Şimdi Ara

The Legend of Zelda: Skyward Sword Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
7.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Link'in Nintendo Wii'deki müthiş finali..

• Ve beklediğim inceleme.
    BSC yi çıktığı zamandan beri takip ediyorum.
    Kullanıcı yorumlarını da okuyorum.
    3 yıldır gözle görülür poizitif düşünceler oluşmakta nintendo için.
    BSC ekibini bu yüzden özellikle nintendo ve casual oyunculuk hakkında yaptıkları haberleri inatla sürdükmekte oldukları için teşekkür ediyorum kendi adıma.
    İnceleme kısa biraz sanki ama olsun incelemeniz yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 11 Aralık 2011; 18:27:38 >
  • güzel inceleme olmuş tebrikler
  • inceleyelim bakalım
  • Durun! Yapmayın daha Uncharted 'dan yeni çıktım hayır göremiyorum herşey kararıyor hayır !
  • iyi ki wii almışım
  • İnceleme için teşekkürler

Ersin Kılıç'ın incelemelerini her zaman beğenirim de özellikle 2:20'den sonra s ve z harflerini bi süre peltek söylüyor biraz garibime gitti :D...
  • 3DS'm de Oynamak istiyorum :D inşallah Çıkar tüm versiyonları
  • Güzel oyun.
  • elbet benim olacaksın! :D
  • Zelda'yı ,GOW 3 grafik kalitesiyle oynaya bilmeyi çok isterdim.
  • inceleme için cok cok tesekkurler . oyun harika. nintendo cocuklugumdaki oyunları halen yapan bir firma cok saygı duyuyorumm
  • Ersin Kılıç'ın acilen ingilizce kursu alması lazım. Daha önce bir oyunun bilgi ekranında oyunu tamamlamanız için mevcut performansınızla ne kadar süre geçirilmesi gerektiği ile ilgili bir ekranda yazan 80 seneyi, oyun 80 sene oynanmış şeklinde haber yapmıştı. Bu sefer de kınayt akademi. İngilizce'de k ve n harfleri yan yana gelince sadece n harfi okunur. Kınayt değil nayt akademi.
  • İşte beklediğim inceleme. Oyunu sipariş ettim gelecek galiba bugün. Oyun çok güzel. Sabırsızlıkla PTT memurunu bekliyorum. Gelmediği hergün için PTT'ye sövüyorum :)
  • teşekkürler
  • @Colossal

Bugün İngilizce dersinde başka neler öğrendin liseli arkadaş?
  • oha 4.32deki altyazıda illuminate yazıyor. :O
  • Güzel inceleme olmuş ellerine sağlık . Gerçeten çok sağlam ve hardcore bir oyun...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.