Şimdi Ara

Sony'nin Xperia serisi yeni bir modeli gün ışığına çıkarıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
8.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sony Ericsson'un çift çekirdekli işlemci ile HD çözünürlüğünde dokunmatik ekranı bir araya getiren modeli Xperia Arc HD'nin ardından, Xperia serisi bambaşka bir akıllı telefonun fotoğrafları gün ışığına çıkarıldı.

Nyphon kod adlı akıllı modele ait olduğu öne sürülen fotoğrafları incelediğimizde iki farklı detay dikkatimizi çekiyor. Birincisi Sony, Ericsson'un hisselerinin tamamını satın aldıktan sonra artık sadece kendi markasını kullanmaya başlamış, ikincisi akıllı telefonun arkası kıvrımlı tasarlanmış.

Nyphon'un ST-Ericsson tarafından geliştirilen 1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli U8500 platformundan ve 1 GB RAM'den güç alacağı, 4.0-inç boyutlu 540 x 960 piksel (qHD) dokunmatik ekrana sahip olacağı, 8 megapiksel çözünürlüğünde kareler yakayabileceği (Exmor R sensör), 16 GB dahili flash belleğe sahip olacağı ve Android Gingerbread işletim sistemiyle geleceği iddialar arasında. Ancak akıllı telefonun Android Gingerbread ile piyasaya sürülmesi durumunda kısa vadede Android Ice Cream Sandwich güncellemesi alacağı konuşuluyor.

Sony cephesinde yeni gelişmeler yaşandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

• Bu model Xperia Arc HD denilen modelin altında yer alacak bir model olacak tahminimce, Neo-Arc ikilisi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 14 Aralık 2011; 0:26:25 >
  • Sony yanındaki Ericsson takısını çıkarmakla iyi yapmış bence...
  • Bence SONY telefona yakışmış ama Sony Ericsson yazısını özleyeceğim galiba. Ayrıca arkadaşlar "EricsSony" yapsalamış keşke ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Xperia Arc'a çok benziyor önden, işlemcisi tek çekirdekliyse piyasada Arc varken gereksiz bir model olmuş.

çift çekirdek dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarım yine fena...
  • sony nin sağ tarafı boş kalmış hayırlısı olsun bakalım :) arc a çok benziyo fakat boyut olarak daha küçük arkasındaki garip çıkıntı dışında beğendim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Xperia Arc'a çok benziyor önden, işlemcisi tek çekirdekliyse piyasada Arc varken gereksiz bir model olmuş.

çift çekirdek dostum

Ben mesajı yazdığımda yani başlığın ilk halinde çift çekirdekli olduğu bilgisi yoktu. O zaman bu model Xperia Arc HD denilen modelin altında yer alacak bir model olacak, Neo-Arc ikilisi gibi.
  • sony ericsson ismi çok daha karizmatik bence
  • Önce bi okuyun da sonra yorum yapsanız keşke :S Nyphon'un ST-Ericsson tarafından geliştirilen 1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli U8500
  • sony

yandan görünüşü eski sony mp3 player'ımı hatırlattı. (s703f) ayrıca ön tarafı kabarık değil, parlak metal olan kısım o şekilde olduğu için göz yanılması olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 14 Aralık 2011; 0:44:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haisak

Önce bi okuyun da sonra yorum yapsanız keşke :S Nyphon'un ST-Ericsson tarafından geliştirilen 1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli U8500

İki mesaj yukarıda yaptığım yorumun sebebini açıkladım, keşke siz de önce okuyup sonra yorum yapsaydınız.
  • Tasarım olarak ödül alır bence
  • yılda kaç çeşit telefon çıkartıyor aynı firma ya, biri satmadı bu satsın, o satmassa bu satsın politikası yeni moda...
  • zaten hd olarak nozami çıkarmıssın bunu daha niye çıkarıyosun ne gereği var,aksine nozomiden daha iyi telefon piyasaya sürmen gerekirken,dikkatinizi çekerse htc ve samsungdan yeni telefon modellerinin duyumu kesilince sony duyurmaya başlıyor,yalnız sadece android platformunu kullanmasıda farklı bir yönü ne bilim amerika pazarına hitap edicek wpli telefonlar çıkarmıyo,önbenim bildiğim önce düşük model duyurulur sonra daha gelişmişi arkasından gelir nozomi alanlar gidip niye bunu alsınlarki farklı olarak en azından dediğim gibi işletim sistemini değiştir piyasaya o şekilde sür çeşitliliğinde anlam olsun
  • 2012 yıl itibarıyla Sony ortalığı sallamaya başlar,Ericsson'dan mobil anlamda çok ama çok şey öğrendiler...

çeşitlilik de ayrıca iyidir...özellikler hiç boş değil fazla detay olmasada...
  • Xperia Arc aslında tam olarak bu özelliklerle çıkmalıydı. Olması gereken buydu.
  • Abi SE nin tasarımları çok hoşuma gidiyor ya.İlla SGS II yi sattıracaklar bana. :D
  • Ön tarafı gayet güzel. Alt taraf bombeli olmasa daha güzel olacakmış.(Biraz abartmışlar çıkıntıyı)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.