Şimdi Ara

LG tasarım odaklı yeni telefonu Prada 3.0'ı duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Akıllı telefon dünyasının iddialı isimlerinden LG, lüks giyim markası Prada olan birlikteliğini sürdürüyor. İki şirket yaptıkları açıklamayla yeni telefonları LG Prada 3.0'ı tanıttılar.

Prada'nın tasarımdaki mükemmelleyitçeliği ve LG'nin yenilikçi teknolojisinin bir ürünü sloganıyla tanıtılan telefon, tasarımı kadar güçlü donanım özellikleriyle de dikkat çekiyor.

4.3-inç büyüklüğünde ve 800 x 480 piksel çözünürlüğünde Nova Plus ekrana sahip olan telefon, Texas Instruments'ın 1GHz'de çalışan çift çekirdekli OMAP4430 işlemcisini kullanıyor. 8 Megapiksel çözünürlüğünde oto-fokus özellikli kamerası ile 30 kare/saniye hızında 1080p video kaydedebilen telefonda ayrıca ön kameraya da yer veriliyor.

Yerleşik depolama kapasitesi 8GB olan ve 32GB kapasiteli hafıza kartı ile toplamda 40GB'lık kapasiteye ulaşabilen telefonda yakın alan iletişimi teknolojisi NFC de unutulmamış.

1540 mAh kapasiteli pilden güç alan LG Prada 3.0, Android 2.3.7 işletim sistemini ve onun üzerinde LG'nin geliştirdiği özel arayüzün siyah-beyaz versiyonuna yer veriliyor.

Ocak ayında satışa çıkacak olan LG Prada 3.0'ın fiyatı ise açıklanmadı.

• 2.3.7 :O lg Allah belanı....
  • Sayın Ana Sayfa Haber Editörümüz ,
    Artık Telefon haberi görmekten gerçektan sıkıldık, bir ara otomobile çevrilmişti şimdi yine TELEFON-TELEFON, bir zahmet şu beğenmediğimiz Tom's Hardware bakın neler olmuş neler, ama biz hala HONEYCOMB, Win8 phone vb. şeyler okuyoruz... hepsi telefon birazda tablet...

Lütfen dikkate alınız,

Kolay gelsin

Bkz:
    http://www.tomshardware.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 14 Aralık 2011; 20:54:04 >
  • Artenis haklısın.
  • Tasarım süper. Arayüze siyah-beyaz renkte çok yakışmış, Android 2.3.7'de tamam ama 4.3" ekrana 800x480p çözünürlük nedir ya... Artık insanlar piksel saymak istemiyor bence.
  • telefon haber!! sık sık telefon haberi yapan site.
  • tasarım odaklı bir telefon için aman aman bir tasarım değil. bu donanımla da çok fazla kişiye hitab etmeyecektir.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfak -- 15 Aralık 2011; 16:04:24 >
  • İyi ki birisi eleştirdi artık dolup taşar burası 'DH eskisi gibi değil' diyenlerle...en bol malzeme mobil piyasada.. 5 dakkaya bir haber yapmak kolay mı sanıyorsunuz?
  • ikonlar çok şık olmuş...
  • valla ben bu halinden memnunum DH'nin
    arkadaşlar galiba google'a cep telefonu haber sitesi yazıp en üstteki sitenin DH olduğunu görmüşler :)
    yaşasın DH iyiki varsın
  • Biraz kaba gözüküyor telefon.Onun dışında özellikleri ve arayücü hoş gibi.
  • o kadar iddali bir tasarim degil
  • telefonumda hep böyle bir tema arıyordum. lg direk telefonla piyasaya sürmüş. helal...
  • lg bl40 modelinin android ve biraz büyümüşü gibi görünüş olarak.
  • telefon şık :) ama 2.3.7 daha çekici ^^
  • Arayüz hoş duruyor, tasarım da fena değil ince ise iyi denilebilir
  • Lgnin yazılımda çuvalladığı aşikar ama 2.3.7 ye tepkiler neden acaba çok merak ediyorum. ICS dağıtılmaya başlayalı nekadar olduki şurda bu telefonun en az 6 aylık arge çalışması vardır. 2.3.7 ile çıkması çok normal bence
  • 2.3.7 gayet iyi, kısa bir sürede ics olarak çıkması zaten mümkün değildi. 3-5 ay sonra ics güncellemesi de gelir, kaldı ki piyasada halen 2.3.4 telefonlar satılıyor (bkz : ben; geçen hafta evo3d aldım 2.3.4'lü).
    Tasarım gayet normal, mükemmeliyetçi falan değil, bence güzel bile değil hatta.
    Temayı beğenen arkadaşlar, Android marketteki launcher uygulamalarında bu tür temalar var. Go Launcher idi galiba, onlarca tema var, ben bu tür bir temayı kurmuştum. Ama ilk birkaç saat çok şık gibi görünse de sonrasında çok fena sıkıyor.
    4.3" ekranda 480x800 çözünürlük az gibi görünse de, aslında çözünürlükten önce ekran büyüklüğü ve kalitesi daha önemliymiş, bunu evo3d alınca daha iyi anladım. Çözünürlük artsa ve internet sayfalarında daha büyük bir alan tek seferde görüntülenebilse bile, yazılar o kadar küçük görünüyor ki, okuyamıyorsunuz, zoom yapıyorsunuz. O zaman ekran büyümedikçe çözünürlüğün artması performans kaybından başka bir işe yaramıyor. Galiba 4.3" için en ideal fayda/maliyet oranı 480x800 çözünürlük ve herhangi bir amoled ekran türünde var.

• akli olan lg almaz. donanim olarak guzel cihazlari var ama yazilim destegi tam rezalet. hala guncel satilan modellerine 2.3 ginger bread i getirmis degil. ustelik 6 ay onceye tarih vermis olmasina ragmen. en son kasim ayi icin kesin gun verdi. hala ortada bir gunceleme yok. bide utanmadan facebook sayfasinda 2012 ilk ceyreginde tum modellerinin android 4 destegini alacagini soyluyor. yerseniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.