Şimdi Ara

Trine'den Yeni Bir Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Trine 2, önümüzdeki hafta Playstation Store ve Xbox Live Arcade'deki yerini alıyor. Atlus'un bu harika devam oyunu için buna ithafen yeni bir video da bizlerle.

Çekiç fırlatma oynanışı ile ilgili yeni bir oynanışı gösteren bu videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 3 kişilik co-op oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Trine 2, size 3 birbirinden yetenekli karakterin kontrolünü veriyor. Bunlar Zoya, hızlı hırsız, Pontius, ağır ama güçlü şövalye ve Amadeus, hünerli büyücü.

Birçok bulmacayı ve düşmanları bu karakterlerle alt edeceğiniz Trine 2, PSN'e 20 Aralık'ta, Xbox Live'e ise bir sonraki gün (21 Aralık) geliyor.

• Video yok :D
  • Evet video yok ;)
  • "Hünerli Büyücü" müz videoyu kaldırmış anlaşılan :)
  • TRİNE 2 Türkçe değil neden
  • "Hünerli Büyücü" müz videoyu kaldırmış anlaşılan. Buna çok güldüm :) Uyarı için teşekkürler arkadaşlar. Düzelttim. Arada oluyor böyle ufak hatalar :)

-Levent
  • E artık yakın zamanda sizden bir sıcağı sıcağına bekliyoruz :)

Sanırım dağıtıcı firmalar da ticari kaynaklı negatif ayrımcılığı artık yavaş yavaş bırakıyorlar. Sony dışında ilk defa bir başka dağıtıcıdan Türkçe içerikli bir oyun yüzü görüyoruz. Ayrıca yamulmuyorsam türünde başka örneği Türkçe olarak yok yani henüz yok. İnşallah daha çoğalacak bunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3Korner1Penaltı -- 17 Aralık 2011; 17:23:15 >
  • PC ye çıktı bile. Hemen aldım gerçekten grafikleri platform oyununa göre çok ileride. Kesinlikle tavsiye ederim
  • grafik grafik diye ağlanan türk toplumu alın size grafik hadi bakalım yok sattırın şimdi oyunu..
  • Oyun çok güzelde video biraz amaçsız olmuş :D
  • videosu var izledim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.