- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Metro Turizm’in tüm seferlerinde geçerli %50 indirim kuponu 3 TL!
116 Cevap8577 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

625 Mesaj
14 Aralık 2011; 0:00:48 

• Bu fırsatın yakala.co kuponuyla Metro Turizm’in tüm iç hat ve dış hat seferlerinde geçerli %50 indirim kuponu sadece 3 TL!
• 14 Aralık 2011 – 14 Aralık 2012 tarihleri arasında, 1 yıl boyunca geçerlidir.
• Kuponlar 31 Aralık 2011 saat 23:59’a kadar bilete çevrilmelidir.
• Kuponlar 7 gün içinde iptal edilebilir.
• Kuponlar online bilet sisteminden ve acentalardan bilete çevrilebilir.
• Bilet tarihleri değiştirilmek istenirse en geç 2 gün öncesinden değişim yapılmalıdır.
• Tek yön biletlerde geçerlidir.
• Kampanya dahilinde her otobüste %10 oranında kapasite ayrılmıştır.
• Biletler açığa alınmak istenirse aynı güzergah için açığa alınabilir.
• Haftanın her günü kullanılabilir.
• Dilediğin kadar kupon satın alabilirsin.
• Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.
• Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
• İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.
• Bonus Kart kullanıcıları bu fırsatı satın aldıklarında %5 Bonus kazanıyor.

http://www.yakala.co/fi...irim-kuponu-sadece-3-tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenahiz -- 14 Aralık 2011; 0:05:30 >

1031 Mesaj
14 Aralık 2011; 0:11:42 

Yıl sonunda kadar geçerli Facebooktan kazandığım Bonusları silmişler.
Önce tek parça Bonusu kafalarına göre 2'ye böldüler, sonra da yıl sonuna kadar geçerli bu Bonusları hesabımdan silmişler.
Yolladığım mesaja da ilgisiz otomatik cevap veriyorlar.
Artık senle işim olmaz Yakala.co!
Fırsatını al başına çal...

Bazı arkadaşlar gibi onlarca, yüzlerce Yakala.co hesabı açıp Facebooktan Bonusları yükleyip satmadık diye akılsızlık etmişiz meğersem. Bu nedenle bir ban da kendime..

2151 Mesaj
14 Aralık 2011; 0:13:48 

tek yönmüş fırsat. yaramaz bi işe en azından benim için

MEGANE 2 HB 1.5 DCİ DYNAMİC
Dh 2006 Üyeleri
Uludağ Üniversitesi-iktisat
NİNTENDO Wİİ BLACK
~ Samsung N150 ~HP PAVİLİON G6
HP ENVY SLEEKBOOK ~~SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 WHITE~~CODEGEN ULTİMİX 88

625 Mesaj
14 Aralık 2011; 0:22:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Önce tek parça Bonusu kafalarına göre 2'ye böldüler, sonra da yıl sonuna kadar geçerli bu Bonusları hesabımdan silmişler.

Bazı arkadaşlar gibi onlarca, yüzlerce Yakala.co hesabı açıp Facebooktan Bonusları yükleyip satmadık diye akılsızlık etmişiz meğersem. Bu nedenle bir ban da kendime..

indirim kuponlarını kullandırmayacaklar mı acaba?

1178 Mesaj
14 Aralık 2011; 0:25:38 

Bende bu olayı anlayamadım. Yok sadece tek gidiş yok %10 u falan filan. Bu nasıl bişeymiş ya. %50y se neden isteyen istediği zaman kullanamıyo. o zaman bunun neresi fırsat oluyo insanlar bi kupon alıp fırsata cevirebilmek için uğraşıyolar. Fırsat siteleri özellikle bu yakala co grupanya grupfoni 5 para etmez siteler bnm gözümde

32 Mesaj
14 Aralık 2011; 0:37:54 

metro ne yapmaya çalışıyor ya, şaşkınlıkla takip ediyorum önceki şehirfırsatı kampanyalarında 100 bine yakın belki de daha fazla kupon sattı, şimdi de yakala co. bu arada geçenki kampanyadan bilet alıp da açık bilete dönüştüren ya da değiştiren olabildi mi, ben acenteye sorduğumda öyle bir işlem yapamıyoruz dedi.

2222 Mesaj
14 Aralık 2011; 1:19:54 

quote:

Kuponlar 31 Aralık 2011 saat 23:59’a kadar bilete çevrilmelidir.

3 adet aldım bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 14 Aralık 2011; 1:31:31 >

5083 Mesaj
14 Aralık 2011; 1:25:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Benim bonuslar duruyor fakat kullanamıyorum.
12.50 TLlik bir alışverişte kullandırmadı, ben de mail attım bakalım ne diyecekler.

Pioneer VSX-921 / Polk Audio TSI 400 / Polk Audio TL 150 Blackstone / Polk Audio PSW110 sub / Pioneer BDP-140 / Himedia Q12-II

Benq W1070 / Specta 120" Gri Kontrast Perde / TTAF 15 Metre 1.4v (26 AWG) HDMI Kablo

Sistemin ev hali

117 Mesaj
14 Aralık 2011; 1:26:35 

az önce metrodan onlne bilet almaya çalışırken satın aldığım yakala koduna geçersiz dedi?

şimdi şu saatler alamaıyorsak %50 indirimi,ne zaman kodla bilet alınıyorki? yarın mı alırken geçerli olacak

yakala.co koduyla metrodan şu an gece gece bilet alan oldumu,alınabiliyormu?

2222 Mesaj
14 Aralık 2011; 1:31:54 

quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

az önce metrodan onlne bilet almaya çalışırken satın aldığım yakala koduna geçersiz dedi?

şimdi şu saatler alamaıyorsak %50 indirimi,ne zaman kodla bilet alınıyorki? yarın mı alırken geçerli olacak

yakala.co koduyla metrodan şu an gece gece bilet alan oldumu,alınabiliyormu?

kodlar yarın tanımlanır büyük ihtimal bende en acilinden bilet alıcam :)

2158 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
mudeb
14 Aralık 2011; 1:54:47 

ankara-istanbul bileti ne kadara geliyo bunu alırsak?

327 Mesaj
14 Aralık 2011; 1:59:57 

22 TL civarı olması lazım Ankara-İstanbul.
Ben aslında Pegasus 29.90 kampanyasından faydalanmak istiyordum, o ne durumda bi bakayım.

479 Mesaj
14 Aralık 2011; 2:11:38 

İyi oldu bu akşama lazımdı. Bi tane aldım. Eski kodu gidiş için kullanırım. Bu kodu da dönüş için artık ne zaman olursa

Hasta El Final, Vamos Real!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Aralık 2011; 4:39:03 

Arkadaşlar bende 1 tane bilet aldim ama iyice uyuz oldum bu yakalaco ya kredi karti ile aldim ama ne 3D ne şifre bişe sormadi direk ödemeyi geçti ? bizim kart bilgileri kayit ediliyormu sitede ?

++ İlerde Bİ SORUN ÇİKARMİ ?

birde bu kuponu iade edebiliyormuyuz naisl iade yapicam ?

+ ben izmir den ist gidicem 30 küsür lira gidicekmişim ucak ile gitsem daha ucuza gitmem mümkünmü ? veya başka otobüs firmasi nasil olcak o ?

67 Mesaj
14 Aralık 2011; 7:41:13 

Arkadaşlar Şehirfırsatı'ndan 8 tane kupon almıştım ve hepsini bilete çevirdim. İşleyiş şu şekilde

*Biletlerin güzergahı değiştirilemiyor. (Yani bilet İstanbul-Ankara alınmışsa Ankara-İstanbul dahi yapılamıyor)

*Biletlerin tarihini üç defa değiştirme sınırı var. (Benim biletlerin 7 tanesi Eylül 2012 tarihli mesela ihtiyacım oldukça tarihini değiştirip kullanacağım)

*Fiyatlar o sefer için web sitesinde gördüğünü fiyatların en yükseğinin %50si + kupon fiyatı 3 TL

*Class sefere alınmış bilet daha sonra ücret farkı ödenerek Suit bilete çevirilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kornban -- 14 Aralık 2011; 7:48:53 >

775 Mesaj
14 Aralık 2011; 9:06:55 

uğraşılmaz, salla

Tırtılın kaderi kelebek olmak ve güzel ölmektir

1086 Mesaj
14 Aralık 2011; 9:14:07 

iptal ettikleri kuponun parasını 20 gündür iade etmediler.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

47 Mesaj
14 Aralık 2011; 9:19:48 

önceki kampanyalardan alınan biletlere talibim 5 gün sonra bitecek herhalde

Eğitim Birliği: İL J.K.LIĞI/BALIKESİR
Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/BALIKESİR
Celp Grubu: 2

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Aralık 2011; 10:27:51 

bende 4 tane aldım 2 tanesini gidiş için kullancam 2 tanesinide dönüş için kullancam ama metro onlinede kuponları girecğimz ekran yok malesef bulamadım ben

bilet fiyatları 58tl yanı bu 3tl lik kuponlar %50 indirim sağlarlarsa 29tl'ye gayet guzel yanı muğlaya gidip gelmek :D

46 Mesaj
14 Aralık 2011; 10:44:39 

facebook ile kazanılan puanlar kullanılamıyor, bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

1846 Mesaj
14 Aralık 2011; 10:50:43 

quote:

Orijinalden alıntı: kornban

*Biletlerin tarihini üç defa değiştirme sınırı var. (Benim biletlerin 7 tanesi Eylül 2012 tarihli mesela ihtiyacım oldukça tarihini değiştirip kullanacağım)

Peki bu bileti internet sitesinden ya da acentalardan aldıktan sonra değiştirmek yerine açık bilete dönüştürme imkanımız var mı? "Biletler açığa alınmak istenirse aynı güzergah için açığa alınabilir." diye bir ifade var. Ancak internet sitesinden açık bilet almak gibi bir seçenek yok. Mesela siteden Ocak 2012 tarihine aldığım bir bileti acentadan açık bilet haline getirebilir miyim? Ya da bu kuponla doğrudan acentadan açık bilet alabilir miyim?

quote:

*Fiyatlar o sefer için web sitesinde gördüğünü fiyatların en yükseğinin %50si + kupon fiyatı 3 TL

Metro'nun internet sitesinde "Liste Fiyatı" ve "Metro Fiyatı" olmak üzere iki adet fiyat var. Liste fiyatı Metro fiyatından daha yüksek ancak ödeme ekranına geldiğimizde ödememiz gereken tutarı düşük olan Metro fiyatı olarak gösteriyor. Bu kuponları kullandığımızda %50 indirim oranı yüksek olan liste fiyatı üstünden mi hesaplanacak? Mesela Çanakkale - İstanbul'un Liste fiyatı 50 TL Metro fiyatı 35 TL görünüyor. Bileti bu kuponla aldığımda maliyeti 50 TL / 2 + 3 TL kupon masrafı olmak üzere 28 TL mi olacak? Eğer öyleyse bu indirim %50'ye değil %20'ye falan tekabül ediyor. Aynı durum yurtdışı hatlarda daha büyük bir farkla var, Mesela İstanbul - Selanik için Liste fiyatı 150, Metro fiyatı 90 TL. Bu kuponla gelen %50 indirim hangi fiyata uygulanacak?

32 Mesaj
14 Aralık 2011; 12:36:48 

@ozgur77; aynen öyle doğru anlamışsınız. çanakkale için bu kampanyanın sağladığı kar %20. aslında her şehir için bu kadar kötü değil ama çanakkale maalesef bu kampanyada şanssız.

32 Mesaj
14 Aralık 2011; 12:39:00 

quote:

Arkadaşlar Şehirfırsatı'ndan 8 tane kupon almıştım ve hepsini bilete çevirdim. İşleyiş şu şekilde

peki siz hiç bu şekilde bir işlem yaptınız mı?

817 Mesaj
14 Aralık 2011; 14:05:21 

Arkadaşlar şu şekilde kullanılabiliyor mu bu kuponlar,misal ben yakala.co'dan 2 adet kupon satın aldım.
Bunları ayrı ayrı ankara-istanbul ve istanbul-ankara biletlerinde kullanabilir miyim?
Yani tek yön denilmiş ama,iki ayrı bilet alırsak %50 indirimli şekilde zaten gidiş dönüş kullanmış olacağız,bu şekilde kullanılabilir mi?

828 Mesaj
14 Aralık 2011; 14:17:07 

quote:

Orijinalden alıntı: shanke

3 adet aldım bakalım

1130 Mesaj
14 Aralık 2011; 14:29:20 

Metro niye böyle birşey yapıyor çok anlamadım.
Bamtur'uda batmadan önce fırsat sitelerinde çok görür olmuştum, ister istemez metro ile ilgilide böyle şeyler aklıma geliyor. kısa vadede alanlar için değilde 3-4 ay sonra alanların biraz dikkat etmesi lazım bence.

ElectroTech

12 Mesaj
14 Aralık 2011; 14:34:09 

bende almışım şu 23 mayısa kadar geçerli olandan 4 adet onlar açığa alınabiliyor ancak diğeri yıl boyu geçerli(sömestr yaz tatili dahil ) olandan da aldım 4 tane yaz tatili için onlar açığa alınamıyor sadece bileti aldığın gün saatler arası değişiklik yapıyor yani 2. aldıklarım elimde patladı. bu yakala.co dan açığa alınabilir neden diğerinden alınamıyor ki??????açığa almamada amaç yolcunun biletini elinde patlatmak mı acaba? dünya hali sonuçta heran program değişiyor..yine de yakala avantajlı en azından açığa alınabiliyor...

1846 Mesaj
14 Aralık 2011; 14:53:00 

quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

Arkadaşlar şu şekilde kullanılabiliyor mu bu kuponlar,misal ben yakala.co'dan 2 adet kupon satın aldım.
Bunları ayrı ayrı ankara-istanbul ve istanbul-ankara biletlerinde kullanabilir miyim?
Yani tek yön denilmiş ama,iki ayrı bilet alırsak %50 indirimli şekilde zaten gidiş dönüş kullanmış olacağız,bu şekilde kullanılabilir mi?

Evet bu sorunun yanıtını ben de merak ediyorum..

32 Mesaj
14 Aralık 2011; 15:58:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur77

Evet bu sorunun yanıtını ben de merak ediyorum..

evet dediğiniz şekilde alabilirsiniz. şehirfırsatında ilk satılan kuponlar gidiş-dönüşte de geçerliydi. onun farkı şu yani 50 lira liste fiyatı olan bi yere gitmek isterseniz gidiş-dönüşte geçerli kuponu olan birisi tek kuponla iki bilet alıyor 25+25+3=53 ödemiş oluyor. sizin dediğiniz gibi olursa da ayrı ayrı kuponlarla aldığından 56 ya almış oluyor, aradaki fark bu. sonuçta üyelikle alım gerekmediği için onlar sizin zaten gidiş-dönüş aldığınızı bilemezler. kaldı ki zaten bilseler bile böyle bir şeye izin verilmiyor değil, amaçları sadece daha çok kupon kullandırmak..

2222 Mesaj
14 Aralık 2011; 16:46:15 

quote:

Orijinalden alıntı: th3_majestik

bilete çevirdim hocam kodları o yüzden 3 adet

2151 Mesaj
14 Aralık 2011; 18:47:57 

beyler bugün yoğun bi uğraş sonucu netten kampayayla aldıgım biletimi, acenteden tarihini değiştirttim.
adamla nerdeyse bi 15 dk münazara yaptık. yok online dan alınan bilet online dan değişiyormuş. yok onlar bişey yapamazmış. yok kampayayla alınınca değiştirme olmuyormuş.
aç dedim siteyi değiştirmeyi öğret o zaman bana. bulamadı çünkü öyle birşey yok.
dedi online alınan bilet değişmiyor. aç dedim siteyi sss ye bak orda ne yazıyor.
daha sonra kampanyalı biletlerde değiştirme olmuyor diye tutturdu. dedim kardeşim bak bilmem kaç bin kişi bunu aldı. %10 yolcu sınırı var otobüslerde. madem değiştirme olmuyor siz bu bilmem kaç bin kişiyi nasıl taşıcaksınız 2 hafta içinde dedim. kemküm etti. o zaman dolandırılcılık bu falan diye üstüne gittim.
fırsat sitesinin yaptığı bişey o dedi. ne demek fırsat sitesinin yaptığı birşey dedim. metrodan habersiz mi satıyor bu kodları dedim. tıkandı kaldı mal herif.

en sonunda birini aradı sordu, sonunda biletimin saatini değiştirebildim. cinnet geçiricektim

MEGANE 2 HB 1.5 DCİ DYNAMİC
Dh 2006 Üyeleri
Uludağ Üniversitesi-iktisat
NİNTENDO Wİİ BLACK
~ Samsung N150 ~HP PAVİLİON G6
HP ENVY SLEEKBOOK ~~SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 WHITE~~CODEGEN ULTİMİX 88

300 Mesaj
14 Aralık 2011; 19:02:55 

şehirdeki metroyu aradım bilet alamıyorum diye,servisler iptal oldu dedi.
indirim kuponu var , sefer başlayınca ne olur dedim,
bizde geçerli değil dedi
işte metro :)

625 Mesaj
15 Aralık 2011; 9:49:50 

fırsat devam ediyor yaklaşık 20 bin kişi yararlanmış

2751 Mesaj
15 Aralık 2011; 10:30:12 

2 kuponla gidiş dönüş bileti aldım ama daha kestirmedim. inşallah sıkıntı çıkmaz. önceden Metro rekabet amacıyla daha da ucuza taşıyordu aynı hattı zaten.23tl ye online alabiliyorken biletin normal fiyatı 25tl üzerinden %50 indirim yapıldı. Ödeme ekranında kuponun nosunu girdikten sonra kontrol et demek lazım.

54 Mesaj
15 Aralık 2011; 11:50:01 

Şehirfırsatından almıştım bende, burda çoğu kişi metro bedava götürse binmem dedi ama dinlemedim ve aldım. Gideceğim yere 3 saat geç gittim otobüs bozuldu gece soğukta donduk. Merkezi aradım geri dönecem dediler dönmediler.
Fırsatta biletler açık biletle değiştirilir yazıyordu onuda yapmadılar. Tövbe bir daha metronun önünden bile geçmem. Üç kuruş ucuza getirecem diye çektiğiniz çileye değmiyor.

Vw Golf 1.6 LPG

271 Mesaj
15 Aralık 2011; 11:54:26 

metro uçmuş. fiyatları k.koç pamukkale ayarında ama verdikleri servis personelin davranışları filan sıradan 3.sınıf firmalardan farkı yok. ciddi bir indirim olmadan kullanılacak bir firma değil.

3400 Mesaj
15 Aralık 2011; 12:22:04 

yakala.co da bu kuponu satın aldığımızda kuponu e-mail adresimize mi yoksa ev adresimizemi gönderiyorlar???

Laptop:ASUS K53TK:::TV:LG 42LW5500:::Speaker:Logitech X530:::Phone:Samsung Ch@t 527+Samsung Galaxy S III
Console:PlayStation SCPH-7502 +PS2 SCPH-50004+PS3 320GB CECH-3004B+XBOX 360 ELİTE 120GB JASPER:::Receiver:GoldMaster HD-1090 PVR

1846 Mesaj
15 Aralık 2011; 13:01:39 

Mail olarak e posta adresine ve SMS cep telefonuna geliyor.

464 Mesaj
15 Aralık 2011; 14:51:15 

ben şu an metrodayım. 20 tl lik bir bilet Keşan-Esenler arası 20 tl yerine 15,5 a kesildi birde 3 tl ye kupon aldım = 18,5 e geldi 1,5 tl kardayım, bu uygulama pahalı biletlere cuk oturacak bir uygulama olmuş ama 20 tl likler için değmez.

Esenler-Adapazarı bileti de 20 tl olmasına rağmen ona 13 tl kesildi ona anlam veremedim. 4 tl de buradan kar = 5,5 tl kardayım şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omaTR -- 15 Aralık 2011; 14:51:54 >

48 Mesaj
15 Aralık 2011; 14:57:51 

quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

fırsat devam ediyor yaklaşık 20 bin kişi yararlanmış

20 bin kişi mi? Her otobüste 4 kontenjan varsa, ki özellikle yılbaşı öncesi yer bulmak çok ama çok zor olacak sanırım???

1372 Mesaj
15 Aralık 2011; 15:03:46 

bu biletler açık tarihlimi oluyor nasıl oluyor acaba?

http://www.bakimist.com- Amerikan Pazarı-Kozmetik ve Bitkisel Ürün Satış

122 Mesaj
16 Aralık 2011; 0:32:44 

quote:

Orijinalden alıntı: eczemre

Şehirfırsatından almıştım bende, burda çoğu kişi metro bedava götürse binmem dedi ama dinlemedim ve aldım. Gideceğim yere 3 saat geç gittim otobüs bozuldu gece soğukta donduk. Merkezi aradım geri dönecem dediler dönmediler.
Fırsatta biletler açık biletle değiştirilir yazıyordu onuda yapmadılar. Tövbe bir daha metronun önünden bile geçmem. Üç kuruş ucuza getirecem diye çektiğiniz çileye değmiyor.

ankara çorlu arabası mıydı ? bende benzer sorunu yaşadım...

sorun belli 10 numara yağ, otobüslerin motorları bu yağı verimli olarak yakmıyor ve ardından sorunlar başlıyor 1lt mazot ile 5-6 km giden otobüs 1lt yağ ile 2-3 km gitmiyor ardından biten yakıttan dolayı yolda kalmalar, bozulan motorlar gibi sorunlar başlıyor...

Bu arada ilk kampanyadan gidiş-dönüş kampanyasından kod satmak isteyen olursa nakit alınır....

1052 Mesaj
16 Aralık 2011; 10:05:54 

benim de facebook hesabımdaki 20TL uçmuş.!

ne olduğunu bilen var mı?

TRIDONIC - Balast Uzmanı

54 Mesaj
16 Aralık 2011; 14:28:48 

quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

ankara çorlu arabası mıydı ? bende benzer sorunu yaşadım...

sorun belli 10 numara yağ, otobüslerin motorları bu yağı verimli olarak yakmıyor ve ardından sorunlar başlıyor 1lt mazot ile 5-6 km giden otobüs 1lt yağ ile 2-3 km gitmiyor ardından biten yakıttan dolayı yolda kalmalar, bozulan motorlar gibi sorunlar başlıyor...

Bu arada ilk kampanyadan gidiş-dönüş kampanyasından kod satmak isteyen olursa nakit alınır....

ben ADANA-ANKARA arası bindim ama nerden geliyordu nereye gidiyordu onuda bilmiyorum.
PM gönder ilk kampanyadan aldığım 1 adet kodu bedava vereyim.

Vw Golf 1.6 LPG

121 Mesaj
16 Aralık 2011; 14:45:44 

arkadaşlar elinde metro indirim çeki olan arkadaş varsa acil kod rica edebilirmiyim. turkcell 3 TL verebilirim. Teşekkürler.

tüm deneyimlerimi ben yaratırım...

117 Mesaj
16 Aralık 2011; 14:53:20 

quote:

Orijinalden alıntı: tesadufi

arkadaşlar elinde metro indirim çeki olan arkadaş varsa acil kod rica edebilirmiyim. turkcell 3 TL verebilirim. Teşekkürler.

PM gönderdim hocam bir bak

113 Mesaj
16 Aralık 2011; 16:23:32 

elimde ilk kampanyadan 20sinde biticek olan fazladan 2kupon vardır. İlgilenen pmden ulaşsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1442 Mesaj
16 Aralık 2011; 16:33:06 

Arkadaşlar ben yakala.co dan simdi aldım fırsatı ama nasıl alınıyor bununla bilet.Biri bana anlatsın lütfen.

464 Mesaj
16 Aralık 2011; 18:15:38 

kullanacaklara anlatayım. ben metroya gittim edirne/keşan merkez şubesine çocuk vardı. Dedi bugün senden önce 10 kişi geldi kimse alamadı başlamadı bizde bu vs dedi.
dedim nasıl başlamaz kullandığınız sistem aynı program aynı bana mı anlatıyorsun falan. abi yok falan dedi. dedim ara üstlerini otogarı aradılar merkezi aradılar falan. kadın çıktı buyrun vs diyor. dedim ben aldım bu kuponları ne yapacağım. dedi hepsi numaradan mı oluşuyor hayır dedim bana gelenlerin hepsi numaradan oluşuyor verebiliyorum o yüzden dedi. e dedim ben bunları boşuna mı aldım. kapattım telefonu. sonra döndüm çocuğa aç dedim şu programı. kupon kısmına gel dedim geldi. yaz şunu dedim verdim kupon numaramı. dedim fiyat yol yön seç seçti çıkart dedim bileti çıktı 15.5 tan 20 lik bilet ya hem cahiller hemde savunuyorlar yok öyle yok böyle. arkadaş bilmiyorsan bilmiyorum de zor mu ? ego mudur tatmin mi oluyorlar hayır dediklerinde anlamadım gitti.

bu arada biletleri kuponla alıp sonra açığa çıkarabiliyormuşuz başka yerde öğrendim. ücret değişmiyor. mesela şimdi 10 tane kuponlu bilet al, açığa çıkarttır hepsini 6 ay içinde kullan.

414 Mesaj
16 Aralık 2011; 21:29:49 

biraz önce metro'nun internet sitesine baktım. İstanbul - Ankara liste fiyat : 45 TL internet fiyatı 38 TL yazıyor. şimdi indirimler liste fiyatı üzerinden mi yoksa internet fiyatı üzerinden mi yapılıyor. Bir de ben diyelim ki bileti 38 TL'ye aldım. kuponu kullanırsam bilet bana 19 TL ye mi satacaklar

1 Mesaj
16 Aralık 2011; 23:12:59 

beyler 20 haziranda bitecek olan fırsat kodu satıyorum 2 tanesi 5 tlden ilgilenenler pm den ulaşabilir

411 Mesaj
16 Aralık 2011; 23:17:23 

Metronun online biletn kısmından bilet aldığımızda bilet yerine çık tımı alcaz. naıl olcak online bilet alma. Anlatır mısınız?

1 Mesaj
16 Aralık 2011; 23:22:49 

indirimi liste fiyatı üzerinden yapıyolar dikkat

1846 Mesaj
17 Aralık 2011; 0:06:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

biraz önce metro'nun internet sitesine baktım. İstanbul - Ankara liste fiyat : 45 TL internet fiyatı 38 TL yazıyor. şimdi indirimler liste fiyatı üzerinden mi yoksa internet fiyatı üzerinden mi yapılıyor. Bir de ben diyelim ki bileti 38 TL'ye aldım. kuponu kullanırsam bilet bana 19 TL ye mi satacaklar

Maalesef indirim liste fiyatı üzerinden oluyor Endimiyon..

411 Mesaj