Şimdi Ara

3.20D Alıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni kasa öncesi BMW'nin stok eritme amacıyla yaptığı kampanyadan yararlanıp 45.300 Euroya 3.20d Comfort Pluas alacağım. Öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir?

-İlla xDrive seçmemi önerir misiniz?
    -Sport Plus ile Comfort Plus arasında çok fiyat farkı yok ama Comfortu seçmeye düşünüyorum, deri döşeme dışında pek bir artısı yok sanki Sport Plus'ın?
    -Pazarlık esanasında ekstra talep edebileceğim paket, yazılım veya aksesuarlar nelerdir?
    -Araçta park sensörü var ama geri görüş kamerası yok. Garantşiyi bozmadan dikiz aynasına görüntü veren bir kamera nasıl takılabilir?
    -Dış renk olarak çok alternatif yok, space gri, deep blue mavi, kırmızı, gümüş vs var ama hepsinin iç döşemesi siyah. Renk içinn önerisi olan?
    -3 ay sabredip yeni kasa 3 mü alsam diyoprum ama 57.000 Euroadan aşağı olamz diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 14 Aralık 2011; 7:25:03 >

• yeni üyelere biz kızarken sen binbaşı olmuşsun ama orda 43 sayfalık bir 3 serisi forumunu okumayı zor bulup ya da en kötüsü olsun diyip oraya sormak yerine yeni konu açıyorsun.Yapmayın lütfen.Biz orda boş yere konuşmuyoruz hem bizi hep aynı şeyleri tekrar tekrar söyletmeye zorluyorsunuz.

ilk 2 sorun tamamen kendi tercihindir kimsenin cevabını bekleme kendin düşün
    pazarlık sırasında ben sadece paspas aldım çünkü fiyat indirimi yapıldı.Forumda alan arkadaşlarımız ilk bakım,boya koruma tarzı hediyeler aldı.
    garantiyi bozmadan elektrik aksamına müdahale olmadan geri dönüş kamerası mümkün değil diye biliyorum
    ben deep blue mavi tercih ederim.Siz bunların olduğundan emin misiniz?Seçenekler çok azaldı diye biliyordum.Ben beyaz tercih ettim.
    57000 € belli olmaz ama 40.000 € civarlarında olmıyacağı kesin ben beklemedim çok da memnunum.Yeni kasayı beğendin mi diye sorarsan dışına bayılmadım ama içi çok güzel.

lütfen konu kirliliği yapmayın artık arkadaşlar !!

• Mayis ayina kadar bekle.F30 kasa al. E90 kasa artik her yerde var.
  • hazır var olan araç üzerinden büyük bir indirim yapabilirsiniz
  • yeni kasa alamak için daha cok erken.. BMW 6 senedir bir kasa degiştirir kasa degiştikten 2-3 sene sonra asıl olması gereken makyajlı kasa modifiyeli motor gelir..!

Sana tavsiyem en dolusundan m paket E90 al üzerinde bi kaç ufak dokunuşla harikalar yaratırsın...

Heryerde E90 kasa var diyen arkadas şu linke bi bak kaçtane böyle E90 var
    http://forum.donanimhaber.com/m_55371804/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

Arkadaşlar yeni kasa öncesi BMW'nin stok eritme amacıyla yaptığı kampanyadan yararlanıp 45.300 Euroya 3.20d Comfort Pluas alacağım. Öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir?

-Sport Plus ile Comfort Plus arasında çok fiyat farkı yok ama Comfortu seçmeye düşünüyorum, deri döşeme dışında pek bir artısı yok sanki Sport Plus'ın?
    -Pazarlık esanasında ekstra talep edebileceğim paket, yazılım veya aksesuarlar nelerdir?
    -Araçta park sensörü var ama geri görüş kamerası yok. Garantşiyi bozmadan dikiz aynasına görüntü veren bir kamera nasıl takılabilir?
    -Dış renk olarak çok alternatif yok, space gri, deep blue mavi, kırmızı, gümüş vs var ama hepsinin iç döşemesi siyah. Renk içinn önerisi olan?
    -3 ay sabredip yeni kasa 3 mü alsam diyoprum ama 57.000 Euroadan aşağı olamz diyorlar.

Bu pakette sunroof ve xenon var mi? Bence bu kasada mutlaka olmali. Piano siyah ic kaplama ve krom paket [ bobreklerin krom olmasi] de guzel duruyo bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: guitar2006

quote:

Orijinalden alıntı: ohara

Arkadaşlar yeni kasa öncesi BMW'nin stok eritme amacıyla yaptığı kampanyadan yararlanıp 45.300 Euroya 3.20d Comfort Pluas alacağım. Öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu pakette sunroof ve xenon var mi? Bence bu kasada mutlaka olmali. Piano siyah ic kaplama ve krom paket [ bobreklerin krom olmasi] de guzel duruyo bence.

ikisi de var yalmız ben hedef büyüttüm, jaguar xf alacağım 65.000 euro

• Carpisma testi sonclarina bakmani oneririm. 4 yildizda kaldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitar2006 -- 15 Aralık 2011; 20:02:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitar2006

Carpisma testi sonclarina bakmani oneririm. 4 yildizda kaldi.

sallamasak süper olurdu

buyrun e90 çarpışma sonuçları : http://www.euroncap.com/tests/bmw_3_series_2005/225.aspx

large executive car diye geçen d segmenti araçlar arasında gerçekten iyi bir yerde.
  • arkadaş jaguar için 4 yıldız aldığından bahsetti sanırım, 3 serisi için değil.
  • eğer öyleyse sert çıkıştım. affola
  • Gönlünü al bence arkadaşın, arkadaş jaguar xf den bahsetmiş
  • Evet. jaguardan bahsettim. bu testleri uzun zamandir yakindan takip ediyorum. bu devirde jaguarinn 5 yildiz alamamasi sasirtci.
  • Kampanyaya ragmen yine de cok pahalı, üstelik eski kasa 2sene sonra hiç bir esprisi kalmayacak 2 lt dizelin sürüş keyfi dısında
    Yeni BMW 1.6 motorlarda fena değil, üstelik Mtv az. Aynı paralara benzer donanımlı 1.6 otm bir yeni kasa alınabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.