Şimdi Ara

Çakar vurulmadan önce Ali Şen'den tehdit aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar'ın emniyetteki ifadesine göre Ali Şen'den tehdit aldığını açıkladı.

ENSONHABER.com/ÖZEL Beyaz TV'de ekrana gelen Derin Futbol programında şike soruşturması kapsamında hazırlanan iddianame ve ek klasörlerde yer alan telefon görüşmeleri masaya yatırıldı.

Konunun dönüp dolaşıp Ahmet Çakar'ın 2004 yılında uğradığı silahlı saldırıya gelince Rasim Ozan Kütahyalı ortaya bir iddia attı. Kütahyalı'ya göre Ahmet Çakar, kendisine yönelik silahlı saldırı sonucu polise verdiği ifadesinde "Eski Fenerbahçe Başkanı Ali Şen tarafından tehdit edildiğini" açıklamış.

ALİ ŞEN TEHDİT ETTİ
    "Ahmet Çakar bunu söyleyemez tabi, onun yerinde olsam ben de konuşmazdım" diyen Rasim Ozan Kütahyalı, Çakar'ın polise verdiği ifadede Ali Şen tarafından tehdit edildiğinin yer aldığını kaydetti.

"6 AY TUVALETİNİ YAPAMAZSIN"
    KütahyalI, Ahmet Çakar polisteki ifadesinde Ali Şen'in kendisine "Ahmet konuşma yoksa 6 ay tuvaletini yapamazsın" dediğini öne sürdü.

• Rasim ozan isimli arkadaş,spor hayatımıza nasıl girdi,niye girdi ve niye hala orada bir türlü çözemedim ben:)

Gazeteci olabilir,belki iyide bir gazeticidir bilmiyorum,lakin sporla,futbolla alakası var mı gerçekten?
  • Nasıl ya? Bu ahmet çakarın vurulması nereden baksan 20 sene var diye biliyorum. Kaç kere vurulduki bu birde 2004 te vurulmuş.
  • Pazar günü yapılan Ve Gol programında Talip Doğan bu iddaayı yaptı aslında ertesi günde ROK sanki herşeyden anlıyorum havasında Derin Futbolda tekrar etti.

Ve Gol zaten öyle bir yere geldi ki izleyenler hak verecek resmen cıvkını çıkardılar.Bedrettin Dalanın sahte kimlik ve pasaport kullanarak Alman derin devleti tarafından saklandıgını falan söylediler. Özellikle Talip Doğan ben 10 sene alman narkotik bilmem nerede görev yaptım falan dedi. Talip Doğan sürekli benim Necib Hamlemitoğlu ve Alman derin devleti ile ilgili kitaplarım var dedi. ROK da sürekli ben Takvim gazetesinde yazdım pazartesi çıkacak deyip durdu. Sonra Dalanın avukatı çıktı adamı zaten konuşturmadılar bile. Herkes ayrı bir telden çaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAY

Rasim ozan isimli arkadaş,spor hayatımıza nasıl girdi,niye girdi ve niye hala orada bir türlü çözemedim ben:)

Gazeteci olabilir,belki iyide bir gazeticidir bilmiyorum,lakin sporla,futbolla alakası var mı gerçekten?

Hocam benden çok yaşayacaksın bende tam bunları yazmak için girmiştim.
    Konu doğrudur yanlıştır bilemiyorum umurumda da değil ancak bu Kütahyalı'yı kim yada kimler ortaya çıkardı hakikaten çok merak ediyorum.
  • Bu Rasim Kütahyalı ağır işsiz bir adam. Ne işle uğraştığı belli değil. Hangi konular üzerine yorum yapıyor belli değil..Bunu televizyona çıkaran zihniyete de acıyorum.. Adam oynak balina gibi. Her şeyi de bildiğini sanıyor..
  • ya bu adam yıl bitmeden kesin öğretmen ataması var dedi. ben biliyorum alıyorum bilgileri dedi. teee ekimde.. hani nerde atama falan yok bu sene için...

o yüzden sakın inanmayın. bu adamın 100 dediğinin 101 i yalandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

ya bu adam yıl bitmeden kesin öğretmen ataması var dedi. ben biliyorum alıyorum bilgileri dedi. teee ekimde.. hani nerde atama falan yok bu sene için...

o yüzden sakın inanmayın. bu adamın 100 dediğinin 101 i yalandır

Hocam sen anlıyorsunda bazı arkadaşlar anlamıyor işte bunu. Bu adam şakşakçı. Piyasada ne tutuluyorsa onu konuşur. 2 gün sonra Fenerbahçe aklansın bu sefer savunmaya geçer. Fenerbahçenin üzerinde büyük oyunlar var diye

• herşeyi geçtimde o nasıl bi tehdittir yaw ?

utanmasalar

"bak konuşma yoksa 6 ay sucuklu yumurta yapamazsın "
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

herşeyi geçtimde o nasıl bi tehdittir yaw ?

utanmasalar

"bak konuşma yoksa 6 ay sucuklu yumurta yapamazsın "

Eğer doğruysa sağlam tehtid etmiş. Doğrultamazsın birdaha manasında

• Seviyorum bu Ahmet Çakar ile Ermanı adamlara ne olursa olsun yinede korkmadan doğruyu söyleyebiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: subsonic

quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAY

Rasim ozan isimli arkadaş,spor hayatımıza nasıl girdi,niye girdi ve niye hala orada bir türlü çözemedim ben:)

Hocam benden çok yaşayacaksın bende tam bunları yazmak için girmiştim.
    Konu doğrudur yanlıştır bilemiyorum umurumda da değil ancak bu Kütahyalı'yı kim yada kimler ortaya çıkardı hakikaten çok merak ediyorum.

rasim ozan ilgisi olsun olmasın toplumun belli bir tarafından sevilen biri hapse düştüğünde dava sonuçlanmadan olayı çözmek, kişi veya kuruma saldırmak, çamur atmakla görevli bir arkadaşımızdır. ilerde farklı davalarda da görebilirsiniz. şartların oluşması yeterli

• Bu Ahmet Çakar canlı yayında Ali şen i suçladığı için özür dilememişmiydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.