Şimdi Ara

Ankastre set tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
15.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yeni çıkacağım ev için ankastre set araştırması yapıyorum. bu konuda pek fazla bilgim yok. forumu araştırdığım zaman ankastre ile ilgili çoğu konu eski tarihli o yüzden tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bütçe 1500 - 2000 civarı (+ - az bir miktar olabilir).

2 gündür araştırdığım kadarıyla aşağıdaki bilgileri edindim.

satürn den :

silverline 3261 andromeda davlumbaz + CS111 ocak + KS201 Fırın için 1899 TL fiyat aldım.

darty den :

elektroluks set vardı 1499 tl fiyat verdiler ama tam marka model hatırlamıyorum.

bunun yanında siemens ve bosh markaların fiyatları çok pahalı.

forumda ICF kullananlar var kimi memnun kimi küfretmiş resmen kararsız kaldım o konuda da.

hepsiburada da zanussi diye bir set var fiyat makul seviyede tavsiye edebilir misiniz?
    http://www.hepsiburada.com/Liste/zanussi-ankastre-set-2-zob441x-inox-firinzgg646-it-n-ocakzhc6244x-davlumbaz/productDetails.aspx?productId=mtzanankasset2&categoryId=234329

simfer markalı birçok ürün görüyorum internette nasıldır bilgi verebilir misiniz?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

• Arkadaşım ICF ankastre set olarak aldığından memnun kalacağına eminim sadece adamların servisleri maalesef biraz bilgisiz ve ilgisiz yoksa biz 6 aydır kullanıyoruz oldukça memnunuz davlumbazları gerçekten sessiz diğer markalara oranlara çekiş gücü iyi yalnız alırken cam ocak almayın yada alacaksanız da temizliğine katlanacaksınız demektir bakmayın siz bizim insanımız birşeye hemen çamur atmaya bayılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsenelupin

Arkadaşım ICF ankastre set olarak aldığından memnun kalacağına eminim sadece adamların servisleri maalesef biraz bilgisiz ve ilgisiz yoksa biz 6 aydır kullanıyoruz oldukça memnunuz davlumbazları gerçekten sessiz diğer markalara oranlara çekiş gücü iyi yalnız alırken cam ocak almayın yada alacaksanız da temizliğine katlanacaksınız demektir bakmayın siz bizim insanımız birşeye hemen çamur atmaya bayılır

merhaba arsenelupin, ICF nin hangi setini kullanıyorsunuz? cam ocak derken siyah olmasından dolayı(siyah renk daima kiri fazla gösterir) mı yoksa cam olmasından kaynaklı bir temizlik problemi mi var?

bir de arkadaşlar ben icf nin aşağıda linkini verdiğim bir setini buldum renk olarak diğer beyaz eşyalarıma(bulaşık makinesi ve buzdolabı) daha uyumlu olabileceğini duşundum. acaba bu set hakkındaki fikirlerinizi alabilir miyim?

http://www.kalede.com/Products/Kaledekor-katalogu/PID-icf-2011-sonbahar-kampanyasi-modern-set-2~I02000144.aspx

bir de fırınlar için çok fonksiyonlu vs gibi bir sürü ibare var bunların gerçekten faydası oluyor mu? yani kiminde 9 fonksiyon diyor kiminde daha az. genel olarak bakıldığında efektif olarak kullanılan kaç fonksiyonu var?

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesko -- 19 Aralık 2011; 23:38:15 >
  • bir önceki mesajımda belirttiğim ürünün daha uygun fiyatlı olanını buldum. bu site hakkında fikri olan var mıdır acaba?

http://www.idealesya.com/urun/icf-son-bahar-kampanyasi-modern-ankastre-set-2.aspx

teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesko

quote:

Orijinalden alıntı: arsenelupin

Arkadaşım ICF ankastre set olarak aldığından memnun kalacağına eminim sadece adamların servisleri maalesef biraz bilgisiz ve ilgisiz yoksa biz 6 aydır kullanıyoruz oldukça memnunuz davlumbazları gerçekten sessiz diğer markalara oranlara çekiş gücü iyi yalnız alırken cam ocak almayın yada alacaksanız da temizliğine katlanacaksınız demektir bakmayın siz bizim insanımız birşeye hemen çamur atmaya bayılır

merhaba arsenelupin, ICF nin hangi setini kullanıyorsunuz? cam ocak derken siyah olmasından dolayı(siyah renk daima kiri fazla gösterir) mı yoksa cam olmasından kaynaklı bir temizlik problemi mi var?

bir de arkadaşlar ben icf nin aşağıda linkini verdiğim bir setini buldum renk olarak diğer beyaz eşyalarıma(bulaşık makinesi ve buzdolabı) daha uyumlu olabileceğini duşundum. acaba bu set hakkındaki fikirlerinizi alabilir miyim?

http://www.kalede.com/Products/Kaledekor-katalogu/PID-icf-2011-sonbahar-kampanyasi-modern-set-2~I02000144.aspx

bir de fırınlar için çok fonksiyonlu vs gibi bir sürü ibare var bunların gerçekten faydası oluyor mu? yani kiminde 9 fonksiyon diyor kiminde daha az. genel olarak bakıldığında efektif olarak kullanılan kaç fonksiyonu var?

edit: imla

Vesko arkadaşım bizim kullandığımız set bu siyah olması hemde cam olması nedeniyle temizliği o kadar zor ki eşim zorlanıyor mecburen erkek gücü ile bastıra bastıra temizlenmesi gerekiyor mümkünse inox serilerinden bakın ocak için piyasada temizleyicileri var yok değil cam ocaklar için ama yine de istenilen şekilde temizlemiyor ışık vurmadıkça birşey gözükmüyor ama ışık vurduğunda herşey görünüyor.
    Icf Gloxinia Ankastre 3lü Set (2817/443 4G Emniyetli Cam Ocak+6010/496 7 Fonksiyonlu Digital Autoclean Fırın+5303/ 603 Inox Davlumbaz)

http://www.urunyorumlari.gen.tr/icf,gloxinia,ankastre,3lu,set,2817,443,4g,emniyetli,cam,ocak6010,496,7,fonksiyonlu,digital,autoclean,firin5303,,603,inox,davlumbaz_sfx23999.drt

istediğiniz ürün acaba bu mu eğer bu ise güzel tavsiye ederim
    ICF 2011 Sonbahar Kampanyası Modern Set 2

ICF 2011 Sonbahar Kampanyası Modern Set 1 ocak dışında bu setin diğer ürünleri de iyi ikisinden birini seçin ama cam ocaklı olarak değil
  • başka tavsiyesi veya yorumu olan kimse yok mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesko

başka tavsiyesi veya yorumu olan kimse yok mu arkadaşlar?

hala tavsiye bekliyorum arkadaşlar. varsa tavsiyeleriniz lütfen esirgemeyin...
  • ICF alacaksaniz fırınızı duz siyah ve yanlari tel olanini alin...
  • Sana Simfer tavsiye ediyorum hem fiyat hem kalite hemde servis olarak çok iyi asla pişman olmazsın
  • Simferin internet sitesine gir ve bak şaşıracaksın
  • Gorenje tavsiye ederim. Ben 2 senedir kullanıyorum, 3 yıl garantisi var. Kampanyalı setleri var şu anda. Alttaki linkten ulaşabilirsin. Servis oldukça iyi. Jetservis diye bir firma veriyor. Elemanlar bilgili, ilgili ve de gayet naziktir.

http://www.gorenje.com.tr/tr/fiyat-listeleri

3 lü set 1180 TL. Gidip simfer , icf gibi markalara para verceğine bunu al daha iyi. Kaliteli ve dünya çapında ürünleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

ICF alacaksaniz fırınızı duz siyah ve yanlari tel olanini alin...

merhaba arkadaşlar,

sayın @exeter,
    model numarasını söyleyebilir misiniz?

sayın @nexcium
    tavsiye edeceğiniz bir model var mıdır?

simferin http://www.ozelsiniz.com/?urun-79565-SiMFER-WHiTE-SERiES-ANKASTRE-SET.html bu ürününü beğendim tavsiye eder misiniz?

sayın @index
    teşekkür ederim tavsiyeniz için.gorenje de güzeldir ama ben fiyat/performans ürünü bakıyorum biraz da o bakımdan marka olması şart değil. çünkü bilinen markalar en düz modellerine bile epey fiyat istiyorlar.

teşekkürler...
  • Fiyat/performans yerine fiyat/kalite tercih etmenizi öneririm. Yukarıda tavsiye ettiğim ürün/markada zaten bu tercihi bulabilirsiniz. Ben o listedeki 2000 TL lik seti kullanıyorum ama en uygun fiyatlı seti de alsanız kaliteli ürünler olduğunu anlayacaksınız. Almasanız bile gidip bir inceleyin farkı anlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: index

Fiyat/performans yerine fiyat/kalite tercih etmenizi öneririm. Yukarıda tavsiye ettiğim ürün/markada zaten bu tercihi bulabilirsiniz. Ben o listedeki 2000 TL lik seti kullanıyorum ama en uygun fiyatlı seti de alsanız kaliteli ürünler olduğunu anlayacaksınız. Almasanız bile gidip bir inceleyin farkı anlarsınız.

teşekkürler @index,

tavsiyenizi değerlendiricem.
  • Ben Mekappa markalı ürünleri tavsiye ediyorum. ICF den biraz daha pahalıdır, fakat kalitesi son derece iyi. Taktıran bütün müşterilerim memnun. Türkiye'nin her yerinde servisi var ve 3 iş günü içinde takıyorlar. özellikle siyah camlı davlumbaz seti çok şık ve neredeyse diğer markalardaki bir davlumbaz fiyatına. ürünün resmini şuradan buldum.http://www.hirdavatfirsati.com/p-3791-Ankastre-Uclu-Setler-(davlumbazocakfirin)-Mekappa-luks-ankastre-uclu-set-(davlumbazocakfirin)-FIERAS-.html
    Ama daha fazla para vermek ve daha bilindik bir marka almak istiyorum derseniz Franke ve Bosch markalı ürünler de gayet kaliteli. karar size kalmış.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_47556198/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57211210

Bende mekappa tavsiye etmiyorum !
    Mekappa alma aldırma dostum, adamlar mallarının arkasında dahi durmuyorlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: index

Gorenje tavsiye ederim. Ben 2 senedir kullanıyorum, 3 yıl garantisi var. Kampanyalı setleri var şu anda. Alttaki linkten ulaşabilirsin. Servis oldukça iyi. Jetservis diye bir firma veriyor. Elemanlar bilgili, ilgili ve de gayet naziktir.

http://www.gorenje.com.tr/tr/fiyat-listeleri

3 lü set 1180 TL. Gidip simfer , icf gibi markalara para verceğine bunu al daha iyi. Kaliteli ve dünya çapında ürünleri var.

Gorenje iyidir. Zamaninda almadigima pismanim.... Ayni teknolojileri siemens bosh 4-5 bin tl ye satiyor ornegin ankastre firinlarda +++
  • SAKIN SİMFER ALMAYIN
    28.06.2013 saat 11:39 da arızalı ürünlerim için 4440611 müşteri hizmetlerini aradım sorunumu bildirdim ( ancak ne hikmetse şu an bu arama kaydına ulaşamadıkları için tarafımı haksız gösterme uğraşındalar) gün içerisinde servis geldi 20 iş günü olan azami tamir süresinde sorunu gideremedi, bende 26-27.09.2013 tarihinde 4440611 tekrar arayarak ürünlerimin yasal süreçte ücretsiz değişimini talep ettiğimde tekrar servis ile onarım teklifi ile olumsuz yanıt verdiler. Şimdi soruyorum arama kayıtlarını bile doğru düzgün sahip çıkamayan bir firmadan ürün alınırmı ? Eğer sinir hastası olmak istiyorsanız durmayın SİMFER denilen merdiven altı üretim kalitesi ile tanışın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.