Şimdi Ara

Pantech'den 4.5-inç HD IPS ekranlı ve Androidli akıllı telefon: Vega LTE M

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
6.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana sahip akıllı telefonlar hızla yaygınlaşmaya devam ediyor. Güney Kore'nin en büyük üçüncü cep telefonu üreticisi Pantech, Vega LTE M modelini Uzakdoğu'daki teknoloji meraklılarıyla buluşturmaya hazırlanmakta.

134.5 mm uzunluğunda, 70.7 mm genişliğinde, 9.7 mm kalınlığında ve 141 gram ağırlığında monoblok tasarıma sahip Vega LTE M, 1.5 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden ve 1 GB DDR2 RAM'den güç alıyor; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3 (Gingerbread) versiyonunu kullanıyor. 

Kullanıcılara hızlı internet bağlantısı olanağı tanıyan LTE (Long-Term Evolution) ağına destek veren Vega LTE M'de, 4.5-inç boyutunda ve 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik IPS ekrana ve 16 GB dahili flash belleğe yer verilmiş. Kapasitenin microSD kartlarla 48 GB'a kadar yükseltilebilme olanağı sunulmuş.

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, Bluetooth 3.0, NFC (Near Field Communication), T-DMB TV alıcısı, MHL portu gibi teknolojilere ev sahipliği yapan akıllı telefonu ön yüzünde görüntülü konuşma için 2 megapiksel, arka yüzünde ise anı yakalamak için 8 megapiksel çözünürlüğünde kamera konumlandırılmış. 1080p video kaydedebilen ana kameraya BSI teknolojisi, otomatik odaklama ve LED flaş eşlik ediyor.

Bu bilgilere ek olarak 1830 mAh'lik bataryayla gelen ve AC3, DTS, Xvid ve DivX dosyalarını destekleyen Pantech Vega M'in fiyatı henüz belli değil.

• telefon guzelde kız daha guzel :-))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaşlar maşallah :D
  • İçinde bayan resmi olan bir haber de yok ki, tanıtılan ürün hakkında değil de bayan hakkında yorum yapılmasın. Günümüz gençlerinin teknoloji aşkı bile bir başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 13 Aralık 2011; 15:40:10 >
  • Telefon kızdan daha güzel
  • Telefonun tasarımı ve donanımı 10 numara. 1gb ddr2 ram süper :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 13 Aralık 2011; 19:37:39 >
  • say say bitiremıyor ozellikleri diğer telefonlarda hiç duymadıgım 1-2 özellik var.ıcs de koyarlar yakında buna, acaba fiyatı yurtdısı pazarı ıcın ne olur ?
  • Türkiyeye Gelirse Alırım ...
  • Tasarım S2 den çok çok fazla izler taşıyor :D
  • samsung galaxy s3 bekliyorum onun özelliklerine bakarız olmadı bunu alırız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

İçinde bayan resmi olan bir haber de yok ki, tanıtılan ürün hakkında değil de bayan hakkında yorum yapılmasın. Günümüz gençlerinin teknoloji aşkı bile bir başka.

aynen abicim kız hosuma gitti kayıtsız kalamadım yazdım bende valla :-)))
  • Gu Güney Korde'de ne kadar telefon üreticisi var yaw?Biz daha yerli araba yapamadık :D
  • Türkiye gelir mi diye sormayın. LTE dediğine göre avrupaya gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Türkiye gelir mi diye sormayın. LTE dediğine göre avrupaya gelmez.

sunu da ekleyelim dostum ki yanılmasın bilmeyenler eger sim kart slotu bulunursa avrupada da kullanılır ki duyurudada ulkeye ozel demiyor dostum tabiki temennimiz buralardada kullanılır olması ve pzar rekabetine katılıp bize fayda saglaması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon hoş olmuş, Pantech global pazara açılırsa güzel olur özellikle de ülkemize girerse. Rekabet artsın da üreticiler sömürmeyi bıraksın artık ülkem insanını yahu!
  • quote:

ülkelere göre seçenek sunarlar merak etme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

quote:

sunu da ekleyelim dostum ki yanılmasın bilmeyenler eger sim kart slotu bulunursa avrupada da kullanılır ki duyurudada ulkeye ozel demiyor dostum tabiki temennimiz buralardada kullanılır olması ve pzar rekabetine katılıp bize fayda saglaması

Elbette mümkün ancak bu ve benzeri bir çok ürün tanıtıldı. Ancak hepsi uzak doğu pazarı için. Böyle tanıtılıp avrupaya gelen ürün hatırlamıyorum ancak Samsung Galaxy S gibi öncü modellerin bir çok modelini gördüm.
  • Abaza gençlik oduncasına yanıyor.
  • o değilde koreli kız gerçekten çok güzel.... bi koreli hatun bulamadım :S
  • koreliler yaparmı, bize gelirmi, almanlar yaparmı bize gelirmi amerikalılar yaparmı bize gelirmi.bizde ancak bi ( ...k ) yapmasını biliyoz.o da zaten bizde.gelirmi diye bakmaya gerek yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.