Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.849
Cevap
77
Favori
573.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saol hocam Allah razı olsun değerli yorumların için.
  • tokatfatihi kullanıcısına yanıt
    gerçekten hocam doğru söylüyorsun galiba kimse yok galb a forumda. doğru söylüyorsunuz muayene 2017 ye kadar var demekki yeni geçmiş muayeneden. ustaya gösterdim. çok iyi dedi. sen olsan neleri değiştirirdin hocam bu arabada?
  • juma_efsane J kullanıcısına yanıt
    haklısın abi valla . yüz bin km veya 6 yıl diyorlar doğru mu acaba 6 yıl yani araba 75 000 bakıma girecek şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbparikan

gerçekten hocam doğru söylüyorsun galiba kimse yok galb a forumda. doğru söylüyorsunuz muayene 2017 ye kadar var demekki yeni geçmiş muayeneden. ustaya gösterdim. çok iyi dedi. sen olsan neleri değiştirirdin hocam bu arabada?

Muayeneden geçmiş olması güzel 2 yıl kafan rahat. Eğer araç bakımlı ise kafana takma zaten birkaç usta göster ne dicekler.. Ama ben rahat olamam dersen servise çok para kaptırmayayım kendi ustama göstereyim diyorsan iyice baktır..
    Motor yağı ve yağ filtresi
    Polen, hava ve Klima filtreleri
    motorda gözle görünür sıvı kaçaklarının olup olmadığı kontrolü
    cam suyu
    özellikle lastik havaları ile fren sisteminde sızıntı,hasar vs. (sıvıyı test ile ölçüyorlar genelde sıfır alınırken ilk 3 yıl sonrasında 2 yılda bir)
    vites kutusu yağ ve seviye kontrolü
    buji değişimi
    DSG şanzıman araçlarda 60binde şanzıman yağ filtresi ve yağı değişiyor bakım kağıtlmarından kontrolünü sağlayabilirsiniz.
    birçok nokta var kimisi kontrol kimi değişim ister kafanız rahat olur bundan sonra yağ su devam diyebilirsiniz. Ama biraz da şans işi. Bazen olur ki senden önceki hor kullanılır araç ve sen gözün gibi bakmana rağmen bir anda masraf açabiliyor.. Sağlam ustan varsa gerisi teferruat yok ise servis önerebilirim (önce tlf ile size yakın birkaç servisten fiyat al neler bakılacak, değişim olacak diye sor)

• Aracımı değiştirdiğim için açığa çıkmış ve 1 ay kullanılmış krem-bej renk kauçuk jetta 2015 paspaslarım satılıktır. ürünühttp://www.hepsiburada.com/volkswagen-jetta-2011-sonrasi-orjinal-paspas-seti-100-kaucuk-bej-p-OTELF18019?productId=otelf18019&categoryId=20035778 dan almıştım. fiyat 50 tl dir. Ankara içi elden teslim alabilirsiniz (öveçler). Ankara dışına karşı ödemeli olarak kargolayabilirim. Ön 2 arka 2 ve şaft üzeri olmak üzere toplam 5 parça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grattis -- 18 Ağustos 2015; 15:40:29 >

• Bizim Jetta'lara yine zam geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef yine zam yedi nereye gidecek bu işin sonu..

• Eeee araba klass araba zam yer tabii
  • Tokat fatihi üstadım çok teşekkürler değerli yorumların ve tavsiyelerin için . bugün servis için randevu aldım 75 000 bakım fiyat sormadım ancak ayın 25 ine gün verdiler. bayağı yoğunmuş istanbul doğuş esenyurttta .
  • quote:

Tokat fatihi üstadım çok teşekkürler değerli yorumların ve tavsiyelerin için . bugün servis için randevu aldım 75 000 bakım fiyat sormadım ancak ayın 25 ine gün verdiler. bayağı yoğunmuş istanbul doğuş esenyurttta .

siz tlf ile görüşün sorun kaç tl bakım diye hatta yakın diğer bayileri arayın fiyat isteyin (genelde net konuşmak istemezler bizim kontrol sırasında değişim olacak şeyler olabilir hasar görmüş kısım olabilir derler ama siz 75 bin için rutin bakım ücretinizi belirtin aracımda ekstra birşey çıkarsa zaten bana soracaksınız değişeyimi tamir edeyimi gibisinden dersiniz. fiyatı muhakkak alın bayiden bayiye değişebiliyor
  • hocam şimdi araba servis bakımlı 60 000 bakımı yapılmış bende devam ettireyim diyorum. daha iyi olmaz mı. bana en yakın doğuş esenyurt şimdi başka servise mi gideyim?... Bilemiyorum. tavsiye edebileceğiniz bir servis var mı istanbul da
  • quote:

hocam şimdi araba servis bakımlı 60 000 bakımı yapılmış bende devam ettireyim diyorum. daha iyi olmaz mı. bana en yakın doğuş esenyurt şimdi başka servise mi gideyim?... Bilemiyorum. tavsiye edebileceğiniz bir servis var mı istanbul da

siz bilirsiniz hocam kimisi full servise götürüyor kimisi işten anlayan servisten ayrılıp dükkan açan işçiliği iyi olan ustalara götürüyor(servis biraz pahalı fiyat çıkarttığı için) nakit derdi çok yok ise servis garantisi olması güzeldir. ikinci elde satarken tercih edilir full servis bakımlı araç A dan Zye aracın GBT sine bakıyorsun, insana güven veriyor.. İstanbul da kaç servisi var hangisi iyi kimler hangisinde sıkıntı yaşadı vs malesef bilemiyorum.. Ama en azından size yakın 2 bayiden fiyat alabilirsiniz gideceğiniz km leri göz önüne alarak olmaz ise en yakına gidebilirsiniz.

• teşekkür ederim çok saol hocam.
  • quote:

teşekkür ederim çok saol hocam.

Rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu..

• Suan 1.2 tai comfort. Kaca verılıyor. 65.80 gorunuyor lıste fıyatı

• Yine zam

• Malesef öyle nereye gidecek bu işin sonu 1 eylülde yine gelecek deniliyor alım gücü giderek kötüye gidiyor..

• Veee Yine Bir Zam Daha

• quote:

Orijinalden alıntı: burActive

Veee Yine Bir Zam Daha

Para eridi gitti kur karşısında
  • kur böyle iken araba da defalarca zam yemişken bir süre araba almayı rafa kaldırdım.
  • 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.