- x
en ucuz kargo hangısı arkadaslar
32 Cevap37449 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

89 Mesaj
Katılım Zamanı:
21 Ocak 2006;
Durum:
Forumda değil
24 Ocak 2006; 21:21:02 

sacma olcak ama en ucuz kargo hangısıdır.sımdıden teskurler

23 Mesaj
Katılım Zamanı:
18 Mart 2005;
Durum:
Forumda değil
24 Ocak 2006; 21:37:42 

ucuzunu bilmiyorum ama yurtiçi kargo ile izmir den parça almıştım çok hızlı ve sorunsuzdu.Üstelik beni aradılar adınıza kargo geldi diye.

7127 Mesaj
Referanslar: 67

Katılım Zamanı:
30 Ekim 2004;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
24 Ocak 2006; 21:38:53 

sanırım mng kargo ama kalite istersen ups kargo

Kesinlikle 18 yaş altı ile alışveriş, PTT kargo ve PTT ile ürün/para gönderimi veya alımı yapmıyorum. Ayrıca rezerve sadece kapora ile yapabilirim. Anlayışınız için teşekkürler.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

4790 Mesaj
Katılım Zamanı:
23 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
24 Ocak 2006; 21:40:06 

selam ürün ölçüleri + kiosuna bağlı ve şehirde önemli

ben yurt içinde çalışıyorum 2- 2,5 ytl ye geliyor çalışan indirimli.

burn_ufuk(sar_saran) ve Trafa ürünleri size sattım deyip!! sonrada tlf. larını bilerek açmayan 2 uyanık " SATICI " üye.

AlemdarRize FAT/KUTULU/GARANTİLİ ürün satıyorum deyip ürün arızalı çıkınca ürünü ben de başkasından aldım, hiç bir bilgim yok diyen " SATICI " üye.

@ jubaxx ilgisiz ve telefon / sms / pm lere cevap vermeyen HER ZAMAN meşgül üye . . . ama kuyruğuna basınca 24 saat online ve cevap yazan üye.... akıllanıp , akıl vermeye başlayan üye ...!

((zaga)) ZAFER AK 130TL için silindi gitti !!

926 Mesaj
Katılım Zamanı:
5 Ocak 2005;
Durum:
Forumda değil
24 Ocak 2006; 21:41:47 

Mahalle aralarında ismi duyulmamış kargolar var uçan kargo kaçan kargo cinsinden, onlardan uzak dur derim, üç-beş fazla olsun güvenli olsun

Alışverişlerim:byflash, brtana, digidoktor, cafesnet, dialer, pixel, goztepeli_TR, rifki, Musab Bin Umeyr, visor, muzeg, karbey, merih, Tsunami41, pc_pazari, Ceaser, Okanir, Lst, CoOLMuSTi, celaluygur, mehmethukuk, nous_docky, geforce525, romantik83, PrOOgRaMMeR, imdat, TuzsuzDELİBEKİR, foreigner8, efsane0621, nakedcovboy ve daha aklıma gelmeyen hatırlayamadığım onlarca kişi, benimle alışveriş yapanlar PM göndersin lütfen.

2841 Mesaj
Katılım Zamanı:
24 Eylül 2003;
Durum:
Forumda değil
24 Ocak 2006; 21:54:54 

SÜRAT KARGO yu tavsiye ederim diğer kargolara nazara çok daha ucuzdur..

ŞIVGA ADANA BİLGİSAYAR HASTANESİ
ADANADA İKİNCİ ELDE TEK ADRES

Murat BİRİCİK
05455522550

586 Mesaj
Katılım Zamanı:
10 Temmuz 2004;
Durum:
Forumda değil

24 Ocak 2006; 21:58:13 

Walla ben hep MNG yi tercih ediyorum. Sorun da yaşamadım bu güne kadar. Hatta öğrenciye indirimleride var. Yurtiçi hakkında tek bildiğim pahalı olması. Bide ARAS var ama bir kere kargomu kaybetmişlerdi. Allah tan önemli bişey değildi. O yüzden ARAS da uzak dururum. Diğer kargo şirketleri hakkında da bi bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TALHA_xXx -- 24 Ocak 2006 21:58:40 >

DELL VOSTRO 3350 _ LG M2280DF _ LOGITECH X-230

50 Mesaj
Katılım Zamanı:
16 Mart 2005;
Durum:
Forumda değil
24 Ocak 2006; 22:46:37 

tartışmasız mng ucuzluk bakımından.
(hemen hemen hepsini denedim)
hız bakımından da yurtiçi derim

490 Mesaj
Katılım Zamanı:
8 Nisan 2002;
Durum:
Forumda değil
24 Ocak 2006; 23:15:16 

hangisi yakınsa o o kadar ucuz oluyor. birde kargo alıken ve yollrken dikkat edilmesi gereken durumlar var mesela kargocuya söylemezseniz her kargoyu telefon ihbarlı ve adrese teslim ve sigortalıyollarlar ortalama bu üçü 2,5-3,5 direk atacaktır..ama bunlar yazdırılmazsa 4 milyonu geçmeyecektir..eger onlar varsa 5-6-7 milyonu bulacaktır.

ref:FaTaLL

6 Mesaj
Katılım Zamanı:
23 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda değil
24 Ocak 2006; 23:44:33 

[font="Arial"]

Selam,aslinda ne ve nereye gönderecein önemli. Eer Otobüs terminali olan iki sehir arasinda olacaksa 10 milyonu geçmez kasa yada monütör yolayacaksan ama daha küçük parçalar yolayacaksan genelde tüm firmalan enküçük zarf bedeli olan kargo sirketinden teslim alirsan 4-5 milyonu geçmez daha güvenli bir sekilde alirsin.Burada yine senin tercih ve kesene bagli demek oluyor.

Önemli:Mutlaka adres yada Hangi kargo subesine gönderilecegi mutlaka bilmelisiniz yoksa ara dur.

5 Mesaj
Katılım Zamanı:
30 Haziran 2005;
Durum:
Forumda değil
25 Ocak 2006; 0:34:17 

ben aynı ürünü mng kargo ile göderdiğimde 5 ytl aldılar (anlaşma falan yok. Esk-ist) yurtiçi 4.2 ytl aldı..

3082 Mesaj
Referanslar: 2

Katılım Zamanı:
12 Haziran 2005;
Durum:
Forumda değil

25 Ocak 2006; 0:48:09 

number ___ ONE

===================

YURTİÇİ

FİRMA :EX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
ADRES :MEHMET AKİF ERSOY CAD. NO:116 SİNCAN /ANKARA
TEL -FAX : 0312 2740582 -0312 2739585 -
MSN-MAİL : info@exbilisim.com
WEB :www.exbilisim.com

3241 Mesaj
Referanslar: 19

Katılım Zamanı:
19 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda değil

25 Ocak 2006; 1:06:34 

quote:

Orjinalden alıntı: mbukalemun

selam ürün ölçüleri + kiosuna bağlı ve şehirde önemli

ben yurt içinde çalışıyorum 2- 2,5 ytl ye geliyor çalışan indirimli.

eğer y.içinin kampanyası devam ediyorsa en ecuz odur.Ayrıca esi firma rekabetde de var hızlıda
y.içinde genç türkcell liysen %40 indirimli yolluyorsun ama tabi o bu site için geçersiz zira kargoyo
yollayan değil kargoyu alan ödeme yaptığından indirim durumuda olmuyor.

firstbuddy78@hotmail.com
5549383818 / 533 307 0202 | |
REFERANSLARIM | |
http://forum.donanimhaber.com/m_33130944/mpage_1/key_//tm.htm#33130944
/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/- |
DİKKAT DOLANDIRICIDIR ANKARADAN BERAT DEMİR 534 454 5858 PM ATINIZ | |
[image]http://img210.imageshack.us/img210/4125/dhfos.gif[/image]
DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

1184 Mesaj
Katılım Zamanı:
24 Aralık 2005;
Durum:
Forumda değil
25 Ocak 2006; 9:32:06 

MNG ve yurtiçi kargolar

258 Mesaj
Katılım Zamanı:
11 Haziran 2005;
Durum:
Forumda değil
25 Ocak 2006; 10:02:52 

MNG ye çok küfür etmişimdir. Bursadan-gümüşhaneye 30*40*40 (bukadar büyük değildi :) )ebatlarından kargo gönderdim 25 ytl aldılar.

Yurtiçi veya arası kullanıyorum. MNG ye artık kargo vermiyorum 1gün dediler kargo 2 günde gitti. Hızlı taşıma adında para almasını biliyorlar :)

89 Mesaj
Katılım Zamanı:
21 Ocak 2006;
Durum:
Forumda değil
25 Ocak 2006; 13:51:45 

COK TESEKKUR EDERIM PAYLASIMLARINIZ ICIN..

YURTICI OLCAK SANIRIM

439 Mesaj
Referanslar: 10

Katılım Zamanı:
22 Haziran 2006;
Durum:
Forumda değil

4 Ekim 2008; 15:09:57 

arkadaşlar konu baya eski anlaşılan ama yeniden birileri görür diye düşünerek konuyla ilgili bi soru sormak istiyorum.

kargoyla filan hiç işim olmamıştı.. şimdi bi işim düştü sürat kargoyla bi kargo geliyor istanbuldan ankaraya. sürat kargonun sitesine girdim takip no sunu yazdım "evrak bulunamadı" dedi niye böyle dedi anlamadım..

birde sitelerinde gördüm şuan öğrenciye çalışana memura vs. %25 indirim var.. kargom ödemeli geliyor öğrenci kimliğimi gösterdiğimde %25 indirim yapılabilir mi bana?

Tek sevdam Türkiyem!

410 Mesaj
Referanslar: 12

Katılım Zamanı:
17 Ağustos 2005;
Durum:
Forumda değil

1 Kasım 2008; 10:45:57 

Abi yokmu şöyle sallama kargo ucuza kargo verelim

ALIŞVERİŞLERİM
@okan,@pckurdu,@baykarizmaizmir,@Pcbuilder,@F_o_X,@Kitty,@bloodness,@tb2crz,@KEHRIBAR,@celikhalit8,@ouzzz,@riaz,@B.A.R.I.Ş,@3F3-K4N,@erhan78,@

1654 Mesaj
Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
14 Eylül 2002;
Durum:
Forumda değil

1 Kasım 2008; 10:57:32 

mng tavsiye etmem... ups fiyatlarını bir araştırmak lazım.

Alışveriş yaptığım üyeler :
ekobravo, simetri, fairboy, gameman, yasinsahin, mazhar, tribaLxx, falling, GEr0nim0, bytepire, Ghenç, murat560, pArDon!, volvet, cyberdemon, MORATORYUM, zercx, swes, maxx1903, acrylia, alişeker, drburakayan, Alish, saygi, talhagezer, oceancaptain, Evrenup, forcsf, MR.METAL, monq, reyyan, sedoman34, atakandurden, Murat5003, red a!ert, Confusion, mhyen, canozpinar, nevz@t, erkanuygur, alitopal, Sandman, cermin007, stoness, Sunaoğlu, kendinibil

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
24 Kasım 2008;
Durum:
Forumda değil
24 Kasım 2008; 18:34:12 

bence en iyi ve ucuz kargolardan birisi CARGOTURK.Kimsebilmiyor anlaşılan,takmışsınız bi mng yurtiçi aras falan habire kazık yiyosunuz....:):)

11 Mesaj
Katılım Zamanı:
29 Mayıs 2007;
Durum:
Forumda değil
23 Mart 2011; 14:01:55 

Yurtiçi Kargo'nun fiyatları yükselmiş, Bir DVD'yi İzmir'den Adana'ya 8 liraya gönderdim. Bu kadar da olmaz. Yurtiçi yöneticileri duysunlar.

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
27 Mayıs 2009;
Durum:
Forumda değil
10 Mayıs 2011; 11:36:06 

Yurtiçi kargo gerçekten uçtu. Zarf gönderiyorsun 8 TL alıyorlar, küçük kolilerde 40 TL yazıyor, en iyisi PTT kargo.

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
12 Mayıs 2009;
Durum:
Forumda değil
11 Temmuz 2011; 12:13:11 

Hızını bilmiyorum ama yuriçi kargo 10 cm'lik 50 gr lık eşya için benden 7 lira aldı.
Son kargomda 43 lira tuttu

4790 Mesaj
Katılım Zamanı:
23 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda değil

11 Temmuz 2011; 16:35:52 

En ucuz ptt

En hızlı , şube / araç ve personeli olan YURTİÇİ KARGO

Gönderdiğiniz ürün ve desi çok önemli. Şu anka YK da %25 öğr.+paro indirimi var.

Haberli,ihbarsız ve sigortasız yollayın yada alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

burn_ufuk(sar_saran) ve Trafa ürünleri size sattım deyip!! sonrada tlf. larını bilerek açmayan 2 uyanık " SATICI " üye.

AlemdarRize FAT/KUTULU/GARANTİLİ ürün satıyorum deyip ürün arızalı çıkınca ürünü ben de başkasından aldım, hiç bir bilgim yok diyen " SATICI " üye.

@ jubaxx ilgisiz ve telefon / sms / pm lere cevap vermeyen HER ZAMAN meşgül üye . . . ama kuyruğuna basınca 24 saat online ve cevap yazan üye.... akıllanıp , akıl vermeye başlayan üye ...!

((zaga)) ZAFER AK 130TL için silindi gitti !!

7 Mesaj
Katılım Zamanı:
9 Mayıs 2002;
Durum:
Forumda değil
22 Temmuz 2011; 14:06:51 

PTT den ucuzu yok
A4 kağıdı evrak yolladım zarf yani ADANA-MERSİN 8,5 TL ARAS KArgo (trenle1 kişi adana mersin 3.75 dolmuşla 5 tl :) ))
Cep telefonu küçük paket nerdeyse sanayağı büyüklüğünde Dİyarbakır-Adana 8TL MNG Kargo
Yine aynı Sanayağı paketi byüküklüğünde ADANA-Kuşadası 9,5 TL ARAS KArgo
işte fark Ayakkabı kutusu büyüklüğünde ADANA-İSTANBUL 5,5 TL PTT Cargo
Yine Ayakkabı kutusu büyüklüğünde ADANA -Kocaeli 5,5 TL PTT KARGO,

PTT den şaşmayın evinizdende alıyor kargoyu sadece 2 tl evden alma ücreti uyguluyor.

sonuç olarak bu kargo şirketleri bireysel kullanıcıyı enayi görüyor soyuyor. biz bireylerde uyanık olalım devletin kargosuyla çalışalım eski ptt yok artık çok güvenli modern ve hızlılar..

70 Mesaj
Katılım Zamanı:
28 Eylül 2011;
Durum:
Forumda değil

27 Aralık 2011; 21:33:47 

Dolapdere şubesin: Üç kere kargom elime zamanında ulaşmadı Yurtiçi Kargo'dan. Ya hep ben gidip aldım yada ertesi günün akşamına 5 kere arama sonucu getirdiler.
Dördüncü seferde merkezi aradım şikayet ettim ama hine gelmedi en sonunda şubeyi tekrar aradım (siz mi şikayet ettiniz tartişmasından sonra) 19:00 da sivil bir araçta görevli olmayan biri getirdi kargomu.

Yurtiçinden uzak durun derim UPS kadar hızlısını görmedim koca televizyonu bi günde getiriyorlar. İsterseniz aynı günde elinize ulaşabiliyor (mesafe önemli tabiki). Hatta internet sitesinde kargonuzun bulunduğu aracın tam olarak nerede olduğunu google maps'den görebiliyorsunuz.

@omersenel, @Eric Cartman, @Buyukbaba, @berkay739fb, @Denerod, @mennano, @coktanickimde @Port Valdez, @JıGsAw GaMe, @onurluaslan, @onurluaslan, @mk072 alım/satım yaptığım bazı kişiler.

4 Mesaj
Katılım Zamanı:
3 Ocak 2012;
Durum:
Forumda değil
3 Ocak 2012; 16:17:58 

PTT Kargo evden alımlarda kargonun içine bakıyor mu? Sitesinde öyle bir şeyler yazıyor da... Kolilerin açık olarak gitmesi gerekiyormuş merkeze bilmem ne...

Var mı bilgisi olan?

17 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Mayıs 2008;
Durum:
Forumda değil
21 Kasım 2012; 17:36:02 

Bence YURTİÇİ, MNG, UPS, İyi ve ucuz çünkü Mobil diye bana kazık atmıyorlar. Ben bolu yeniçağadayım Bolu ve Geredenin ortasında ama Gerede şubeden yeniçağaaya mobil hizmet adı altında 1 desilik ürüne fazladan5 tl alıyorlar hemde hergün gelmiyorlar ama diğer kargolar mobil değilmiş hergün geliyorlar madur etmiyorlar ve fazladan ücrette talep etmiyorlar. İnanın istanbul ankaranın çoğu semtinden daha yol üzerinde ve ulaşım kolay bizim orası. BOLU____yeniçağa____gerede gerdeye 12 km. Ayrıca bugün İstanbuldan gelen kargom netten aras anasayfaya baktığımda baktığımda 1 desi 7 lira küsür kdv hariçti ama buraya geldiğinde 17 tl ödedim 5 tl si mobil hizmet içinmiş, bu hangi vicdana sığar, bunu bana bir tek ARAS kargo yapıyor bişey aldığımda göndereni uyarmadığımda oluyor tabi. Bugün olduğu gibi.

ARAS KARGO

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
24 Aralık 2012;
Durum:
Forumda değil
24 Aralık 2012; 13:15:37 

soru eski bi soru ama sonradan okuyacaklar için faydalı olsun. kaliteli hizmet ve hızlı olsun diyosan yurtiçi veya ups ;
yok ucuz olsun Allah a emanet gider diyosan ptt ve ya sürat kargo .

5 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Temmuz 2013;
Durum:
Forumda değil
6 Ekim 2013; 12:22:36 

quote:

Orijinalden alıntı: aliço53

soru eski bi soru ama sonradan okuyacaklar için faydalı olsun. kaliteli hizmet ve hızlı olsun diyosan yurtiçi veya ups ;
yok ucuz olsun Allah a emanet gider diyosan ptt ve ya sürat kargo .

Mng kargo hakkinda ne dusunuyorsun

343 Mesaj
Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
4 Mayıs 2005;
Durum:
Forumda değil

25 Kasım 2013; 17:57:28 

az önce yurtiçi kargo ile standart ve haberli (haberli demek telefon acmayacagız karsı tarafın haberi olucak demek, siz arayın biz direk teslim ederiz demek)
bursa'dan istanbul kadıköy adres teslim ahanda fiyatı yazıyorum, bana çok çok fazla geldi, eskiden işim gereği çok kargo verirdim şimi acaip pahalanmış
standart-sig dahil 7.17
adrese teslim 2.14
+kdv 1.68
=
10,99
yuh be yuh, Allah gözünüzü doyursun...

Not: bildiğin en ufak poşet (dosya dedikleri sınıf), sonra biri kalkıpda eşşek kadar demesin, vallahi üzerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizdivx -- 25 Kasım 2013; 17:59:13 >

ULAŞTIĞIM İNSANLARIN SAYISINI UNUTTUM!!!
REFERANS BOL , BASKA Bİ ARZUNUZ?

5 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Mayıs 2012;
Durum:
Forumda değil
4 Aralık 2013; 0:48:41 

ARAS
arkadaşlar arasla 2 kere çalıştım 2 kere arasla direskiyon seti gettirdim arastan 17 lira para verdim tüplü monitörden kücük kutuya ADANADAN/Çoruma Geldi 4 günde
2. Telefon Gettirdim arastan normal ufuak sana yag pakaeti büyüklügünde 10 lira istanbuldan gene 4 günde

PTT kargo
1:rc arac gettirdim normal Ayakkabı kutusu boyutunda 6 lira verdim İstanbuldan/Çoruma 3 günde
2. Bisilet Jantı Jant Kapagu kornası fln gettirdim 7 lira Bursadan/çorumda 4 günde

durum ortada ptt hem ucuz hemde telefonuma mesaj geldi kargonuz adrese ulatştı die

24 Mesaj
Katılım Zamanı:
5 Ekim 2012;
Durum:
Forumda değil
2 Haziran 2014; 9:22:17 

Konuyu hortlatacagim iki adet ev supurgesi toz torbali olanlardan satilik ilani vermistim kargo fiyatlari yuzunden ikisini alana 50 tl yazdim bu sabah mardinden aradilar ben izmirdeyim mesafe uzak kargo ucreti fahis tutar dedim uygun bir kampanya varmi ptt kargo daha uygunmu olur bilen varsa bi zahmet fikrini yazsin.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.719