Şimdi Ara

c# uzak masaüstü bağlantısı(rdp)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar projemde uzak masaüstü bağlantısı kurmam gerekiyor fakat team'de ki gibi id pas girince değil ağ üzerindeki tüm bilgisayarları bana listeleyecek ve ben istediğimi seçip bağlanacağım netsupport school'da ki gibi nasıl yapabilirim??

• bayılıyorum bu okul projelerine iki tane ifelse, for, foreach öğretiyolar sonra öğrencinin işletim sistemi yapmasını bekliyolar...Hayret verici
  • yardım yok mu?:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolyam

yardım yok mu?:(

bağlanacaktan kastın nedir. ekran görüntüsü gibi mi yoksa sadece 2 form arasında iletişim mi msn messenger gibi....?
  • Anladığım kadarı ile :
    Ağdaki bilgisayarları görüntüleceyecek, biz bunlardan birini seçip bağlanıcaz. Sonra bunun bilgisayarını görücez.
  • ekran görecekse kasar.. iletişim ise halledilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilkan

Anladığım kadarı ile :
    Ağdaki bilgisayarları görüntüleceyecek, biz bunlardan birini seçip bağlanıcaz. Sonra bunun bilgisayarını görücez.

evet aynı dediğiniz gibi olucak fakat hala bulamadım.form halini paylaşabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolyam

quote:

Orijinalden alıntı: atilkan

Anladığım kadarı ile :

evet aynı dediğiniz gibi olucak fakat hala bulamadım.form halini paylaşabilirim?

yani sen baya baya teamviewer ın ilkel versiyonunu istiyosun. onu hocama sormuştum bi eğitim kurumunda apiler var öyle yapılıyor demişti, ama üstüne gitmedim sonra... işime yarayınca bakacaktım. müsait olursam araştırırım, bulursam da bişiler yazarım burda... kolay gelsin...
  • http://nedirtv.com/video/masaustu-uzaktan-yonetim-yazilimi-hazirlamak

şuna bak istersen inceleyemedim ben..

http://www.codeproject.com/KB/cs/RemoteDesktop_CSharpNET.aspx

bu da fikir verebilir..

http://blog.bobcravens.com/2009/04/create-a-remote-desktop-viewer-using-c-and-wcf/

buna da bakabilirsin....

ben de bir tane yapacağım ama daha çok incelemedim ve başlamam da uzun sürer..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfcaglar -- 28 Aralık 2011; 15:18:28 >

• teşekkürler:)
  • Daha Ne Yapsın Adam. Benimde İşime Yaradı Eline Sağlık @mfcaglar
  • eyvallah. kolay gelsin projelerinizde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breslaw

bayılıyorum bu okul projelerine iki tane ifelse, for, foreach öğretiyolar sonra öğrencinin işletim sistemi yapmasını bekliyolar...Hayret verici

yani teşekkürler bi kaç aysonra olsadabenimd işimeyaradı.. yani bide yukarıda breslaw arkadaşında sölediği gibi.. bi iki else if öğrestseler adam gibiprogranm yazmamantığını zorlasabiraz temini çıkaramasada işletim sis inini çıkarack öğrenci.. yani.. bişey göstermeden sende şunu yap. kendileri yapsında görelimbakalım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.