Şimdi Ara

iOS 3.1.3 üzerinde çalışan iPhone ve iPod Touch modelleri App Store'den uygulama indiremiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS 3.1.3 üzerinde çalışan iPhone ve iPod Touch modelleri App Store'den uygulama indiremiyor

Apple'ın son güncellemeleriyle iOS kullanan cihazlar 5.0.1 sürümüne kadar çıktı. Ancak halen iOS 3 sürümü üzerinde çalışan cihazlara sahip olanlar bir süredir App Store'a erişim problemleri yaşıyor.

Apple destek forumlarına yağan şikayetlere göre 16 Aralık tarihinde yapılan bir güncelleme sonrasında bilerek veya uyumlu olmadığı için iOS 3.1.3 sürümü üzerinde cihazlarını kullananlar App Store üzerinden cihazlarına direk olarak uygulama satın alamıyor veya indiremiyor.

Mevcut uygulamaların güncellemesi yapılabiliyor veya iTunes üzerinden bilgisayardan cihaza yazılım aktarılabiliyor ancak uygulama indirilemiyor. 

Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmadı ancak pek çok kullanıcı eski sürümleri kullanım dışı bırakmak için bilinçli yapılmış bir hareket olduğunda ısrar ediyor. Bu hatayı gideren bir güncelleme yayınlanacak mı veya App Store tarafında bir düzenleme yapılacak mı şimdilik belirsiz. 

• belki bu cihazlara ios 5(2) gelir onların kaldırabileceği bir düzeyde
  • Cepden giriyorum ama link vereyim yinede ise yarıyor
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=55520358

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni ve elden geçirilmiş bir versiyon yapsalar aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 5 e eski cihazlar güncelleniyor mu bilmiyorum ama destek son bulmuşa benziyor :D
  • Alın size destek.
  • iphone 2G gibi telefona ios5 özellikleri modifiyelerle eklenebiliyor olmasına rağmen apple bunları kullanıcılara vermiyor. birkaç geliştirici kendi çabalarıyla bu özellikleri ekleyip kullanıcılara sunsada böyle birşey yapılabiliyorken, bunu apple'ın yapmaması bence olmaması gereken birşey.. apple bu hatayı güncelleme ile nasıl giderecek anlamış değilim. sürüm zaten 2 sene öncesinin sürümü 3.1.3ün üzerine tonla sürüm çıktı nasıl bir güncelleme ile sorun giderilebilir? sorun appstoreda.. çünkü 3.1.3 sürümü güncellenmedi ki bug olsun... yıllardır aynı sürümü kullanıp sorun yaşamayan insanlar şimdi sorun yaşıyorsa bu sürümden değil mağazadan kaynaklanan bir sorundur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

ios 5 e eski cihazlar güncelleniyor mu bilmiyorum ama destek son bulmuşa benziyor :D

3g s ve 4 lere destek sürüyor :)

sadece 2g ve 3g destek görmüyor.
  • resme bakınca neden masonlar geldi aklıma acaba benmi benzettim bitek :)
  • Artik uygulamalar iOS 4 ve üstü istediğinden dolayi zaten sadece updateler yapılabiliyor
    Fakat sadece iOS 4 altı çalışan uygulamaların olduğu app Store yaparlarsa iste o zaman guzel olur
  • @darbeci

bende senn nicki görünce hep darbeli matkap aklıma gelio G.O.R.A dan :))
  • Ben 3.1.3 kullanıyorum :D zaten app storeden indirecek kadarda akılsız değiliz :D installous dan indiriyoruz ücretli uygulamaları hemde bedavaya :D
  • Tekelci diyorum kızıyorlar...dayatma ve kullanıcılarını müritleştirme zihniyetli tüm markalar....batacaksınız...(insanoğlu gelecek bin yılda akıllanacak...işte o zaman!!)
  • bu zamana kadar bi sorun yokduda şimdimi çıktı sorun...
    bilerek yapılmış bir sorundur bence de..
  • sorun giderilmiş görünüyor..
  • iphone 4s ile ilgili sorunları olanlar ana konuya uğramadan geçmesin:
    http://forum.donanimhaber.com/m_55815598/tm.htm
  • Genel olarak sorun giderilmis.
  • App store logosu bile illumunati den firlama yuh yav !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.