Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.848
Cevap
77
Favori
573.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 2 martta siparis verdim Mayıs'ın ortasında gelir diyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 1.6 tdi highline için 12 martta kapora yatırdım nisan sonu mayıs başı diyorlar net bilgi veremiyoruz diyorlar
  • arkadaşlar birde nisan ayı için fiyat değişikliği var mı haberi olan varsa....
  • Arkadasım için birkaç bayi aradım samsun nisanda elinizde olur dedi bayinin birisi de martta kampanya bitiyor yeniden başlar mı bilemiyoruz diye cevapladı..

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

Beyler jettam geldii sonunda ;)

Bir sey sorcam pas pas olarak arabada borsey vermediler

sadece pamuklu bir pas pas tarzi bir sey ile teslim ettiler

normalde sifir araca plastik bildgimiz pas pasi koymuyorlarmi

bilgisi olan var mi

Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde binmeniz dileğiyle..

• tokatfatihi kullanıcısına yanıt
    Tessekurler

benim bildgim mail de nisn sonuma kadar yuzde 3 indrm devam etcegi beyler

• quote:

Tessekurler

Sanırım nisanda zam gelecek ama kesin konuşmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

quote:

Tessekurler

Sanırım nisanda zam gelecek ama kesin konuşmadı

Hocam dun bana arabayi satan temsilcide 1.2 tsi comfortline 65 cikacagini soyledi ama hic emindegilim

60.90 den 64.90 cikar ise cok buyuk artis olur
    ama bu kesin teyt ettgm bilgi degil baska bayiyi aradim sorduk suan bizim bildgimz bir artis yok dediler

• Arkadaslar mrb.araniza 2009 jetta tour ile katiliyorum.arac lpgli 103binde 39.000tl ye aldim sizce nasil..arka sag camurluk degismis burde uc parca lokal biya var..2011 cruz bakiyordum son anda vaz gectim.
    Bu aracta otomotik yorumlarinizi bekliyorum..sayg.

• quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

quote:

Orijinalden alıntı: marqnued

Yeni Jetta 1.4 TSI 122 PS Trendline - 56.000

Trendline donanım seviyesi yeterli mi sizce üstü bütçeyi zorluyor

Şimdi siteye baktım Trend 56900 comfort 63900 önceki mesajda dediğiniz gibi 7000 fark var. %5 kampanya yazıyor sitede comfort 60 a alınabilir diye düşünüyorum. Gelelim aradaki farkları düşünmeye neden trendline soğuk bakıyorum ne gibi eksikler var (tabi bütçeniz olması şartıyla)
    * arka kol dayama ve bagaja ulaşma bölümü
    * ambiyans aydınlatma (araç içinde güzel bir ortam sunar alısınca sevilen bir aksesuardır)
    * bagajda 12v soket
    * fonksiyonlu direksiyon
    * ön koltuk arkası harita cepleri
    * ön koltuklarda bel desteği (uzun yolda sırt desteği çok iyi bir uygulama)
    * parçalı deri kumas koltuk (farklı araçlara binince kıymeti bir kat daha artıyor benim için)
    * RCD510 Dokunmatik 6.5 inc teyp trendde RCD310 mevcut
    * yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu
    * comfort sonoma alüminyum alaşımlı jant mevcut
    * krom ön panjur
    * krom cam çerçeve (servisten bu iki krom parçayı ayrı almak istiyorum fiyat nedir deyince aksesuarların ne kadar pahalı olduğunu göreceksin)
    * ön sis farı ve statik dönüş farı (statik far şehir içi 50-60 km hızlarda altında hangi yöne dönersen o tarafın sis lambasını yakar yolun kör noktalarını aydınlatır birçok marka arac kullanıcıları bunu ister gıpta ile bakar güzel farklı bir özelliktir sis taktırırsanız bunuda aktif ederlermi bilmem tabi fiyat?)
    *Eve geliş-evden çıkış fonksiyonu (Coming home-leaving home) (bu özelliğe bayılıyorum sisleri de aktif ettirdim apayrı bir hava katıyor araca yaklaşırken birde acma kapama da korna çalıyor tüm gözler sende..)
    *Hız sabitleme sistemi (eskiden kolda yada ön göğüste idi şimdi direksiyonda Sol tarafta yer alıyor elini direksiyondan ayırmadan kullan)
    *Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası (gece kendini bilmeyen uzunları açıp araca arkadan yaklaşan sürücüleri hiç sevmem)
    *Klimatronik (Çift bölgeli tam otomatik klima)( sana ayrı sıcaklık ön yolcuya ayrı)
    * otomatik yanan kısa farlar
    *Park mesafe sensörleri (ön/arka)(Bu3.aracım ve bu gercekten cok zevkli ne kadar yaklaştığını teypte görebiliyor ve dıt dıt uyarı sesi veriyor. Ops denen bu sensör cok kaliteli ttampona gömmeli sonradan ekstra takılan gibi değil sağda solda modül yk teypte izle hoparlörden dinle müzik calarken öne yada arkaya yaklaş müziği biraz kısıp dıt dıt diye uyarıya devam da ediyor
    * yagmur sensörü
    Comfort alırsan bunlar artıları düşün taşın bazı özellikler hiç önemli değil ama kullanışlı olanlar varki farka değer. Vw fanatiği değilim olmamda bütçe neye yeterse ona yönelirim eski jettaya göre donanım zenginliği artmasa idi şuan corolla sahibiydim. Düşünüyorum iyiki jetta almışım kalitesi yeter ikinci eli cok iyi bir marka ve Trend fazla gitmez ama comfort rahat gider unutma bütçeyi zorlayabiliyor isen comfort almanızı isterim

cok ıyı bıt anlatım

guncel olsun dıye alıntılıyorum...

6 gundur kullnıyorum jetta mı

statık sis farlarına bayıldım dondgm yonde sıs farının acılması bu civic de focus da varmı beyler

ayrıca park sıstenmı cok guzel gerı gorus kamerasına hıc ıhtıyac duymuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: adem_line

Arkadaslar ön park sensoru, aracin onunde engel olmasasa durduk yerde surekli otuyor. ancak dugmeden kapatirsam susuyor. Araba daha bir aylik. Sizce nedendir?

hocam arada benımkıde yapıyor

sensorun onue toz veya bir cısım gelmıs olabılır ınıp sılınce sensor duzelıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adem_line

Arkadaslar ön park sensoru, aracin onunde engel olmasasa durduk yerde surekli otuyor. ancak dugmeden kapatirsam susuyor. Araba daha bir aylik. Sizce nedendir?

hocam arada benımkıde yapıyor

sensorun onue toz veya bir cısım gelmıs olabılır ınıp sılınce sensor duzelıyor

hocam denedim ama olmuyor sinir etti. bazen kendiliğinden düzeliyor :\
  • park halinde aracı çalıştırdıktan sonra vitesi D'ye getireceğiniz zaman geri viteste 1-2 saniyelik bekleme olursa sensör aktif oluyor. bende yaşamıştım ama şimdi P'den D'ye daha seri geçiyorum ve sorun olmuyor.
  • Arkadaşlar jetta gelince mi para işi yoksa gümrükten girince yada daha öncesi mi bilen varsa cevaplayabilirler mi?
  • 1.6 tdi highline de hafıza kartı yada usb girişi hangisi var yeni alan arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GörSena

Arkadaşlar jetta gelince mi para işi yoksa gümrükten girince yada daha öncesi mi bilen varsa cevaplayabilirler mi?

Hocam araci teslim almaya gittgimde odedim ben plaka cikti 1 2 saat sonra atladim geldim eve :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GörSena

1.6 tdi highline de hafıza kartı yada usb girişi hangisi var yeni alan arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim

Jettalarin hicbirinde usb girisi yok biliyorum

rcd 510 ile veriyor arac comfort ve highline
    Hafiza karti girisi mevcut 6 adet de cd takilabiliyor

• CEVAPLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR
  • Merhabalar,
    Geçen hafta VW Polo aldım.
    Valide ile ortak kullanıyoruz bize yeter.
    Şimdide kuzenim Jetta almak istiyor.
    1.2 TSI DSG 105bg 8 VALVE comfortline ile 1.4 TSI 122HP 16 VALVE comfortline arasında kalmış.
    öncelikle 8 valve muhabbeti nedir ne artısı eksisi vardır onu bilmiyoruz.
    birde her vw bayiinde donanımlar hakkında farklı bir tarif olduğundan bir türlü anlayamıyoruz.

1.2 TSI DSG Conf. ile 1.4 TSI Conf. arasında ne gibi donanım farklılıkları var? DSG şanzuman dışında.

Polo alırken kafam çok karışmıştı Jetta da galeriler sağolsun aynı sorunu yaratıyor. Birinin standart dediği donanımı diğeri opsiyonel diyebiliyor.

2 versiyonu donanımları ile açıklayabilecek bir arkadaş var mı aramızda acaba?
    Çok teşekkürler.
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Comfortline donanimlar standart

1.2 1.4 1.6 motor degisyor ama arabanin donanim tamami ile ayni

bayilerin faekli demesi ya trend le karstrmslardir yada bazi donanim lar 2015 de eklendi comfortline
    rcd 510 6.5 ekran oltomtil klima ve hiz sabtleme
    bunlari karstryot olabilirler

onun disinda jetta da polo da golf de comfortline donanimlari kendi icinde srandart

ama golf comfort la jetta comfort farkedebilir

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.