Şimdi Ara

TW: Shogun 2 İçin Bu İndirimi Kaçırmayın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      15 Mart'da çıkan ve bu senenin en iyi strateji oyunları arasında gösterilen Total War: Shogun 2'ye ve oyunun indirilebilir içeriklerine Steam'den müthiş bir kampanya haberi geldi.

Bu akşam 20:00'a kadar sürecek olan kampanyada Total War serisinin en son çıkan oyunu Shogun 2, 'komik' diyebileceğimiz bir fiyata satılıyor. Bu kampanya dahilinde Shogun 2, sadece $9.99'lık bir fiyat etiketinden satışa sunuluyor.

Ayrıca yine 20:00'a kadar Shogun 2'nin bütün DLC'leri de %67'lik bir indirimde. Metacritic'deki inceleme ortalaması 100 üzerinden 90 olan Shogun 2'nin Steam sayfasına http://buradan ulaşabilirsiniz.

• Bu fırsat kaçmaz dalınnn:D
  • iyi indirim yapmışlar :D
  • Daily Wishlist Giveaway hakkında beni bilgilendirir misiniz.Shogun 2de bunun içindeydi galiba
  • Eski Total War strateji haritasındaki oynanabilirlik Shogun 2 de yok malesef bütün seriyi defalarca bitirdim ancak Shogunu gecen hafta kurdum ve ne yazik ki sildim 30dk sonra...
    çok üzgünüm bu konuda ...
  • @artenis merak etme böyle düşünen bir tek sen değilsin demeyi isterdim ama öylesin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

Bu fırsat kaçmaz dalınnn:D

Daldım ben :D dlcleri ile birlikte aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.