Şimdi Ara

İşte Alienware'in yeni oyuncu bilgisayarı; Aurora R4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
12.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Dell'in oyunculara ve yüksek performans tutkunlarına özel sistemler geliştiren Alienware ekibi, şirketin güncel ürün gamındaki en iddialı masaüstü bilgisayarlardan biri olan Aurora modelini güncelleyerek, ortaya çok daha kaslı bir sistem çıkardılar. Intel'in LGA2011 platformundan güç alan R4 isimli sistem, her ikisi de 6 çekirdekli olan Core i7-3930K veya Core i7-3960X Extreme Edition ile konfigüre edilebilecekler. Daha iyi soğutma performansı ve geliştirilmiş hız aşırtma yetenekleri için sıvı soğutma sistemi ile donatılan sistem, 32GB'a kadar dört kanal DDR3 bellek, 2TB'a kadar sabit disk seçenekleri ile tercih edilebiliyor.

Ekran kartı olarak Nvidia'nın çift grafik işlemcili GeForce GTX 590 veya AMD Radeon HD 6950'nin Crossfire X modunda çalışan çifti ile donatılabilen bilgisayarım uzun özellik listesi arasında bir veya daha fazla optik sürücü, Creative SoundBlaster X-Fi Xtreme Audio/Ttitanium ses kartı, özel tasarımlı klavye-fare ve Windows 7 işletim sistemi gibi detaylara yer veriliyor. Alienware'in özel kasa tasarımı ve aydınlatma sistemi ile etkileyici bir görünüme sahip olan Dell Alienware Aurora R4'ün fiyatı, konfigürasyona göre 2199$ seviyesinden başlıyor.

• ailenware cok kalite fakat daha ucuza daha sağlam sistemler toplanabilir 2200 dolar olan 3930kdır kesin...
  • çok şık , param olsa alırdım :(
  • kasanın dışı o kadar olmasa da içi dehşet olmuş. Üst kısım istendiğinde açılabiliyor galiba? Sıvı veya pasif soğutmalar yaygınlaşmalı bence o gürültüye katlanılmıyor yoksa.
  • o kadar para siteme vericek olursam gider kendım tasarlar lazercide kestirirdim :d
  • PC toplamaya pek gerek kalmamaış, hazırını gayet toplayıp piyasaya sunmuşlar. Parası olupta pc toplamakta pek bilgisi olmayanlar için ideal olmuş.
  • Paranın satın alabileceği en güçlü PC.
  • Güç kaynağı bozmuş görünümü...Çok sırıtmış
  • quote:

2199$ seviyesinden başlıyor
    kaç parayla bitiyor asıl onu merak ettim
  • benim asıl merak ettiğim şey ükeye sokarken kaç dolar daha vergi vermemiz gerektiği :
  • daha güçlü sistemler toplanır
  • bari bu kadar pahalı bir sistem ssd yi niye esirgiyorsunuz bu sistemden anlamadım
  • toplanır diyenler bi denesinler bakalım nasıl toplanıyormuş ??
  • Teknoloji bu, aldığın şey 6 ay sonra eskimiş oluyor. Güzel bir sistem topla daha sonra alabiliyorsan bu bilgisayardan sadece kasayı al içini kendin döşe tamamdır.
  • Ledler kötü görünüyor, scooter'lara filan da takıyorlar, yolda uzay gemisi gibi gidiyor.
  • Gerçekten çok şık ve agresif yapıları var.Alienware bu konuda üstad...
  • misafir bey sizin için topluyorum.

Evga Classfield sr2 anakart
    2x i7 3930x
    12x4 48gb ram
    2x 6990
    Revo Drive SSD + 4xOcz Vertex 3 240gb SSd Raid 0
    2x Enermax Platimax 1000w

sıvı soğutma sistemi.

masaaltı montaj
  • eski kasa tasarımları daha iyiydi.
  • Yazılımlar, aksesuarlarla birlikte ortalama 9.000$'a kadar yolu var. Ama sadece kasa ve monitör dahil şekilde en fazla 6.900$ gibi bişey.

Not: Zenginin malı...
  • Ben bu bilgisayari aldim, fiyati biraz yüksek olsada hakkini vermek lazim icindeki hersey en yüksek kalitede ve hersey düsünülmüs. Bilgisayarin icindeki siyah panelleri komple cikarma imkani var. Panellerin arkasinde fanler mevcut, ve Alien Control programiyla bilgisayarin icindeki üc sensör sicakligi gösteriyor. Ayrica Kasanin arkasinda ve önünde isiklar (dekorasyon isiklari haric) var hani gece kablolari yada Cd yazicisini bulamzsiniz diye :)

Ama daha ucuza daha hizli bilgisayar toplanilabilsede ben cok hoslandim ve aldim, ayrica yazdigim ve yazmadigim bazi özellikleri toplama bilgisayalarda bulamazsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.