Şimdi Ara

Udyr??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben jungle yapmayı sevmem udyr nasıldır lanede ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaphaéLßénKéi -- 10 Aralık 2011; 22:44:49 >

• efsane
  • dehşet verici
  • Trollmusunuz ? Amaç Post Kasmakmı ?
  • kışkırtıcı
  • Lanede son derece iyi, eğer ki oynamayı biliyorsan bütün champları yenersin. (açık ara zorluk çıkaran bir tek jax var, onu da outplay etmen lazım)

sezon 1 de 70% win ratiom felan vardı (tahmini 25-30 oyun arasında ?) şimdiki sezonda biraz düştü ortalama ama 3-4 oyun saçma sapan trollendim, hatta udyr kötü diyenler felan oldu.

oynamanı tavsiye ederim
  • solo top da gayet iyi zaten ölümsüz 1 v 1 de hele oyun başı çok güçlü ama sonlara doğru biraz etkisi azalıyor bence ya da benim karşıma gelenler pek iyi oynamadı bilemem bilen birisi cevaplar.

geçen clg crs maçında hsgg oynadı iyi oynadı sürekli pushladı ama kaybettiler :D
  • Jungle oynaman her zaman daha iyi olur udyr için.Bear form sayesinde bol bol gank yapabilirsin.
  • Udry bilmem ama Udyr konusunda yardımcı olabilirim.
  • Yeni jungle değişikliğinden sonra Udyr için çok kolay oldu. Smite falan da ihtiyaç yok. Bir kaç tur jungle attıktan sonra rahat gank gidersin. Phoenix seviyorum ben jungle'da.
  • Udry muhteşem kaçırma derim.Ama birde kötü kız kardeşi udyr var yanlışlıkla onu falan almayasın
  • Lanede etkili olabilirsin ama udryin içindeki canavarı çıkartması için jungle şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

Udry muhteşem kaçırma derim.Ama birde kötü kız kardeşi udyr var yanlışlıkla onu falan almayasın

• öyle bir şampiyon olmadığı için tavsiye veremem ha birde udyr var bak ona verebilirim işte
  • lanede harraslamasi cok zordur w turtle stance kalkan verir cunku saldiracak gibi olunca w geri kac mumkun olunca bear stancele stun at tokatla kac. lanede de jungleda da iyidir turtle stance sayesinde.
  • udyr nasıl oynanır + ları - leri nelerdir yardım edermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistikus8

kışkırtıcı

Sebepsizce güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaphaéLßénKéi

beyler ben jungle yapmayı sevmem udyr nasıldır lanede ?

Feedlemek için birebir, LeBlanc'dan bile daha iyi, 20 dk olmadan adamları full kastırırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistikus8

kışkırtıcı

baştan çıkarıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SwiftShadow

lanede harraslamasi cok zordur w turtle stance kalkan verir cunku saldiracak gibi olunca w geri kac mumkun olunca bear stancele stun at tokatla kac. lanede de jungleda da iyidir turtle stance sayesinde.

rivenle patır kütür eziyorum shieldini patlata patlata eziyorum.mana regen yapmak için minionlara vuruyor ben dönüp yine vuruyorum.Manası bitiyor ve kesiyorum.Yok öyle arada stun at tokatla kaç riven isem gareni bile keserim!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.