Şimdi Ara

Antalya'daki en iyi ekspertizi kim yapar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
20.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalyalı arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Pazartesi Antalyaya araba bakmaya gideceğim.Fiyatta anlaştık.Aracın servis kayıtları mevut fakat ben ekspertiz yapmadan araç almama taraftarıyım.Antalyayı hiç tanımadım için yardıma ihtiyacım var.Başlıktada belirttiğim gibi ekspertiz yada computest yapan en iyi en güvenilir yer neresidir?

Cevaplar için teşekkürler.Saygılar.

• Alacağınız aracın markası neyse o markanın yetkili servisinde expertiz yaptırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

Alacağınız aracın markası neyse o markanın yetkili servisinde expertiz yaptırabilirsiniz.

Alfa Romeo fakat birmot ne akla hizmet ise ekspertiz yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheyhzade26

quote:

Alacağınız aracın markası neyse o markanın yetkili servisinde expertiz yaptırabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Yukarı.
  • quote:

quote:

nasıl yapmıyor hocam ? ne diyorlar tam olarak:?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nizam1292

quote:

quote:

Antalya birmotu arayıp sordum.Kendi sattıkları arabaya ekspertiz yapmıyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nizam1292

quote:

quote:

Antalya birmotu arayıp sordum.Kendi sattıkları arabaya ekspertiz yapmıyorlar.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu gece yola çıkıyorum,Antalyada oturan veya Antalyayı tanıyan arkadaşlar bilgi verirse memnun kalacağım.Yoksa önümüze gelen bir yere baktırmak zorunda kalacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufkenan

http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-motorlu-tasit-hizmetleri-trafik-musavirligi-ekspertiz-2-el-oto-test-antalya-computest-bilgisayarli-oto-test-merkezi-55819664/detay/ buradan baktırabilirsin. yeni akdeniz sanayi sitesinde

Evet burayı görmüştüm.Siz daha önce burada işlem yaptırdınız mı,güvenilir midir?

• Alanyada olsaydi yardimci olurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Alanyada olsaydi yardimci olurdum.

İlginiz için teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

İlginiz için teşekkür ederim.

rica ederim hayirli olsun arabaniz.
  • quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-motorlu-tasit-hizmetleri-trafik-musavirligi-ekspertiz-2-el-oto-test-antalya-computest-bilgisayarli-oto-test-merkezi-55819664/detay/ buradan baktırabilirsin. yeni akdeniz sanayi sitesinde

Evet burayı görmüştüm.Siz daha önce burada işlem yaptırdınız mı,güvenilir midir?

test yaptırmadım ama yarın yaptıracağım. Profesyonel duruyor bence güvenilirdir

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler,benimde aklıma yatan tek yer burası şimdilik.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler,benimde aklıma yatan tek yer burası şimdilik.

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar,

Benim de Antalya'dan bir araç alma durumum var, haftasonu gitmeyi düşünüyorum ve ekspertiz yaptırabileceğim bir yeri arıyorum.

Antalya Computest'ten memnun kaldınız mı acaba? Tavsiye eder misiniz?
    Bir de ne gibi kontroller yapıyorlar?

Teşekkürler,
    Faruk

• quote:

ben alanyaya geliceğim araç almak için bana yardımcı olur musunuz? önerebileceğiniz kaportacı ve computest yapan yerler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krylkn

Merhaba arkadaşlar,

Benim de Antalya'dan bir araç alma durumum var, haftasonu gitmeyi düşünüyorum ve ekspertiz yaptırabileceğim bir yeri arıyorum.

Antalya Computest'ten memnun kaldınız mı acaba? Tavsiye eder misiniz?
    Bir de ne gibi kontroller yapıyorlar?

Teşekkürler,
    Faruk

Alıntıları Göster
    edit:tarihi görmedim biri hoplatmış konuyu bende dikkat etmeden daldım pardon:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcia1905 -- 14 Eylül 2012; 20:44:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

edit:tarihi görmedim biri hoplatmış konuyu bende dikkat etmeden daldım pardon:)

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende geçenlerde araç alırken rastladım Eski Sanayiye çıraklık okulu tarafından girerken Uzman oto ekspertiz diye bir yer açılmış. Oldukça profesyoneller ve 10 dakika içerisinde işim bitti. Üstelik diğer firmalara göre de fiyatları uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: farketmez99

Arkadaşlar bende geçenlerde araç alırken rastladım Eski Sanayiye çıraklık okulu tarafından girerken Uzman oto ekspertiz diye bir yer açılmış. Oldukça profesyoneller ve 10 dakika içerisinde işim bitti. Üstelik diğer firmalara göre de fiyatları uygun

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende geçenlerde araç alırken rastladım Eski Sanayiye çıraklık okulu tarafından girerken Uzman oto ekspertiz diye bir yer açılmış. Oldukça profesyoneller ve 10 dakika içerisinde işim bitti. Üstelik diğer firmalara göre de fiyatları uygun web siteleri: antalyaotoekspertiz.net

• quote:

Orijinalden alıntı: farketmez99

Arkadaşlar bende geçenlerde araç alırken rastladım Eski Sanayiye çıraklık okulu tarafından girerken Uzman oto ekspertiz diye bir yer açılmış. Oldukça profesyoneller ve 10 dakika içerisinde işim bitti. Üstelik diğer firmalara göre de fiyatları uygun web siteleri: antalyaotoekspertiz.net

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Antalyada dürüst, güvenilir, işini iyi yapan 2. el oto expertiz yapan yer bilen var mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.