- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
windows 7 kayıt defteri düzenleyicisi açma hakkında?
3 Cevap4706 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

166 Mesaj
18 Aralık 2011; 18:14:11 

arkadaşlar meraba.Windows 7 ultimate işletim sistemli bir bilgisayarım var.
Kayıt defteri düzenleyicisini açamıyorum.yönetici tarafından devredışı bırakılmış diyo.Bilgisayarım da herhangi bi virüs olmadığına adım kadar eminim.
Hiç açmamıştım kayıt defterini daha önce.Şimdi ihtiyacım var.sistem geri yüklemede sorun oluştu.Hata denetlemeyi silmem lazım.
İnternette hep aynı şeyler anlatılmış.Gpedit.msc yi aç yetki ver diye
ama bende o da açılmıyor. bu bilgisayardaki grup ilkesi açılamadı.gerekli haklara sahip olamayabilirsiniz diyo.yardım lütfen...

3696 Mesaj
18 Aralık 2011; 18:21:15 

Bilgisayarınızı tarayın. Virüs olma ihtimali yüksek.

quote:

Orijinalden alıntı: dejaay

Öncelikle virüsleri silmelisiniz..
Virüsleri temzilemek için:
SuperAntispyware Free Edition 4.0.1154
http://www.filehippo.com/download_superantispyware

görev yöneticisi için:
başlat çalıştıra gpedit.msc yazıp enlere basın ve kullanıı yapılandırması-yönetim şablonları-sistem altında bulunan ctrl+alt+del seçeneklerine gel görev yöneticisini devre dışı kaldırı çift tıkla ve devre dışı bırak tamam dediğinde sorun kalmayacaktır

Kayıt defteri için:
Başlat/Çalıştır ı aç "gpedit.msc" yaz ve tamam de
Grup İlkesi gelir sırasıyla Kullanıcı Yapılandırması/
yönetim sablonları/sistem
(kayıt defteri düzenleme araçlarına erişimi engelle )seçeneği üzerine
iki kere tıkla "yapılandırılmadı" seçeneğini etkinleştir uygula tamam

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter

2253 Mesaj
18 Aralık 2011; 23:17:54 

Virüs trojan olma ihtimali var.

Her zaman doğru söyle, ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın…

668 Mesaj
19 Aralık 2011; 0:11:20 

Vİrüs programıyla tarat

***************************************************Bir şeylerin bağımlısıyım bu TANRI'nın takdiri !/Trip-Hop:Acid jazz, hip hop ve breakbeat’in bir karışımı.
******************************************************************************************************************************XKışkırtıcı
***************************************************************************************************************************XTüy gibi hafif
***********************************************************************************************************XRuhunuzu karartacak kadar ağır
******************************************************************************************************************************XDuygusal
*********************************************************************************************************************************XDerin
Abstract Hip-Hop/Trip-Hop**********************************************************************************************XSeksi
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » windows 7 kayıt defteri düzenleyicisi açma hakkında?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234