Şimdi Ara

en ucuz kargo hangısı arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
41.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sacma olcak ama en ucuz kargo hangısıdır.sımdıden teskurler

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ucuzunu bilmiyorum ama yurtiçi kargo ile izmir den parça almıştım çok hızlı ve sorunsuzdu.Üstelik beni aradılar adınıza kargo geldi diye.
  • sanırım mng kargo ama kalite istersen ups kargo
  • selam ürün ölçüleri + kiosuna bağlı ve şehirde önemli

ben yurt içinde çalışıyorum 2- 2,5 ytl ye geliyor çalışan indirimli.
  • Mahalle aralarında ismi duyulmamış kargolar var uçan kargo kaçan kargo cinsinden, onlardan uzak dur derim, üç-beş fazla olsun güvenli olsun
  • SÜRAT KARGO yu tavsiye ederim diğer kargolara nazara çok daha ucuzdur..
  • Walla ben hep MNG yi tercih ediyorum. Sorun da yaşamadım bu güne kadar. Hatta öğrenciye indirimleride var. Yurtiçi hakkında tek bildiğim pahalı olması. Bide ARAS var ama bir kere kargomu kaybetmişlerdi. Allah tan önemli bişey değildi. O yüzden ARAS da uzak dururum. Diğer kargo şirketleri hakkında da bi bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaRaCHaY -- 24 Ocak 2006 21:58:40 >
  • tartışmasız mng ucuzluk bakımından.
    (hemen hemen hepsini denedim)
    hız bakımından da yurtiçi derim
  • hangisi yakınsa o o kadar ucuz oluyor. birde kargo alıken ve yollrken dikkat edilmesi gereken durumlar var mesela kargocuya söylemezseniz her kargoyu telefon ihbarlı ve adrese teslim ve sigortalıyollarlar ortalama bu üçü 2,5-3,5 direk atacaktır..ama bunlar yazdırılmazsa 4 milyonu geçmeyecektir..eger onlar varsa 5-6-7 milyonu bulacaktır.

• Selam,aslinda ne ve nereye gönderecein önemli. Eer Otobüs terminali olan iki sehir arasinda olacaksa 10 milyonu geçmez kasa yada monütör yolayacaksan ama daha küçük parçalar yolayacaksan genelde tüm firmalan enküçük zarf bedeli olan kargo sirketinden teslim alirsan 4-5 milyonu geçmez daha güvenli bir sekilde alirsin.Burada yine senin tercih ve kesene bagli demek oluyor.

Önemli:Mutlaka adres yada Hangi kargo subesine gönderilecegi mutlaka bilmelisiniz yoksa ara dur.
  • ben aynı ürünü mng kargo ile göderdiğimde 5 ytl aldılar (anlaşma falan yok. Esk-ist) yurtiçi 4.2 ytl aldı..
  • number ___ ONE

===================

YURTİÇİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbukalemun

selam ürün ölçüleri + kiosuna bağlı ve şehirde önemli

ben yurt içinde çalışıyorum 2- 2,5 ytl ye geliyor çalışan indirimli.

eğer y.içinin kampanyası devam ediyorsa en ecuz odur.Ayrıca esi firma rekabetde de var hızlıda
    y.içinde genç türkcell liysen %40 indirimli yolluyorsun ama tabi o bu site için geçersiz zira kargoyo
    yollayan değil kargoyu alan ödeme yaptığından indirim durumuda olmuyor.
  • MNG ve yurtiçi kargolar
  • MNG ye çok küfür etmişimdir. Bursadan-gümüşhaneye 30*40*40 (bukadar büyük değildi :) )ebatlarından kargo gönderdim 25 ytl aldılar.

Yurtiçi veya arası kullanıyorum. MNG ye artık kargo vermiyorum 1gün dediler kargo 2 günde gitti. Hızlı taşıma adında para almasını biliyorlar :)
  • COK TESEKKUR EDERIM PAYLASIMLARINIZ ICIN..

YURTICI OLCAK SANIRIM

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• arkadaşlar konu baya eski anlaşılan ama yeniden birileri görür diye düşünerek konuyla ilgili bi soru sormak istiyorum.

kargoyla filan hiç işim olmamıştı.. şimdi bi işim düştü sürat kargoyla bi kargo geliyor istanbuldan ankaraya. sürat kargonun sitesine girdim takip no sunu yazdım "evrak bulunamadı" dedi niye böyle dedi anlamadım..

birde sitelerinde gördüm şuan öğrenciye çalışana memura vs. %25 indirim var.. kargom ödemeli geliyor öğrenci kimliğimi gösterdiğimde %25 indirim yapılabilir mi bana?
  • Abi yokmu şöyle sallama kargo ucuza kargo verelim
  • mng tavsiye etmem... ups fiyatlarını bir araştırmak lazım.
  • bence en iyi ve ucuz kargolardan birisi CARGOTURK.Kimsebilmiyor anlaşılan,takmışsınız bi mng yurtiçi aras falan habire kazık yiyosunuz....:):)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.