Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II'nin Android 4.0 Beta ROM'u internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Google ile birlikte geliştirdiği Galaxy Nexus modeliyle Android 4.0 işletim sistemini kullanan ilk akıllı telefonu hazırlayan Samsung, başta Galaxy S II ve Galaxy Note olmak üzere ürün gamında yer alan güncel modeller için Android 4.0 işletim sistemi güncellemesini yeni yıl ile birlikte kademeli olarak kullanıma sunması bekleniyor. Konuyla ilgili olarak şirket tarafından yapılmış resmi herhangi bir tarih açıklaması olmasa da kapalı kapılar ardında Android 4.0 testlerinin başladı ve Ocak-Şubat döneminde güncellemelerin dağıtılması bekleniyor.

Android 4.0'daki onlarca yeni özelliği geleneksel TouchWIZ arayüzü ile birleştiren Samsung'un, Galaxy S II için test ettiği beta aşamasındaki ROM internet ortamına sızdırıldı. 4.0.1 sürüm numarasına sahip olan güncellemenin Galaxy S II'deki çalışma verimliliğini gösteren bir kullanım videosu da yayınlandı. Yeni ROM'u denemek isteyenler için aynı zamanda kuruluma hazır derlenmiş versiyonu indirilmeye sunulmuş durumda.

• home tuşuna basılı tutunca gelen multi-tasking ekranını gingerbread versiyonunda kullanmanın bir yolu varmı acaba? s2 de en kıl olduğum olay menüden görev yöneticisine gitme zorunluluğu :S yoksada sırf bu güncelleme için telefonuma tekrar aşık olabilirim.
  • Şu an için kurmaya lüzum görmüyorum. Adı üstünde beta ve birçok soruna gebe olabilir. En akılcı yöntem, resmi sürümünü beklemektir. Öyle yapacağım. Deneyen arkadaşlar olursa da bizi bilgilendirsinler lütfen.
  • Sizmis mis samsung bile bile sizdirmis "bakin cok calisiyoruz" demek icin
  • bu sürümü hiç tavsiye etmem çok yavaş bir çok hata var yanlızca denemek isteyen arkadaşlar yüklesinler günlük kullanımda iş görmez..
  • Videodaki elemanda telefon gören masum köylü gibi kullanıyor cihazı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: merttr

home tuşuna basılı tutunca gelen multi-tasking ekranını gingerbread versiyonunda kullanmanın bir yolu varmı acaba? s2 de en kıl olduğum olay menüden görev yöneticisine gitme zorunluluğu :S yoksada sırf bu güncelleme için telefonuma tekrar aşık olabilirim.

Telefonda bunun için widget var koy anasayfaya iki tıkla açık bütün uygulamaları görüntüleyebiliyorsun yada kapatabiliyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 14 Aralık 2011; 21:14:52 >
  • Açılışı çok yavaş gibi.Şu touchwiz arayüzünüde değiştirseler çok güzel olacak.
  • Cihaz akıyor abi...
  • inş ics yi bize bu betadaki gibi TW4 le itelemezler.
  • Touchwiz öldürmüş...

Touchwiz boşuna ram ve işlemci harcamakta... İlerde touchwiz siz Android 4 ler çıkacaktır...

İyi tarafı Samsung Android 4 için çalıştığının kanıtı ...

Umarım diğer Samsung cihazlarında kısa sürede Android 4 güncellemesi alır...
  • haberin başlığını okumasam ics 4.0 olduğunu anlamazdım
  • Onu bunu bilmemde daha fazla ram ve cpu kullanırsa ben geçmem ics e... Bu konuda kesin bilgiler var mı?
  • wawe 2 nın de beta surumu cıkmıstı yukledıelr ve bır cok sorunlar karsılasmıslar takılmalar kasmalar meydana gelmıs buda ole olabılır ...xaten bu guncellemeler bı ust versıonalr hıc sevmem telefon fabrıkadan nasıl cıktıysa ole kalmalı bence pc de guncelleme yapınca bıle hızı fark edıo telefonda nıe fark etmesın
  • quote:

Orijinalden alıntı: LINEBACKER

quote:

Orijinalden alıntı: merttr

home tuşuna basılı tutunca gelen multi-tasking ekranını gingerbread versiyonunda kullanmanın bir yolu varmı acaba? s2 de en kıl olduğum olay menüden görev yöneticisine gitme zorunluluğu :S yoksada sırf bu güncelleme için telefonuma tekrar aşık olabilirim.

Telefonda bunun için widget var koy anasayfaya iki tıkla açık bütün uygulamaları görüntüleyebiliyorsun yada kapatabiliyosun.

bahsettiğin widget bulunduğun uygulamadan çıkmanı gerektiriyor videoyu izlersen herhangibir uygulamanın içindeyken home tuşuna basılı tutmak pc de ki alt-tab gibi çalışıyor.
  • menü ve görev yöneticisi dışında görünüm açısından bir değişme yok.ama güzel şeyler var.bi de stabil olursa tadından yenmez.merakla galaxy s2 mi ics yükleyeceğim günü bekliyorum.(iphone kullanırkende çok heyecanla beklerdim yeni versiyonları.androiddede bu heyecanı yakalayabilmek mutluluk verici :))
  • Touchwiz bu şekilde olmayacak..Orjinal ics yi fazla değiştirmeyeceğini çok yakın olacağını duyurmuştu samsung..
  • Touchwiz telefonu almamak, HTC Sense ise telefonu almak için sebeptir.

Hiç ellemesin samsung ICS'in kendi arayüzüne.
  • dostum ana ekrana widget olarak program monitörünü eklersen direk olarak ulaşırsın görev yöneticisine ;) bu arada hemen yüklüyorum ics yi :)
  • @ressambdrm
    Aynen katılıyorum, nasıl bir meretse Sense yüzünden HTC dışında telefon alamaz oldum. Herhangi bir telefonu incelerken bilinçaltından Sense ile kıyaslıyorum, incelediğim telefona bir türlü ısınamıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.