Şimdi Ara

Video Rehber: TTNET WiFi nasıl kullanılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
19.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımızdaki önemi daha da artan internete, sabit bağlantı dışında dışarıdan bağlanıt kurabilmenin en iyi yolu, kablosuz internet teknolojileri. Bu noktada 3G bağlantı maliyetlerinin yüksek olmasından ötürü en maliyetli seçenek olarak WiFi yani kablosuz internetin ön plana çıktığını görüyoruz. Bu videomuzda Avrupa'nın ikinci, dünyanın ise sekizinci büyük kablosuz internet altyapısı olan TTNET WiFi'ın nasıl kullanılacağını uygulamalı olarak anlatıyoruz. 

TTNET WiFi nerede, nasıl ve hangi koşullarda kullanılır, kimler faydalanabilir. Tüm bu sorunların yanıtları ve daha fazlası için videomuzu izleyebilirsiniz.

• TTNET mi? Kalsın.
  • Kullandığı hotspot sistemi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

Ttnet'in teknoloji ile uzaktan yakından alakası yok..
    Dolandırıcılık,sahtekarlık,pişkinlik yapan firmalar artık ttneti örnek alıyor ki bu kategorilerde kimse ttnetin eline su dökemez SAHTEKARLAR !

Ttnet yorumun özetin özeti olmuş ama bilen biliyor zaten...
  • video için teşekkürler gayet güzel ve açıklayıcı olmuş bir müşteri temsilcisi olarak beğendim, bizim milletimize uzaydan net getirsen memnun olmaz..
  • Şu incelemeleri ana haber bülteni ciddiyetinde yapmayın ya.
  • geniş bant internetmi hahahhaa 100 megabit internete 200 lira para istiyorlar (aylık) 200 günde 200 ekmek parası .. japonyaya gidinde geniş bant internet görünn...
  • Aylık 10 saat TTnet wifi paketim var ama şimdiye kadar hiç wifi noktasıyla karşılaşmadığım için kullanamadım. 3 aydır üyelik boş boş yatıyor. Kısacası bir işe yaramıyor.
  • başka alternatif olmadığından dolayı mahkum oluyor çoğu millet
  • evde doğru dürüst girdikte dışarda girmesi kusur kaldı zırt pırt kesilen internet netten bi haber müşteri hizmetleri verilen paraya çok yazık
  • Merhaba,

Lütfen görüş, düşünce ve eleştirillerimizi dile getirirken forum kurallarını dikkate alalım, eleştri sınırlarını aşan ifadeler kullanmayalım.

Teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Sevgiler,

Erdi ÖZÜAĞ.
  • Ne kadar da TTNET den şikayetçi olsakta WİFİ kullanımı hakkında ufacık bilgim yoktu. Bu video çok yararlı olmuş. Donanımhaber.com ekibine gönülden teşekkürlerimi sunarım.

Edit: Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uNequAL -- 12 Aralık 2011; 23:12:46 >
  • istanbul dediğin otoyoollu köy. ttnetin kopan interneti çok mu?
  • Türkiye İstanbuldan ibaret demi sevgili donanimhaber? Bas parayı yap haberi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 13 Aralık 2011; 7:20:43 >
  • WiFi yurtdışında çok yaygın kullanılan bir teknoloji, önümüzdeki yıllarda extra bir cihaza ihtiyaç kalmadan daha yaygın şekilde kullanılabilecek. Hız sorunu çözüldüğünde 3G'den daha ucuz ve kullanışlı hale gelecektir.
  • yabancı alışveriş sitelerinden de nasıl alışveriş yapabileceğimizi anlatan videolar hazırlarsanız çok seviniriz.
  • Ya haber diye foruma koyduğunuz bu reklam videolarının bide başına reklam koyuyorsunuz sizi kutluyorum..
  • DH videolarınında suyu çıktı artık ttnet sio su kayınçonuz mu ne ??
  • @eboscro

video için teşekkürler gayet güzel ve açıklayıcı olmuş bir müşteri temsilcisi olarak beğendim, bizim milletimize uzaydan net getirsen memnun olmaz..

UYDUNET`den de memnun degiliz:D
  • TTnet'in adını duymak bile midemi bulandırıyor, hırsızın, sahtekarın yasal olanı işte..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.