Şimdi Ara

HTC, Incredible S için Sense 3.0'lı Android 2.3.5 güncellemesini yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
6.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden HTC, Android'li çözümlerini güncellemeye Incredible S ile devam ediyor. Firmanın Sense 3.0 arayüzü ile güçlendirilen Android 2.3.5, Incredible S için yayınlanmaya başladı.

OTA olarak kullanıcıların telefonlarına yükleyebilecekleri güncelleme, gelen bilgilere göre, Avrupa'nın birçok ülkesinde yayınlanırken; önümüzdeki günlerde güncellemenin dünya geneline yayılması bekleniyor.

Diğer taraftan kaynaklardan alınan bilgilere göre HTC'nin, Desire HD için hazırladığı güncelleme paketinin ise yakın zamanda kullanıma sunulacağını belirtelim.

• HTC bide güncellemeleri hızlı yayınlar derler.
  • O kadar çok model oldu ki htc güncellemelere yetişemiyor desire hd ye kurcam baktım iyide değil root edip basacam custom rom'u :)
  • htc desire hd için de güncelleme geldi..android 2.3.5 sense 3.0 cok guzel oldu telefon :)
  • Daha Türkiye HTC Sensation için android 2.3.5 gelmedi, tuhaf doğrusu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

Daha Türkiye HTC Sensation için android 2.3.5 gelmedi, tuhaf doğrusu...

size ocakta ics 4.0 gelcek deniyor o yüzden 2.3.5 fln gelmez.
  • Çıksa da ocağa kadar, çıkmasa da kasıma kadar:-))
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

Çıksa da ocağa kadar, çıkmasa da kasıma kadar:-))

sensation a 2.3.5 gelmemesini garip bulmuşun ona cevaben yazmıştım.yoksa beni de ilgilendirmiyor gelip gelmemesi :)
  • ben desire hd kullanıcısıyım bana 9.12.2011 de update geldi sense 3.0 ve 2.3.5 süper oldu aynı telefonu kullananan başka arkadaşıma sordum ona da gelmemeiş daha bilmiyorum yavaş yavaş mı atıyor ama ben çok memnunum hep kıskanıyordum sensation ın sensini artık hiçbir farkı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: enokta

htc desire hd için de güncelleme geldi..android 2.3.5 sense 3.0 cok guzel oldu telefon :)

bişey soracam bu güncelleme sana ne zaman geldi, nerden geldi, sen türkiye'de misin?

bize ulaşan bir şey yok. telefonun yazılım güncellemelerini kontrol et kısmından deniyorum, herhangi bir güncelleme yok deniyor. bir de şunu sorayım; kadir gecesi mi doğrun? bu ne şans!:)
  • HTC Desire HD 2.3.5/3.0 güncellemesi gelen arkadaşlar,cihaz türkiye cihazımı yoksa yurt dışımı?birde almanaya t-mobile cihazına güncellemesi gelen varmı? güncelleyen arkadaşlara hayırlı olsun :)
  • Darısı ics ye.
  • Selam.
    Geçen hafta HTC 'ye dayanamayıp mesaj attım ve bana Desire HD için 2.3.5 ve sense 3.0 güncellemesinin aynı hafta içinde geleceğini bildirmişlerdi.
    Aradan bir hafta geçti sabırsızlıkla ve günde elli kere güncelleme menüsüne girerek bekliyorum. Samsung nu arada 2.3.7 yi yayınladı, biz hala güncelleme bekliyoruz. Böyle giderse bu telefonu elimden çıkartıp ben google nexus a geçeceğim.yetti gari :=)
  • Selamlar,

HTC Desire HD kullanıcısıyım.
    Telefonum Türkiyeden alınma (Vodafone) dün 2.3.5 ve sense 3.0 güncelledim.
    Tahminimden de iyi olmuş telefona ayrı bir hava geldi
  • Desire HD kullanicisiyim. Guncellemeden sonra uc boyutlu efektlere ragmen telefonum daha stabil ve hizli hale geldi
  • her güncellemeden sonra telefon daha da güzelleşiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.