Şimdi Ara

Yine Aynısı:((C:\WINDOWS\Temp???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, dün sabah C sürücümde 1,5gb kadar yer vardı ama şuanda kala kala 200mb. Biraz daha geçerese bilgisayar kitlenecek sanki. Bu süre içinde herhangi birşey yüklemedim sadece bi spyware, onunla da dolması mümkün değil zaten. Acaba güncelleştirme filan mı dedim kapattım onları da ama devam etti düşmeye. Nasıl anlayacağım bunun sebebini fikri olan varmı? Belki de bi sorun yoktur hakkaten güncelleştirme filandır ama Bilgisayara en son giren verileri yada herneyse öğrenmenin yolu varmıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msemihs -- 1 Şubat 2006 23:43:23 >

• temp ve temporary internet files klasörlerini boşalt.
  • İlk oraları boşalttım zaten.
    quote:

Orjinalden alıntı: scorpion_ysc

temp ve temporary internet files klasörlerini boşalt.
  • sistem geri yüklemeyi kapa.
  • Kardeş, onu da kapamıştım daha önce ve bide o kurduğum spyware'i durdurdum. Sanırım yer kaybım sona erdi gibi. Bunun sebebi başka ne olabilir?
    quote:

sistem geri yüklemeyi kapa.
  • spayware spayware antivir ve norton
  • bilemicem belki karantina dosyalarını oraya atıyodur.
  • bi de kulandığın program çok fazla bellek gerektiren bişeyse ve SD(pagefile) kullanımından baya yiyosa ki bu da genelde C'den karşılanır ondan da olabilir. ayrıca etrafta bissürü bizzat kendisi spy olan spycleanerlar var bunlardan biri olmasın kullandığın.
  • SpywareDoctor idi. Ama onunlamı alakalı emin diilim. O kadar karantina olmaz heralde.
    quote:

bi de kulandığın program çok fazla bellek gerektiren bişeyse ve SD(pagefile) kullanımından baya yiyosa ki bu da genelde C'den karşılanır ondan da olabilir. ayrıca etrafta bissürü bizzat kendisi spy olan spycleanerlar var bunlardan biri olmasın kullandığın.
  • win+R (enter)
    cmd (enter)
    a: (enter)
    format c:/ (enter)

• quote:

Orjinalden alıntı: VoH

win+R (enter)
    cmd (enter)
    a: (enter)
    format c:/ (enter)

• Arkadaşlar yine aynı sorun, C eriyoYardım Lütfeeeeen!

Bu ne ya WINDOWS Klasörü: 6,39 GB
  • dostum worm diicem ama virüs programlarının hemen bulması lazımdı. ama ii bi tarama yap bence. kullandığın virüs prg. yazarsan yardımcı olabiliriz belki.
  • Yok mu kimse???

Peki C:\WINDOWS\Temp içindekiler nedir neye yarar?
  • Virüs prog. Symantec Antivirus Corp.Edition Tarattırdım kaç defa bişi yok.
    3-5 gün öncede Kasperskyla taratmıştım,bikaç trojan filan bulmuş, silmişti zaten.
    Spy dicem hertürlüsüyle tarattım zaten.

quote:

Orjinalden alıntı: UlasBy

dostum worm diicem ama virüs programlarının hemen bulması lazımdı. ama ii bi tarama yap bence. kullandığın virüs prg. yazarsan yardımcı olabiliriz belki.
  • C:\WINDOWS\Temp klasörü bende sadece 1,5 mb. avast antivirüsü kur . internetten güncelle bi de onla tarat . sağlam bi program. dene bence.
  • C:\Windows\ un içinde Prefetch diye bir klasör var onun içini sil.
    Ama o da bişey etmezki 3-5 MB
  • C:\WINDOWS\Temp bende 4,16 GB başaltiim mi????

quote:

Orjinalden alıntı: UlasBy

C:\WINDOWS\Temp klasörü bende sadece 1,5 mb. avast antivirüsü kur . internetten güncelle bi de onla tarat . sağlam bi program. dene bence.
  • format atma imkanın yoq mu?
  • uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff o neya öyle 4.16GB vay beeeeeeeee
    Boşalt ama bütün programlar kapalı olsun.
    Ayrıca önemli verilerin C: demi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.