Şimdi Ara

Coby'den 5 farklı Ice Cream Sandwich tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Coby'den 5 farklı Ice Cream Sandwich tablet

Google'ın Android işletim sisteminin yeni sürümü Ice Cream Sandwich'i resmi olarak yayınlamasının ardından hem üst seviye hem de orta ve giriş seviyesi tabletler ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de Coby firması.

Coby firması 5 yeni tablet modelini 2012 ilk çeyrekte piyasaya sürecek şekilde hazırlıyor. Ocak ayındaki CES 2012 fuarında firma modellerini görücüye çıkaracak. ICS sürümü için bu kadar geniş bir ürün gamı piyasaya süren ilk firma Coby olacak.

Modeller; 7 inçlik MID7042, 8 inçlik MID8042, 9 inçlik MID9042, 9.7 inçlik MID9742 ve 10 inçlik MID1042 şeklinde sıralanıyor. Tüm modeller kapasitif dokunmatik ekran, Android 4.0 işletim sistemi, 1GHz hızında ARM Cortex-A8 işlemci, 32GB'a kadar microSD kart desteği, 1080p video, WiFi ve HDMI bağlantısı özelliklerine sahip. 

Depolama kapasitesi, ekran çözünürlüğü ve RAM miktarı modeline göre farklılık gösteriyor. Coby firması bugüne kadar Kyros markası altında Android 2.3 tablet modellerinin satışını yapmaktaydı. Yeni modeller Kyros modellerinin Android 4.0 yüklü versiyonu sayılabilir. Firma gelecek yıl ürün gamını artırmayı planlıyor. Fiyat konusunda resmi bir açıklama yok ancak 200$-300$ arasında olması bekleniyor.

• Her boyutta tablet cikarmis mubarek :D aslinda ayni tabletin farkli ekran buyuyukluklu modelleri ciksa fena olmaz :)
  • 9.7 inç ve 10 inç iki tablet donanımsal farkları yok !! anlam veremedim...
  • Model numaralarında hepsinin sonu 42le bitiyor. en üst seviye modelinin numarası 1042 bi altının numarası 9742. kafa karıştırmak için ellerinden geleni yapmışlar.
  • Cobyden tablet mi alınır yaa
  • 1 GHZ ARM Cortex A8 bir tablet pc için yetersiz değil mi?
  • Performansları Galaxy tab p100 gibi birşey olcak öyle düşün ... Galaxy tab'ın performansıda fena değildir ... Asıl merak ettiğim ram kapasiteleri ne olucak? ... İce cream 512MB ramlı cihazlardada çalışacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

Cobyden tablet mi alınır yaa

hocam sonuçta aynı işletim sistemi değil mi ? galaxy tab da aynı bu da aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

quote:

Orijinalden alıntı: S

Cobyden tablet mi alınır yaa

hocam sonuçta aynı işletim sistemi değil mi ? galaxy tab da aynı bu da aynı.

Olay sadece işletim sisteminde bitmiyor önemli olan donanımsal özellikleri.
    Ama benim tercih etmemenin sebebi ne yazılımı ne donanımı sadece çekici gelmiyor.
  • Her tablet haberinin altında yorum yapanlar galaxy veya ipad örneği verirler ama nedense fiyatları konusunda hiç yazmazlar. Samsung 1200 lira coby 500 liradan satıyor. Tabiiki kalite farklı olacak. Ne yani 500 liraya galaxy kalitesinde tablet mi satacak. Komik olmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.