 174 bin arasında kullandım daha sonra sattık bu süre zarfında sadece 1 kez rutin bakımları için servise gittim.

-motor lpg ile uyumlu fakat yakıt tüketimi çok fazla. brc sıralı sistem lpg ile 35-37 krş yakıt tüketimi vardı( ki arcı oldukça dikkatli kullanmaya çalışıp agresif davranmıyordum). manuel viteste değerler ne kadar değişir bilemem.

-yüksek hızlarda ki ve yağmurlu havalarda ki ses rahatsız edici olabiliyor.

-eğer performans bekliyorsanız beklemeyin. yaktığı kadar gitmiyor.(bunu şu andaki aracıma kıyasla söylüyorum(2007 cıvıc elgance)).

arkadaş 2000 model meganla kıyaslamış. iki arasında dünya kadar fark var. megane yanına bile yaklaşamaz ki arada 5-6 yaş var o da cabası.

son olarak fiyatta biraz daha pazarlık yapılabilir. biz daha 4 ay önce cdx 2007 modelini 16300 e sattık araçta sağ iki kapıda lokal boya vardı sadece. km si yüksekti fakat bakımlıydı ve sorusnsuzdu. eğer bu aracı almaya niyetliyseniz yüksek donanımını almaya çalışın 2005-2008 arası km si düşük 16-18 arası rahat bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0KRATES -- 21 Aralık 2011; 17:22:37 >

• Bence fiyat performans olarak güzel bir araç ama 1.6 ların yakıt tüketimi azıcık fazla.
  • 1.6 otomatik viteslerin yakıt tüketimi fazla normal olarak.

1.6 düz viteslerin yakıt tüketimi makul. lpg de 25 kuruş civarı yakıyorlar.
  • kacirma.
  • çok yaktığını duydum sadece başka da bir bilgim yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.