Şimdi Ara

Sony Ericsson, Xperia serisi telefonları için Android 4.0 ROM'u yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
18.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Xperia serisi akıllı telefonları için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesini yeni yılın ilk aylarında kullanıma sunmayı planlayan Sony Ericsson, bugün alfa aşamasındaki Android 4.0 ROM'unu resmi geliştiriciler kanalında yayınladı. Xperia ARC S, Neo V ve Ray modelleri için hazırlanan ROM'da pek çok önemli özellik aktif olarak yer almazken, daha çok yeni işletim sistemine yönelik devam eden çalışmaları gösteren bir girişim olarak nitelendiriliyor.

Telefon görüşmeleri, WiFi, FM Radyo, Bluetooth ve Google servislerinin çalışmadığı ROM, Android 4.0 ile gelen önemli yenilikleri ise bünyesinde barındırıyor. Uyumlu telefon modeline sahip kullanıcılara aşağıda yer alan link üzerinden Sony Ericsson'un resmi geliştiriciler dünyası sayfasına ulaşarak ROM'u indirilebilir, nasıl kurulacağına dair rehberi inceleyebilirler.

• Bir an tam sürüm yayınlandı sandım heyecana kapıldım..
  • Sony Ericsson, muhteşemsin.
  • Harika
  • o yüzüğü takman zorunda mıydın ?
  • Şimdi indirip kursam telefon, WiFi, FM Radyo, Bluetooth ve Google servislerini kullanamam mı ?
  • w810i ye de yükleyebiliyor muyuz acaba? :P

atlayıp ciddiye alıp cevap vermeyin şaka yaptım :)
  • yüklenebiliyor.
    ilgilenirsen cevapla link vereyim.
    atlayıp ciddiye alıp cevap verme şaka yaptım :)
  • Tam sürümü Neo'ya gelecek değil mi?
  • helal olsun adamlara. Birde Sony Ericsson için güncelleme yapmıyor derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eco67

yüklenebiliyor.
    ilgilenirsen cevapla link vereyim.
    atlayıp ciddiye alıp cevap verme şaka yaptım :)

iyiydi :)))
  • roboto yazi tipini ve xperince arcda kullandigim kilit ekranini koymuslar. elimde bir arc s kullansam bu romu stabil hale hemen getirirdim tahminimce. gelistiriciler 1 haftaya yapar zaten. sony ericsson kisa zamanda 2006 - 2007 ruhunu canlandiracak cok guzel seyler oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi an beklenen surum cikti sandim hatta bu sefer hizli geldiler dedim sasirdim baya ama nafile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaaaa keşke X10 nada gelse şu güncelleme
  • gelir gelir... sabır azıcık sabır :)
  • Ben herşeyden çok müziğe bayıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

Bi an beklenen surum cikti sandim hatta bu sefer hizli geldiler dedim sasirdim baya ama nafile

gec o isleri eray
  • Başlığa alfa rom diye yazılırsa kimse gereksiz heyecana kapılıp hayal kırıklığına uğramaz.
  • xperia neo yu almadım 100 lira daha verip samsung galaxy w aldım. çok memnunum ama android 4.0'ı yükleyemezsem gerçekten üzülcem. sony ericsson ürün desteğinde çok iyi.
  • her şey bi yana android 4.0 cidden güzel olmuş yaa bu telefonlar bu sürümle kendilerini bulacaklar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.