Şimdi Ara

Nokia ile telefonlara yönelik yeni nesil aksesuarları konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
15.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nokia Türkiye Ürün Müdürü Ali Direk ile farklılaşmak isteyen kullanıcılar için pazara sürülen renkli kulaklıklar, NFC destekli hoparlörler, Monster ile işbirliği çerçevesinde müzik tutkunları için geliştirilen özel kulaklık çözümleri ve diğer aksesuarları konuştuk. Videonun sonunda N9 ve Windows Phone işletim sistemli Lumia 800'ün Türkiye çıkış tarihini de sorduk.

• Burada neden hep Nokia gibi kullanıcıyı çok mağdur eden firmaların reklamlarını yapıyorsunuz? C1-02'yle neler çekiyorum, bi görsünler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zatax -- 16 Aralık 2011; 17:26:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strazburg

Burada neden hep Nokia gibi kullanıcıyı çok mağdur eden firmaların reklamlarını yapıyorsunuz? C1-02'yle neler çekiyorum, bi görsünler...

Sende Nokıa kullanma
  • adam 1 2 hafta dedi ya. 2 hafta sonra 2012 olacak hala çıkacaktan bahsediyoruz.
  • mümkünse nokia ile bırakın röportaj yapmayı konuşmayın bile :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafax_001

quote:

Burada neden hep Nokia gibi kullanıcıyı çok mağdur eden firmaların reklamlarını yapıyorsunuz? C1-02'yle neler çekiyorum, bi görsünler...

Sende Nokıa kullanma

ben arkadaşı evvelden tanırım 150 liralık nokia telefonu radyoda son sesteyken kısıyor diye bir arızası vardı(gerisini tam hatırlamıyorum) arıza bile sayılmaz kim bilir fonksiyondur telefonda tek hoparlör var ondan ses dışa geliyor gibi oluyor diyorum anlamıyor.en ucuz telefondan ne bekliyor anlamadık gitti.Bizimde nokia telefonumuz bozuldu bizde geri vermek istedik gittik verdik aldılar ama senin gibi her nokia konusunda öyle böyle yazmadık çünkü bunlar elektronik aletler ne olacağı belli olmuyor.aynı sorun eğer aynı cihazda varsa zaten git aldığın yere iade et sende kurtul insanlıkta kurtulsun

Beklentini tam karşılayacak bir cihaz alırsan böyle sorunlar olmaz.nokia yada samsung fark etmez.Ucuz etin yahnisi olmaz

Kulaklıklara dönecek olursak hepsi birbirinden güzel bir kulaklığa en fazla 30-40 lira verebilecek bir tip olduğum için beni aşacaktır.Beklentimi karşılayacak kadar güzel olurlarsa almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

quote:

Orijinalden alıntı: mustafax_001

quote:

Sende Nokıa kullanma

ben arkadaşı evvelden tanırım 150 liralık nokia telefonu radyoda son sesteyken kısıyor diye bir arızası vardı(gerisini tam hatırlamıyorum) arıza bile sayılmaz kim bilir fonksiyondur telefonda tek hoparlör var ondan ses dışa geliyor gibi oluyor diyorum anlamıyor.en ucuz telefondan ne bekliyor anlamadık gitti.Bizimde nokia telefonumuz bozuldu bizde geri vermek istedik gittik verdik aldılar ama senin gibi her nokia konusunda öyle böyle yazmadık çünkü bunlar elektronik aletler ne olacağı belli olmuyor.aynı sorun eğer aynı cihazda varsa zaten git aldığın yere iade et sende kurtul insanlıkta kurtulsun

Beklentini tam karşılayacak bir cihaz alırsan böyle sorunlar olmaz.nokia yada samsung fark etmez.Ucuz etin yahnisi olmaz

Kulaklıklara dönecek olursak hepsi birbirinden güzel bir kulaklığa en fazla 30-40 lira verebilecek bir tip olduğum için beni aşacaktır.Beklentimi karşılayacak kadar güzel olurlarsa almayı düşünüyorum

Kullanmayı bilmeden yorum yapmak size düşmez.

• Yanlış adamlarla konuşuyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Yanlış adamlarla konuşuyorsunuz.

Çok doğru hocam, forumun yarısı Nokia'dan şikâyetçi zaten.
  • akıllı telefonlarıyla yarışı kazanamayacağını anlayan nokia şimdide aksesuar kasıyo anlaşılan
  • keşke telefon nasıl yapılır diye konuşsaydınız :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC, Samsung, Philips, Nokia, Sony, Sonyericsson vb. bir çok cihaz kullandım ve kullanmaktayım. Elektronik bu, her an herşey olabilir. Herhangi bir markanın fanboyu değilim, ihtiyacımı belirler, cihazı seçer ve fiyat performansa bakar, uygunsa alırım. "Nokia abi, telefon yapmış adam!" dediğimiz zamanları unutmayalım. Yanlış eleştiri birşey kazandırmaz. Piyasayı öyle yada böyle dinlemek zorundalar. Rekabet etmek zorundalar. Üreticileri yönlendirelim ve rekabetin tadını çıkaralım derim.
  • Donanım güzel eyvallahta. İşletim sistemini değiştirene kadar. Diğer firmalara rakip bile olamaz
  • birçok arkadaş nokiayı yerden yere vurmuş. birçok başlangıcı nokianın yaptığını unutmuşlar nokia gerilemede olabilir ancak nokia batmadı! nokianın eski gücüne döneceğine inanıyorum...
  • Ürünler fena değil, fakat oldukça fahiş fiyatlardan ülkemize gireceği kesin.
  • BH-505 e hayran kaldım yalniz...
  • bir çok başlangıcı nokia yapmadı , insanları yanıltmayalım lütfen

tek bildiğiniz var hep nokia , varsa yoksa nokia ...uykunuzda nokia , yemekte nokia , orada nokia burada nokia .

telefon sektöründe nokia yokken motorola vardı ve motorolanın ilklerini esgeçmeyin .

telefonların duayenidir motorola

hatta battı denilen motorola nokiadan daha kaliteli ve daha iyi telefonlar çıkartarak tekrar çıkışa geçti .

nokiaya yapışıp kalmayın etrafınıza , dünyaya bakın başkaları neler yapıyor neler çıkartıyor diye .
  • quote:

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

bir çok başlangıcı nokia yapmadı , insanları yanıltmayalım lütfen

tek bildiğiniz var hep nokia , varsa yoksa nokia ...uykunuzda nokia , yemekte nokia , orada nokia burada nokia .

telefon sektöründe nokia yokken motorola vardı ve motorolanın ilklerini esgeçmeyin .

hatta battı denilen motorola nokiadan daha kaliteli ve daha iyi telefonlar çıkartarak tekrar çıkışa geçti .

nokiaya yapışıp kalmayın etrafınıza , dünyaya bakın başkaları neler yapıyor neler çıkartıyor diye .

Nokia Android cihaz çıkartsa koşa koşa gidip alacağına eminim. Bırakalım bu popilist yorumları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia'nın bu kadar şık hatta telefonlarından bile şık aksesuarlar yaptığını bilmiyordum, bilgilendirci bir çalışma oldu. Video için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

bir çok başlangıcı nokia yapmadı , insanları yanıltmayalım lütfen

Nokia Android cihaz çıkartsa koşa koşa gidip alacağına eminim. Bırakalım bu popilist yorumları.

nereden biliyorsun koşup gidip alacağımı ? falcımısın ?

bu kadar konu içinde nokiaya yaptığım yorumların içinde bir tane androidli telefon çıkartsa alıcam dediğimi bulsana !

yazdığım şeylerden farklı birşeyler yazacağına doğruları söyle .

popülizmi ben değil senin gibi nokianın yılmaz savunucuları alasını yapıyorsunuz zaten , benim ne haddime popülizm yapmak .

bence sen koşup alırsın

sen ve senin gibi nokia fanboyları nokiadan önce hiçbirşey yoktu gibi palavraları sıkmaktan vazgeçin çünkü hergeçen gün aynı sözleri söyleyerek baymaya başladınız .

hep aynı nakarat hep aynı sözler

tekrar yazıyorum ....tek bildiğiniz var hep nokia , varsa yoksa nokia ...uykunuzda nokia , yemekte nokia , orada nokia burada nokia .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K_Spartakus -- 17 Aralık 2011; 1:37:43 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.