Şimdi Ara

refurbished iphone

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • refurbished iphone' nereden bulabilirim,

• quote:

Orijinalden alıntı: turhanoğlu

refurbished iphone' nereden bulabilirim,

Apple store dan
  • ben ebay'den aldim cumartesi esimin kaybolan telefonunun yerine, 16gb iphone 4 siyah icin $329 odedim, persembe gunu elimde olacak insallah (hem de ebay'den almama ragmen parasini 6 ay sonra verecegim, sen cok yasa billmelater.com & paypal)
  • 6 ay gecikmeli nasıl ödüyosun arkadaşım,birde kargo ücreti falan nasıl ebayde
  • quote:

Orijinalden alıntı: flayzeraynx

ben ebay'den aldim cumartesi esimin kaybolan telefonunun yerine, 16gb iphone 4 siyah icin $329 odedim, persembe gunu elimde olacak insallah (hem de ebay'den almama ragmen parasini 6 ay sonra verecegim, sen cok yasa billmelater.com & paypal)

Kargoyu yurt dışından Türkiye ye istemediniz inşallah?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

ben ebay'den aldim cumartesi esimin kaybolan telefonunun yerine, 16gb iphone 4 siyah icin $329 odedim, persembe gunu elimde olacak insallah (hem de ebay'den almama ragmen parasini 6 ay sonra verecegim, sen cok yasa billmelater.com & paypal)

eğer öyleyse

• quote:

Orijinalden alıntı: ESSAH !

quote:

quote:

eğer öyleyse

Gumrukte kalir;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

quote:

Orijinalden alıntı: ESSAH !

quote:

quote:

eğer öyleyse

Gumrukte kalir;)

Ve 6 ay sonra duvara para odemis olursun.

• Yurtdışından mı istedin hakikaten?
  • amerika'da yasiyorum, gumruk sorunum yok allaha sukur arkadaslar :) urun Texas'dan Ohio'ya gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flayzeraynx -- 20 Aralık 2011; 21:59:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.