Şimdi Ara

Archos bütçe dostu 70b Honeycomb tabletini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Archos bütçe dostu 70b Honeycomb tabletini tanıttı

Ünlü Fransız tablet üreticisi Archos, G9 serisiyle başlattığı Honeycomb tablet gamını hız kesmeden yeni ürünlerle zenginleştirmeye devam ediyor. Archos ülkemizde de satışa sunulan G9 80 ve G9 101 modelleriyle üst seviye donanım ve uygun fiyatı tüketicilerle buluşturmuştu.

Gen 8 modeliyle firma bu geleneğe devam edecek gibi görünüyor. Firma, yeni ürünü Archos Gen 8 70b modelini dünyanın 200$ altı ilk Honeycomb tableti ilan etti. Bu model daha önceden tanıtıdığımız Archos 70 Internet Tablet’in geliştirilmiş versiyonu sayılabilir.

1.2GHz hızında çalışan işlemci, 7 inçlik 1024 x 600 piksel çözünürlükte dokunmatik kapasitif ekran, 512MB RAM, 8GB depolama kapasitesi, microSD girişi, HDMI, WiFi, 3D grafik hızlandırıcı, Android Honeycomb işletim sistemi 70b modelinin açıklanan özellikleri. 

Firmaların artık Android’in yeni sürümü Ice Cream Sandwich’e yönelmeye başlamasıyla bir önceki tablet sürümü Honeycomb yüklü modellerin de fiyatları gözle görülür oranda düşmeye başladı.

Tavsiye edilen perakende fiyatı olarak 199$ seviyesiyle Archos Gen 8 70b modeli Ocak ayında raflardaki yerini alacak.

• Archos herzaman fiyat performan ürünler çıkarıyor bu üründe güzel...
  • bu fiyatla ülkemizde olursa (450-480tl) mükemmel olur.
  • istediği kadar f/p ürünü olsun fransız ürünü satın almam hele bu şartlarda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: King_Diamond

istediği kadar f/p ürünü olsun fransız ürünü satın almam hele bu şartlarda..

Sanki ürünü fransız cumhurbaşkanı tasarlayıp çıkardı
    Teknolojinin ülkesimi olur hocam fransız şirketi ama bir ton ortağı vardır. Ona bakarsan Turkcell de Türk şirketi göya ama tüm ortakları Türk mü? Değil.
  • Altına imzamı atarım ;)
  • fransız malı alma, aldırma. bunu biz şirketlerine yaparsak siyasetçileri şirketlerini korumak için mutlaka geri adım atacaktır. tarihine sahip çık türk evladı. alma, aldırma.
  • bu fiyat ülkemize gelene kadar rahat 350$ olur o da 700 liraya yakın para yapar.
  • Bu eksi verenler Ermeni mi yoksa Fransız mı ? acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ExTReMe-

Bu eksi verenler Ermeni mi yoksa Fransız mı ? acaba :)

onlar android in siyasete meze olmasını istemeyenler
  • Bende kesinlikle almam
  • Almam,yakında Grundig sağlam bir tablet çıkartıyo gider onu alırım misal..
  • Fransa ile son dönemdeki sıkıntılarımızı göz önüne alarak Fransız ürünlerinin tanıtımını/habarini yapmasak olmaz mı? Zaten Fransız'ların adama benzer bir teknoloji ürünü yok, 2-3 fasülye ürününde gereksiz reklamını yapmayalım.
  • Bedava verse alirim.
  • BEDAVA VERSEDE ALMAM
  • 1GB ram olsa hiç düşünmeden alırdım ama ram yetersiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myhotyro

Fransa ile son dönemdeki sıkıntılarımızı göz önüne alarak Fransız ürünlerinin tanıtımını/habarini yapmasak olmaz mı? Zaten Fransız'ların adama benzer bir teknoloji ürünü yok, 2-3 fasülye ürününde gereksiz reklamını yapmayalım.

konu açanların daha dikkatli davranması gerekir
  • Ya siz neyin milliyetçiliğini yapıyorsunuz?

Ticarette böyle dil, din, ırk, cinsiyet, milliyet farkı aranmaz.Amaç, para kazanmaktır...Ticarete siyaseti sokanlar zaten kapalı ekonomide sıkışıp kalır.
  • Geçen Yerli Malı yaptık.COCA COLA, her öğrencide vardı.Nerde o eski incir,ceviz,elma,portakal,poğaça... günleri.
  • merhaba arkadaşlar bende psp 3004 vardı ama ben bundan sıkıldım sıkılmamın nedenide devamlı videoları mp4 formatına çevirmem benim istediğim avı divx ve dvd formatlarını destekleyen bir cihaz bu tür bir cihaz varmı varsa ankarada nerde bulabilirim veya türkiyede cowon var birde archos var alıcam ama bulamadım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.