Skyrim Kasıyor
32 Cevap7496 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1707 Mesaj
12 Aralık 2011; 21:19:14 

Arkadaşlar brotherhood yetmezmiş gibi skyrimde kasıyor. Ultrada şehire bakınca kasıyor normal bir kasıntı degil agır gibi, High'de düzeliyor takıntılar hariç

Sistem

İ5 2500K 4.2 Ghz
6 GB DDR3 1333 Mhz Corsair XMS3 CL9 Ram
PowerColor HD 6870 O.C

Ekran kartı sıcaklıgı masaüstünde 35 Skyrim'de 60 62 civarında oluyor
işlemci 55 civarında

Ekran kartı ultra için yetersizmi acaba ? youtubeden HD 6870 Ultra videolara bakıyorum adamlar yağ gibi oynuyor.

Birde high'de olsa oyunu agır oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSSE -- 12 Aralık 2011; 21:21:49 >

Birgün bir kadına aşık oldum. Fakat onu görmem için 6 saat yol gitmem gerekiyordu. Bir sabah onu görmek için yola koyuldum. Treni kaçırınca aşık olmaktan vazgeçtim. - Kinyas
RAP GOD !

1707 Mesaj
12 Aralık 2011; 21:20:17 

Bu arada ekran kartı driveri olarak 11.11C Kullanıyorum alakası olabilirmi ? ve önerebileceginiz bir driver varmı arkadaşlar.

Birgün bir kadına aşık oldum. Fakat onu görmem için 6 saat yol gitmem gerekiyordu. Bir sabah onu görmek için yola koyuldum. Treni kaçırınca aşık olmaktan vazgeçtim. - Kinyas
RAP GOD !

1707 Mesaj
12 Aralık 2011; 22:17:26 

Cevap vericek yokmu arkadaşlar

RAP GOD !

294 Mesaj
12 Aralık 2011; 22:45:49 

Skyrim anakonu başlığında sormuş olsaydın daha çabuk yanıt alabilirdin.

Sorununa gelince; Aşağıdaki linkteki modu indir ve o mod ile oyununu çalıştır. Sorunun büyük olasılıkla çözülecektir. İyi oyunlar...

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=1013

1707 Mesaj
12 Aralık 2011; 22:48:25 

quote:

Orijinalden alıntı: kumdaoyna

Sorununa gelince; Aşağıdaki linkteki modu indir ve o mod ile oyununu çalıştır. Sorunun büyük olasılıkla çözülecektir. İyi oyunlar...

Hocam buney oluyor ?

RAP GOD !

294 Mesaj
12 Aralık 2011; 22:55:29 

Oyun normalde 2 gb ram kullanıyor. Bu mod ile 4gb kullanmasını sağlıyorsun. Oyundaki kasıntılar da genelde bundan kaynaklanıyor. Eğer hala kasıntı devam ederse launcher'dan ayarlara girip shadow detail ayarını düşürebilirsin.

1707 Mesaj
12 Aralık 2011; 22:55:41 

quote:

Hocam birde nasıl kullanabılecegımı söylerseniz cok memnun olucam

RAP GOD !

1707 Mesaj
12 Aralık 2011; 22:59:45 

quote:

Oyun normalde 2 gb ram kullanıyor. Bu mod ile 4gb kullanmasını sağlıyorsun. Oyundaki kasıntılar da genelde bundan kaynaklanıyor. Eğer hala kasıntı devam ederse launcher'dan ayarlara girip shadow detail ayarını düşürebilirsin.

Bu modu kullanınca grafiklerde düşüş yaşıyorum normalmı bu ? nasıl anlatsam grafikler düşüyor ultra yapamıyorum

RAP GOD !

294 Mesaj
12 Aralık 2011; 23:03:12 

* indirdiğin sıkıştırılmış dosyayı herhangi bir yere çıkart. (update 5 olanı indireceksin sadece.)
** içinden çıkan exe dosyasına çift tıkla. Oyun çalışır.

294 Mesaj
12 Aralık 2011; 23:06:57 

quote:

Orijinalden alıntı: MSSE

Bu modu kullanınca grafiklerde düşüş yaşıyorum normalmı bu ? nasıl anlatsam grafikler düşüyor ultra yapamıyorum

önce launcher'dan grafik ayarlarını yap. ondan sonra bunu çalıştır. grafiklerde düşüş olmaz. En azından şimdiye kadar böyle bir sorun duymadım.

1707 Mesaj
12 Aralık 2011; 23:08:49 

quote:

önce launcher'dan grafik ayarlarını yap. ondan sonra bunu çalıştır. grafiklerde düşüş olmaz. En azından şimdiye kadar böyle bir sorun duymadım.

suanda kasmalar kalktı allah razı olsun hocam daha nediyeyimki :)

RAP GOD !

1707 Mesaj
12 Aralık 2011; 23:09:48 

Ama bir sorun var gene rami 2 gb kullanıyor

RAP GOD !

294 Mesaj
12 Aralık 2011; 23:20:05 

Oyun içinde kullandığı ram miktarı değişiyordur. Aksi halde kasılmalar devam ederdi. :) Sorunun çözüldüyse ne mutlu. iyi oyunlar...

13 Mesaj
11 Ocak 2012; 17:32:13 

Verdiginiz linkteki dosyaya erişim yok, site tarafından kapatılmış, acaba başka bir link verebilir misiniz benzer bir dosyayla ilgili?

1606 Mesaj
9 Mart 2012; 10:52:27 

quote:

Orijinalden alıntı: danieldv

Verdiginiz linkteki dosyaya erişim yok, site tarafından kapatılmış, acaba başka bir link verebilir misiniz benzer bir dosyayla ilgili?

Hocam siz bulabildiniz mi bu dosyayı :( siteden kaldırmışlar :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Donanım Haber
## Doktorlar ve Tıp Fakültesi Öğrencileri Topluluğu ##

294 Mesaj
9 Mart 2012; 11:22:05 

Arkadaşlar sitenin o dosyayı kaldırmasının nedeni artık o uygulamaya ihtiyaç olmamasıdır. Skyrim zaten en son update ile gözle görülür bir performans artışı sağlamıştır. Çok önceden de zaten 4gb bellek desteğini getirmişti. Daha önceden linkini vermiş olduğum dosya, oyun ilk çıktığında kasma sorunları için yapılmış bir moddu.

Tek yapmanız gereken en son güncellemeyi yüklemektir. Mevcut skyrim sürümünüzü kontrol edin. şu andaki en son update 1.4.27.0 'dır. Ayrıca ekran kartı sürücünüzün de güncel olup olmadığını kontrol edin.

4570 Mesaj
9 Mart 2012; 16:23:52 

patch 4 ü kur.120 mb bişey.yüklemeden önce 1280x960 zar zor oynuyordum.şimdi 1080p rahat

1606 Mesaj
9 Mart 2012; 16:27:35 

quote:

Orijinalden alıntı: fukox

patch 4 ü kur.120 mb bişey.yüklemeden önce 1280x960 zar zor oynuyordum.şimdi 1080p rahat

Hocam oyun orjinal değil yine de patch kurabilir miyiz :(

Donanım Haber

4570 Mesaj
9 Mart 2012; 16:28:55 

quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

Hocam oyun orjinal değil yine de patch kurabilir miyiz :(

Evet, benmikide orjinal değil.. türkiyede orj. skyrim alan kaç kişi var ki??

1606 Mesaj
9 Mart 2012; 16:30:08 

quote:

Evet, benmikide orjinal değil.. türkiyede orj. skyrim alan kaç kişi var ki??

Hocam bir de link verebilirseniz çok memnun olurum ;)...veremezseniz de canınız sağolsun teşekkürler

Donanım Haber

4570 Mesaj
9 Mart 2012; 17:02:26 

quote:

Orijinalden alıntı: zalimahmet

Hocam bir de link verebilirseniz çok memnun olurum ;)...veremezseniz de canınız sağolsun teşekkürler

PM attım

900 Mesaj
9 Mart 2012; 19:17:46 

Bende de aynı sorun vardı.6850 ile Medium detay bile kasıyordu.Driver güncelle düzeliyor.Galiba en son çıkan 12.11'di.

4570 Mesaj
9 Mart 2012; 19:18:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

Bende de aynı sorun vardı.6850 ile Medium detay bile kasıyordu.Driver güncelle düzeliyor.Galiba en son çıkan 12.11'di.

kesin çözüm patch ile.driver o kadar etkilemez tahminimce

900 Mesaj
9 Mart 2012; 19:20:46 

quote:

kesin çözüm patch ile.driver o kadar etkilemez tahminimce

Aynı sorun bende de vardı.Bu bölümde konuda açmıştım, ana sayfada mesajlarımda vardı 10 fps bile alamıyorum diye.Patch 1-2 fps etkiledi ama driverı kurunca yağ gibi aktı oyun.(Ekran kartım 6850)

2 Mesaj
14 Temmuz 2012; 22:14:13 

Merhaba Benim pc millatan kalma biraz NVDIA GeForce 210 ve 32 bit 75 Hz , Ram 2.99 GHZ 2.00 GB Ram
Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz

Oyunu kurdum ve Ekran ayarları 1280-1024 de kasma yapıyordu ve daha sonra ayarlını 800-600' a indirdim tekrar aynı kasmayı yapıyor Bazı böglelerde donma yapıyor ve gercekten hic zevk vermiyor bu olay , bana önerebileceginiz bir çözüm yolu varmı yoksa Skyrim'ı hic ugrasmadan direk siliyimmi ?

782 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Avcmk
15 Temmuz 2012; 2:18:19 

quote:

Orijinalden alıntı: day1.o6

Merhaba Benim pc millatan kalma biraz NVDIA GeForce 210 ve 32 bit 75 Hz , Ram 2.99 GHZ 2.00 GB Ram
Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz

Oyunu kurdum ve Ekran ayarları 1280-1024 de kasma yapıyordu ve daha sonra ayarlını 800-600' a indirdim tekrar aynı kasmayı yapıyor Bazı böglelerde donma yapıyor ve gercekten hic zevk vermiyor bu olay , bana önerebileceginiz bir çözüm yolu varmı yoksa Skyrim'ı hic ugrasmadan direk siliyimmi ?

Direk Sil Ciddiyim

Glory to the Alliance !

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Temmuz 2012; 12:43:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Réx

Direk Sil Ciddiyim

Üzgünüm fakat silmelisin

2 Mesaj
15 Temmuz 2012; 14:12:58 

Yardımınız için tesşekkür ederim Yeni bir pc almak şart ozaman peki saglam bir işletim sistemi önerebilir misiniz ? Yani bu olayları yaşamam icin nasıl bir kasa toplatmalıyım özellik olarak

12 Mesaj
1 Ağustos 2012; 19:28:03 

arkadaşlar ben skyrimi ilk yüklediğimde sadece ultrada az kasıyordu ama şimdi low da bile kasıyor modlardan olabilir dedim onlarıda kaldırdım ama hala kasıyor sorunu anlamadım.ekran kartı nvidia 9800gt işlemci ddr3 4gb ram var yardımcı olur musunuz?

87 Mesaj
7 Kasım 2012; 21:09:58 

Forumda gördüm de bende skyrimi korsan kullanıyorum. Bağzı sitelerden update indirip kurmayı denedim fakat oyuna girmeme hatalarıyla karsılastım. Kasma sorunu bende de var laptopun özellikleri 2. nesil i7 işlemci nvdia 540 m 2 gb ekran kartı 8 gb ddr3 ram var adam akıllı oynayamaz odum low da bile kastı düşünebiliyomusunuz. Ben skyrimin Razor sürümünü kurdum. Bana da çalışan bi update link i verebilirseniz sevinirim.

3 Mesaj
29 Aralık 2012; 2:24:31 

Merhaba arkadaşlar size bi sorum olacaktı Ben skıyrımi pc ye yükledim low ayarlarda donuyor donma deyilde takılmalar oluyor ama benim arkadaşın pc 512 mb onda low ayarda oynuyor ama takılma olmuyor bunun nedeni ne olabilir benim ekran kartı 1 gb ram 4 gb Windows 7 kullnıyorum lütfen çözümünü sölermisiniz lütfen yardım edin kafayı yemek üzereyim sinirimi bozuyor

0

Ekteki dosya (1)

3 Mesaj
28 Ocak 2013; 9:57:23 

Selamunaleyküm arkadaşlar 6 7 Milyarlık pc almayı düşünüyorum makara olsun diye konu aaçmaaadım samimi sölüyorum para birikti 3milyar kadar bıradaha biriktirim alcam pc yi Ben hesap yaptım ama fazlabi bilgim yokk hiç tskılma falan yaşamak istemiyorum tüm oyunları açsın yani gta5 için sırf zaten farcry 3 falan işte gta 4 de gerçeçilik modu falan atcam kasmasın yani öle Hadi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum şimdidin saağolun.

Böle Bişey

http://f1301.hizliresim.com/15/w/jg6l7.png

1707 Mesaj
28 Ocak 2013; 10:59:17 

quote:

Orijinalden alıntı: xxdasperxx

Selamunaleyküm arkadaşlar 6 7 Milyarlık pc almayı düşünüyorum makara olsun diye konu aaçmaaadım samimi sölüyorum para birikti 3milyar kadar bıradaha biriktirim alcam pc yi Ben hesap yaptım ama fazlabi bilgim yokk hiç tskılma falan yaşamak istemiyorum tüm oyunları açsın yani gta5 için sırf zaten farcry 3 falan işte gta 4 de gerçeçilik modu falan atcam kasmasın yani öle Hadi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum şimdidin saağolun.

Böle Bişey

http://f1301.hizliresim.com/15/w/jg6l7.png

Ekran kartını değiştir.

RAP GOD !
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » RPG/FRP » Skyrim Kasıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.406