Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.849
Cevap
77
Favori
573.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ua_tayfa_kapalı

Bende kapora verdim ankara doğuş otoya.bana da ekim 15-20 dediler.bi hayırlısı ile gelseydi.

Hadi bakalım hayırlısı Bakalım makyajlı makinenin fotolarını ilk kim yayınlayacak ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.zetka

hocam hayırlı olsun bende geçen hafta salı kaparo verdim ekim 3 hafta dediler sen kaparoyu ne zaman verdin ve araç hangisi bunları yazdıysan daha önce özür dileyerek tekrar sormuş olayım

Benim kaporayı vereli 2-3 hafta oldu.1,4 confortline dsg beyaz renk araç için verdim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: racerant

quote:

Bende kapora verdim ankara doğuş otoya.bana da ekim 15-20 dediler.bi hayırlısı ile gelseydi.

Hadi bakalım hayırlısı Bakalım makyajlı makinenin fotolarını ilk kim yayınlayacak ???

Ben araçların fotosunu hiç paylaşmadım ama detaylı bi yorum yazarım..

• Hala gemiye yüklenmemiş bizim makyajlı Jettalar, 25'ine yetişir mi soru işareti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcaksk

Hala gemiye yüklenmemiş bizim makyajlı Jettalar, 25'ine yetişir mi soru işareti.

Nerden öğrendiniz bu bilgiyi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bcaksk

Hala gemiye yüklenmemiş bizim makyajlı Jettalar, 25'ine yetişir mi soru işareti.

Nerden öğrendiniz bu bilgiyi

https://binekarac.vw.com.tr/Volkswagenim/Giris.aspx

Buradan hesabınız yoksa hesap oluşturarak giriş yapabilir, sipariş numaranızla aracınızın son durumunu sorgulayabilirsiniz. Sipariş numaranızı satış temsilciniz verecektir.
     :..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..:

• Arkadaslar merhaba.
    1,5 aylık 2014 jetta dsg+comfortline sahibi olarak araçla ilgili bir kaç problemi sizinle paylaşmak istiyorum. Aynı sorunları yaşayan, çözüm bulanlarla yada önerisi olanlar varsa memnun olurum.

- dsg vites kolunun altında yer alan metal kaplamadan gelen tıkırtı sesi.
    - 5000 km de olmasına ragmen halen balatalardan gelmeye devam eden ıslık sesi.
    - camlar kapalı, kapılar kilitli iken yagmur sonrası yada oto yıkama sonrası kapıların iç kısımlarının, eşiklerin ıslanması
    - uzaktan kumadayla bagaj kapağının tamamen açılmayıp sadece 3-4 cm yukselmesi
  • Merhaba, Yeni kasada BMT olacak mı?

• Bugün bayiye gittim hala "transport" aşamasında. Benim tahminim Kasım ortası gibi anca gelir bu araba. Te 20 Eylülde kapora verdiğimizde hangi aşamadaysa hala o aşamada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sscasta

Merhaba, Yeni kasada BMT olacak mı?

Şu an için BMT yok.
  • Gemiye yüklendiğinde yolculuk süresi 4 gün yani yüklendikten sonra 1 haftada teslim alabilirsin. Fabrikadan limana sevk en uzun süren aşamadır.
  • Arkadaşlar,1 ay önce kapora verdiğim jetta dan vazgeçtim.kaporamı teslim aldım.Nedeni ise,Bugünkü yaptığım insignia 1,6 170 bg oto. Test sürüşü oldu.araca resmen hayran kaldım.şansıma bayinin elinde 2013 model sıfır beyaz edition elegance vardı.73000 tl ye pazarlık la bağlayıp kaporamı verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozancango

Gemiye yüklendiğinde yolculuk süresi 4 gün yani yüklendikten sonra 1 haftada teslim alabilirsin. Fabrikadan limana sevk en uzun süren aşamadır.

Yola cıkmasi ve 4gunde gelip 1hafta beklemek gzlama iste ne zmn cikacgni tam bilsk

• quote:

Arkadaşlar,1 ay önce kapora verdiğim jetta dan vazgeçtim.kaporamı teslim aldım.Nedeni ise,Bugünkü yaptığım insignia 1,6 170 bg oto. Test sürüşü oldu.araca resmen hayran kaldım.şansıma bayinin elinde 2013 model sıfır beyaz edition elegance vardı.73000 tl ye pazarlık la bağlayıp kaporamı verdim

Tabi sncta d sınıf arac gzl hos araba ama yakıt ck daha fazla olur.. Bgn bende arkadasla ugradım opele astra benzin ve dizellere baktik gercktn hos gzl araclr vr 2tane 2013 vardı tekini sattik dedi bana nerdeyse aldıracktı yalıtım malzeme on numara jettadan vazgecmem zam gelmedgi surece gelirse dgr arac modellerine bkrm ki oda toyota olablr 2014 biterkn 2013 almak istemyrm beni sakın yanlıs anlamayın.. Herkesin dusuncesine saygm var..

• quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

quote:

Arkadaşlar,1 ay önce kapora verdiğim jetta dan vazgeçtim.kaporamı teslim aldım.Nedeni ise,Bugünkü yaptığım insignia 1,6 170 bg oto. Test sürüşü oldu.araca resmen hayran kaldım.şansıma bayinin elinde 2013 model sıfır beyaz edition elegance vardı.73000 tl ye pazarlık la bağlayıp kaporamı verdim

Tabi sncta d sınıf arac gzl hos araba ama yakıt ck daha fazla olur.. Bgn bende arkadasla ugradım opele astra benzin ve dizellere baktik gercktn hos gzl araclr vr 2tane 2013 vardı tekini sattik dedi bana nerdeyse aldıracktı yalıtım malzeme on numara jettadan vazgecmem zam gelmedgi surece gelirse dgr arac modellerine bkrm ki oda toyota olablr 2014 biterkn 2013 almak istemyrm beni sakın yanlıs anlamayın.. Herkesin dusuncesine saygm var..

Allah herkesin araçlarına kazasız belasız binmesini nasip etsin öncelikle.İnsignia ile jetta arasında 100 km de 2-2,5 lt oynuyor en fazla.Senede 10000-12000 km yaptığım için çok da önemsemedim.2013 olması handikap ama neticede sıfır araç dedim,Nasip olursa 5-6 sene kullanmayı düşünüyorum.İnsignia ya 2500 tl fazla vericem ama hem bir üst segment araç olucak hem de alacağım insignia da olup vazgeçtiğim jetta da olmayan bazı donanımlar var:
    - 10 hava yastığı(Jetta kaç bilmiyorum,daha az olabilir)
    -led arka farlar
    -katlanan aynalar
    -elektrikli hafızalı koltuk
    -anahtarsız giriş ve çalıştırma
    -elektronik park freni
    İşte bu sebeplerden ötürü vazgeçtim jetta dan.hayırlısı olsun inşallah

• Kaptan arkadaşımın Meksika'dan verdigi bilgiye gore su an vw arabalarini yukleme yapan bir gemi var limanda, hatta fotografini da ekliyorum ama bizim makyajli Jetta'lar bu gemiyle mi gelir bilmiyorum tabi. Asagidaki bilgiye gore Izmit'e 2 kasımda ulaşacağı goruluyor.

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/11/b2363bc19c309681022a1b11d0767046.jpg

CAR CARRIER Mv CANADIAN HIGHWAY LOADING WW CARS AT ALTAMIRA PORT. ETD 11.10.2014 PM IAGW. ETA TO IZMIT 02.11.2014 AGW WP.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcaksk -- 12 Ekim 2014; 0:02:13 >
  • Arkadaşlar dün yeni jettayi gördüm bayinin oto parkında artık tam alinasi bir araç olmuş comfortline modelde ic mekanda piano black ve krom kaplamalar,yeni açık bej ton koltuklar çok lüks göstermiş aracı bekleyen arkadaslar beklediğinize değecek ön kısım passat ayarinda arka kısım a4 ayarinda makyaj başarılı olmuş.

• Yeni jetta
     :..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..: :..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..:

• quote:

Orijinalden alıntı: izmirleem.

Yeni jetta
     :..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..: :..YENİ JETTA KULLANICILARI VE  SEVENLERİ TOPLULUĞU..:

Nerde cektiniz acaba fotograflari? Ben de bekliyorum ama henuzz gemiye yuklenmedi sanirim.

• Afyon demoto 1.6 tdi dsg comfortline

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.