Şimdi Ara

GERÇEK IQ TESTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
9.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sıradan Biri

Testi bitirdiğinizde 70-169 arası bir puan hesaplanacaktır. 55-70 arası çok düşük zeka, 70-85 arası düşük zeka, 85-100 arası orta, 100-115 arası ortanın üzeri, 115-130 arası yüksek zeka, 130-145 arası çok yüksek zeka, 145-160 arası süper zeka olarak değerlendirilecektir.

testi yap

/>

• Testi bitirdiğinizde 70-169 arası bir puan hesaplanacaktır. 55-70 arası çok düşük zeka, 70-85 arası düşük zeka, 85-100 arası orta, 100-115 arası ortanın üzeri, 115-130 arası yüksek zeka, 130-145 arası çok yüksek zeka, 145-160 arası süper zeka olarak değerlendirilecektir.

testi yap

• sen kaç çıktın krdeş?
  • Bu konuyu açan 1284126. kişisiniz. Ayrıca bu test gerçek değildir.Gerçek olanını psikologta yaptırmıştım.Yüksek zeka çıkmıştım.1-2 sene oluyor
  • 130 Çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heikki -- 14 Aralık 2011; 21:56:44 >
  • Tebrikler Testi Tamamladınız ! - IQ puanınız 130 (Çok yüksek zeka) olarak hesaplanmıştır.

Aşağıda sıralanan detayları içeren, testi çözen yüzbinlerce kişinin sonuçları ile karşılaştırmalı olarak yerinizi de görebileceğiniz Ayrıntılı Sonuç Raporunuz oluşturulmuştur. Ayrıntılı Sonuç Raporunuzu 10 TL ödeyerek görüntüleyebilirsiniz.

4 soruyu pas geçtim

ve gerçek iq testini arkadaşın dediği gibi Psikologlar yapıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eysidi -- 14 Aralık 2011; 21:46:12 >
  • Tebrikler Testi Tamamladınız ! - IQ puanınız 142 (Çok yüksek zeka) olarak hesaplanmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstiyorsanGitSev

Bu konuyu açan 1284126. kişisiniz. Ayrıca bu test gerçek değildir.Gerçek olanını psikologta yaptırmıştım.Yüksek zeka çıkmıştım.1-2 sene oluyor

İlk 2 cümle doğru fakat sonrasına gelirsek senden psikoloğun adresini ve numarasını istiyorum. Zira aramadığım yer kalmadı fakat testin sonucunda puanı açıklayan bir yer bulamadım.
  • 50 çıktı lan nerde yanlış yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: b437

quote:

Bu konuyu açan 1284126. kişisiniz. Ayrıca bu test gerçek değildir.Gerçek olanını psikologta yaptırmıştım.Yüksek zeka çıkmıştım.1-2 sene oluyor

İlk 2 cümle doğru fakat sonrasına gelirsek senden psikoloğun adresini ve numarasını istiyorum. Zira aramadığım yer kalmadı fakat testin sonucunda puanı açıklayan bir yer bulamadım.

Puan değilde elime bir kağıt verdi istatistikler vardı.Bana kendisi söyledi.Toplum içinde ortalamaya göre yüksek zekalısınız falan diye.Doktorda devlet hastanesinde İstanbul Kartalda Yavuz Selim Hastanesi

• 153 çıkmıştı bu sitede.
  • 1 sene öönce benm 145 çıkmıştı onun için inanmıyorum bu sitelere yani zeki birisim belki ama okadarda deil be
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: b437

quote:

Puan değilde elime bir kağıt verdi istatistikler vardı.Bana kendisi söyledi.Toplum içinde ortalamaya göre yüksek zekalısınız falan diye.Doktorda devlet hastanesinde İstanbul Kartalda Yavuz Selim Hastanesi

Sağ ol hocam hastane çok uzakta olmasına rağmen birgün gideceğim.

• Tebrikler Testi Tamamladınız ! - IQ puanınız 151 (Süper zeka) olarak hesaplanmıştır.
  • aynştaynın iq sunuda bunla hesaplamışlar aslında
  • Ezberledim lan artık.
  • 142 çıktı.Süper zeka idim ben.Yanlış bu.
  • Tebrikler Testi Tamamladınız ! - IQ puanınız 148 (Süper zeka) olarak hesaplanmıştır.
  • Test cok ama cok sacma geldi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.