Şimdi Ara

3194 ve 2005 hatasının çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone 4 cihazım 4.3.5 veriyonundayken jb yapmak istedim ve cydia yı yukledikten sonra telefonun açılmadı. Bütün günümü nerdeyse bu konuya harcadım diyebilirim. Bütün kaynakları okudum ve denediğm yöntemler

* Host dosyasınıdaki apple adresini eklemek silmek
    *Umbrellayla tss serverle yapmak ki bunun sonucunda 2005 hatası alıyoruz
    *redsnow paketindeki fix recoveri ile
    * ireb ile dfu moda alıp restore yapmak denemek
    *İtunesi ve dosya uzantıları komple silip tekrar yüklemek
    * Başka bilgisayarlarda denemek ben 6 adet farklı bilgisayarda denedim sonuç 3194 gene

Ki bu yontemler farklı kabloylada tekrar denendi. Artık telefondan ümidi kesmiştim. Tam denemeyi artık bırakıyordumki home tuşuna basarak telefonu usb kabloya taktım vede bilgisayardan ses gelene kadar bekledim. Baktımki hata almadan restore tamamlandı. Bu yukarda yazılan yöntemlerlede restore edenler olmuş ancak ben bu şekilde bu konuyu aşabildim. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalçın Ç. -- 14 Aralık 2011; 10:01:08 >

• 4.3.5 üzerine restore mu yapmaya çalışırken bu hataları alıyordunuz? hangi versiyona restore etmeye çalışıyordunuz?
  • restore yapmaya çalışırken vede io5 5 yuklemeye çalışırken aynı hataları aldm.
  • bende bugün denedim,bahsettiğiniz yöntem home tusuna basılı sekilde usbye baglamak mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.