Şimdi Ara

Skyrim'de Oldukça Komik Bir Bug

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
         Skyrim'de bug görmediyseniz şanslısınız. Oyunda epey konuşulacak buglar mevcut ve birazdan bunların arasındaki en komiklerinden birini göreceksiniz.

Oyundaki karakterlerden biri olan Louis Letrush, size bir görev boyunca eşlik ediyor. Belki bu görevi sorunsuz bir şekilde geçmiş olabilirsiniz. Fakat kendisini atının üzerinde koşarken veya bir akrobat gibi dönerken gördünüz mü? Hiç sanmıyorum.

Gelin hep beraber Skyrim'in en komik bug sahnelerinden birini izleyelim. 

• Ayı da şaşırıyo haliyle bakışı çok güzel yakalamışlar :D
  • Daha ölmeden iskelete dönüşen ejderha gördüm ben,
  • :D Ayı da mal oldu başı döndü :D
  • popüler oyunlarda bu tür hatalar da iyi reklam malzemesi oluyo ha. ben yapımcı olsam kasten koyarım oyunuma bu tür bikaç hatayı.
  • riding like a boss
  • ayı manyak ritim tuttuyo...... :))))))))))
  • Ben Bethesda nın artık gelecek oyunlarda Buglar üzerine çalışacağını hiç düşünmüyorum inanın bugsız bir oyunu gelse biz şaşırırız en başta, birşeyler eksik deriz o derece :) Yeterki böyle oyunlar yapsınlar Bug Mug hiç sorun değil :) Oyun başyapıt olunca işte buglar da böyle eğlenceye dönüşüyor.
  • :) at üstünde koşmada iyiydi ama dönme fenaymış ya :)
  • büyü diye ben buna derim
  • Ayı tırsmış diğerine saldırıyor :))
  • Oha birader ayıyı parça pınçik etti.

Ben bu oyuna başladım yarım saat oynadım sonra gözüm kesmedi ve kapattım.

Kendime geldiğimde oyunu silmek üzereydim.

Adamlar işi gücü bırakmış sanal dünya inşa etmişler.
    Yok arkadaş geçti artık bu tür oyunlar benden.
  • bethesda = bugmaniac
  • oyun 5 gb ama o kadar geniş harita görülmemiş bu kadar bug normal karşılanabilir
    bence GOTY olmayı açık ara hakediyor
  • ya bunu oynadım ben :D görev flan alamadım sildim sora ya :D görevi flan nasıl alıcaz
  • ana konuyu bitirdim kısa olmus ana konu esbern bug u da cok komik nerde ölü görse dönüp baka kalıyodu bide konusma yok neseki cözümü varmıs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.