Şimdi Ara

HP radikal bir logo değişikliğine hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP radikal bir logo değişikliğine hazırlanıyor

Dünyanın en büyük PC üreticisi HP'de son zamanlarda yaşanan düşüş ve değişim sıkıntısı teknoloji gündemini bir hayli meşgul ediyor. Eski CEO Aphoteker'in görevine son vererek Meg Whitman ile yola devam kararı alan HP, webOS mobil işletim sistemini de açık kaynak topluluğuyla birlikte geliştirmeye devam etme kararı vermişti.

Whitman ile başlayan yenilik hareketi daha da büyüyecek gibi görünüyor. HP, efsane logosunun değişimi için Moving Brands adlı markalaşma uzmanı bir firmayı kiraladı ve logo test amaçlı kamuoyunun beğenisine sunuldu.

Yeni tasarımda yuvarlatılmış köşe imajını bırakan HP, kendisini 4 adet farklı boylarda yanyana çizgi ile anlatıyor. Daha soyut ve modern bir görünüm kazanan logo yine HP harflerinin çağrışımını yapıyor.

Tanıtılan logonun kesin karar verilmiş bir logo olmadığını hatırlatalım. Kamuoyundan gelecek tepkiler ve yeniden değerlendirmelerle logo bambaşka bir görünüme de kavuşabilir veya aynen kabul de edilebilir.

• Fena degil.. hatta oldukca da şık...
  • orta parmağı birtek ben mi görüyorum?
  • bence çok güzel olmuş. aynen kabul edilsin...
  • daha güzel logolar da olabilirdi, seçenekler sunulmalıydı diye düşünüyorum.
  • Iyı yazıyor orda resmen..
  • Satışlar düşünce değişim şart oldu.Ama artık Hp devri bitiyor bence...
  • Minimalizm, gecen yazdığım akımın yeni ayağı
  • dikenli tel gibi olmuş
  • Yenilik iyidir.
  • Eskisinden daha şık olmuş
  • h harfinin çizgisini p'nin üstünü kapatacak kadar uzun bir parça kullansalardı güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GusFring

orta parmağı birtek ben mi görüyorum?

• Eskisinden daha guzel olmus bu. Yenilik herzaman iyidir. Fakat bu tasarim biraz zorlayinca orta parmak cikarilmis bir ele benziyor.
  • Eskisine gore cok iyi
  • Çok şık olmuş metalik ve sade.
  • Bir tasarımcı olarak çok beğendim. Bence daha ciddi ve kurumsal bir tasarım olmuş.
  • Şaka mı bu?
  • Fiat Tempra geldi aklıma.
  • Fena tasarim olmamis ama 3 lu cubuklarin boyutunun ayni olmasi guzel durmamis bana kalirsa
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.