Şimdi Ara

Ford Focus C-Max (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.710
Cevap
28
Favori
855.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 gün önce bende bu şekilde yıkattım muhteşem bir olay ne fıça ne sünger, sanki böcek ilaçlar gibi basınçlı tabancayla bir çeşit ilaçlı su sıkıyor sonra normal olarak tazikli su ile yıkadıktan sonra bilinen kurulama yöntemi. toplam 15 dk sürüyor. her nekadar bende teflon boya koruma olasa bile vaz geçemiyeceğim bir sistem.

quote:

Orjinalden alıntı: egeliefe

Benden de bir soru:Fırçasız süngersiz yıkama diye birşey varmış.
    Malum araba yeni,çizdirmeyelim.
    Hangi yıkama sistemi daha az zararlı bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracon -- 23 Mart 2006; 10:30:59 >
  • Yıkamanın fiyatı ne kadar?Ve de İstanbul'da mı?
  • hocam bu yıkama genelde her yer büyük şehir deolur diye tahmin ediyorum, ben antalya dayım. 7 ytl veriyorum dış yıkaması için
  • Bugün yine ıslak İstanbul.
    Yarın hava kurursa bi güzel yıkatayım C-Max'imi :))
  • http://www.hemenpaylas.com/download/314210/DSC02254.JPG.html

http://www.hemenpaylas.com/download/314222/DSC02255.JPG.html

http://www.hemenpaylas.com/download/314248/DSC02261.JPG.html

http://www.hemenpaylas.com/download/314278/DSC02262.JPG.html

farklı yöntemler denesemde ancak bu sekilde fotoları ekleyebildim yorumlarınızı bekliyorum

www dan sonra ***** olarak gördüğünüz alana "hemen paylas" bitişik yazarak girebilirsiniz

sevgilerimle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracon -- 24 Mart 2006; 17:39:03 >

• Valla o barlar bayaa hava vermiş havalı arabana.
    Bu arada bizim arabalar aynı renkmiş.
    Kaça taktırdın?
  • İki küçük soru:

1)C-max'imin menüsü içinde saat-tarih menüsü yok.Ya da girmeyi beceremedim.Kitapçıkta işime yaramadı.Saat tarih ayarlayan biri var mı?

2)Araç kalkıp,6-7 km.'ye ulaştığı zaman merkezi kilitin kendi kendini kilitlemesini sağlayan bir formül okudum focusum.com'da .Üç defa aç-kapa filan yapıyorsun.Bu doğru mu?Bunu uygulayan var mı?

Yanıtlar için tşk.'ler...
  • 1.Saat-tarih menüsüne teypteki menu tusuyla giriip ayarlıyorsun.
    2.Eski c-max yazılımlarında WDS'den ayarlatabiliyordun ancak Ford bu özelliği güvenlik gerekçesiyle WDS menusunden kaldırmış. Yani artık yapılamıyor.
  • Saol MZ içime dert olmuştu tarih-saat.
    Akşam eve gidince hemen bakacağım.

Diğer konu için servis getirin yükleyelim dedi.Hem de ücretsiz,garanti kapsamından.
    Cumartesi fırsat bulursam götürmeyi düşünüyorum.
  • quote:

İki küçük soru:

1)C-max'imin menüsü içinde saat-tarih menüsü yok.Ya da girmeyi beceremedim.Kitapçıkta işime yaramadı.Saat tarih ayarlayan biri var mı?

2)Araç kalkıp,6-7 km.'ye ulaştığı zaman merkezi kilitin kendi kendini kilitlemesini sağlayan bir formül okudum focusum.com'da .Üç defa aç-kapa filan yapıyorsun.Bu doğru mu?Bunu uygulayan var mı?

Yanıtlar için tşk.'ler...

cvt de vites ekranındaki farklı ise focus topicinde vardı cvt kullanan arkadaşlar onlara sor ama aynıdır heralde
  • bugün fark ettim ikinci nazarlıkta olmuş ege ziraat sürücülerine özellikle kaçtıkları için sonsuz BAN
  • Sevgili egeliefe
    aynı renk olmasına sevindim, şayet düşünüyorsanız gerçekten bana göre bu renge tadbik edilince daha farklı gösteriyor. fiyatı otokoç yedek parça ve işçilik fiyatı 500 ytl ödedim.(KDV dahil)
  • quote:

Diğer konu için servis getirin yükleyelim dedi.Hem de ücretsiz,garanti kapsamından.
    Cumartesi fırsat bulursam götürmeyi düşünüyorum.

Nasıl yani???
    Ben WDS'ye bağlanıldığında ustayla beraberdim. WDS'de o menü tamamen kalkmış. 2004 modellerde ise (zamanında) yaptıranlarda var. Yani güvenlik gerekçesi ile kaldırdıklarını tekrar geri mi koymuşlar, anlayamadım. Şaşırtıcı. Eğer yaptırırsan bizimle paylaşır mısın?
  • Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır forumdaki c-max konusunu takip ediyorum, ama genelde okurum geçen hafta yaşadığım bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum. 2005 C-max trend tdci sahibiyim. İzmiri bilenler bilir altınyolda (bilmeyenler için şehirçi otoyol) ilerlerken orta şerittten sağa geçerken mevcut uykusuzluğumunda etkisiyle dikkaitm dağıldı ve sağ şeritte önümdeki kamyondan dolayı göremediiğim hyundai accenta arkadan vurdum. 80 civarı bir sürrate sahiptim. hyundaide maks 30 belki 40dı çünkü ona sanki duruyormuş gibi vurdum. ve inanırmısınız sadece plaka cercevem çatladı. hyundainin tampon içeriye doğru 10-15 cm girdi.
    gelen polisler bana kaskodan para almak içinmi yaptın dedi inanmadılar.
    anlıcağınız bunu okuyan c-max sahipleri kendilerini güvende hissetmeliler.
    neyse otokoçda çalışan kuzenıme götürdüm arabayı ve kaldırdı.
    dış kalın plastik tampon elastiki bir yapıdan üretilmiş ve altında 10 cm çapında çelik tampon bar var dış tampona paralel olarak yerleştirilmiş. bu ikisinn arasında da kalın çelik yaylar var.5 cm arayla yerleştirilmiş belki 20 tane civarı, ben accente vurduğumda accent çok daha fazla ileriye gitti, etkiye tepkiden daha da fazla. onu hatırladım ve çok şaşırdım. neden bu tamponları plastik yaparlar diye düşünürdüm. bu teknoloji bana tokat niteliğinde oldu. hyundainin 1.2 bin ytllik masrafı bana kaçtı tabi arkadaşlar.

Saygılar,
    Karşıyaka/İZMİR

• MZ,

Cumartesi akşamı yazarım :=)
    Benim servis:Doğan Oto Koşuyolu/İstanbul
  • dün arabaları yıkadım öldüm valla bidaha yıkamıcam yıkayanada bol bahşiş vercem

Ford Focus C-Max

Ford Focus C-Max

Ford Focus C-Max

• Galeri yusufk mı diyelim :)))
  • quote:

Galeri yusufk mı diyelim :)))

estafurullah
  • quote:

Galeri yusufk mı diyelim :)))

estafurullah
  • valla benimde arabam gri olsaydı bende yıkardım eski günlerdeki gibi... ama artık para bayılmak zorundayım yıkatmaya araba siyah olunca denemek bile istemiyorum... çok parlamış arabalar YUSUFK şöle küçükten birer nazarlık tak arabalara...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.