Şimdi Ara

Logitech M525 kablosuz fare video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
12.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda Logitech'in 6 adet cihaza kadar eşleşebilen unifiying alıcısıyla çalışan ve 2 adet kalem pille tam 3 yıl kullanım ömrü sunan M525 kablosuz faresini inceliyoruz. 

• Düğmeyi ileri çekmek diye bir cümle olamaz herhangi bir şey ileri çekilmez itilir... İnceleme için teşekkürler mouse işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Düğmeyi ileri çekmek diye bir cümle olamaz herhangi bir şey ileri çekilmez itilir...

Bir cümlenin yüklemi varsa sona üç nokta konmaz.

İnceleme için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 11 Aralık 2011; 0:34:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusfcuk

quote:

Düğmeyi ileri çekmek diye bir cümle olamaz herhangi bir şey ileri çekilmez itilir...

Avukatmısın sen yusufçuk ? he çocum söyle bakim :) ben üç noktayı o olayla ilgili daha söyleyeceğim çok şey var ama bukadar anlamında bıraktım. ama sen adminlere yalakalık yapma peşinde olduğun için öyle anlamışsın. sana iyi yalanmalar bu seferki ... sana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NorthShield -- 11 Aralık 2011; 3:07:34 >
  • Eli sürekli kontrol ettiğinden, oyunlarda falan hissedilir donmalar oluyormuş deniyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NorthShield

quote:

quote:

Avukatmısın sen yusufçuk ? he çocum söyle bakim :) ben üç noktayı o olayla ilgili daha söyleyeceğim çok şey var ama bukadar anlamında bıraktım. ama sen adminlere yalakalık yapma peşinde olduğun için öyle anlamışsın. sana iyi yalanmalar bu seferki ... sana :)

Devamında cümle gelmiş ya neyse. Yalanmaya falan da çalışmıyorum. Emek var ortada senin takıldığın bir anlatım bozukluğu.

hala daha yalanmaya devam.

Bizde biliyoruz orada emek olduğunu. Sen ben uyaracağızki DH dekiler daha eksisiz daha güzel sunumlar ortaya çıkartsın ben yerden yere vurmuyorum eleştirimin amacı aslında yapıcı olmak. Neyse uzamasın.

• Herkes eleştirmen kesilmiş
  • guzelmis bendede varda logitecin ama bu yeni model galiba bendeki pili fazla gitmiyor 6 ay felan gidiyor eger 2 yıl gidiyorsa alırım valla :) sarjlı olsa daha iyi olurdu ama
  • Başlığı kirletmeyin. Özel mesajla tartışırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

Eli sürekli kontrol ettiğinden, oyunlarda falan hissedilir donmalar oluyormuş deniyor.

el algılama sistemi oyunlarda mouse sürekli elde olacağı için temas kopması yaşanmadğından çalışma gereksinimi duymaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: wierstrassss

quote:

Eli sürekli kontrol ettiğinden, oyunlarda falan hissedilir donmalar oluyormuş deniyor.

el algılama sistemi oyunlarda mouse sürekli elde olacağı için temas kopması yaşanmadğından çalışma gereksinimi duymaz bence

Bi arkadaş konu açmış oyunlarda iyi performans alamıyormuş.
    Gene başka biride mouse çok süper diyor.
    Bende anlamadım.:)
  • Bu mouse gecenlerde gördüm ve biraz inceleme sansi buldum. Logitech anywhere ile birkac euroluk fiyat farki olmasina ragmen, onun yanina yaklasamayacak derecede vasat bir ürün, hem kullanilan malzeme hem de diger özellikler bakimindan. Anywhere 44 euro, bu ürün 40 euroya satiliyor. düsünün yani...
  • Öyle deme ama, siyah deri üzerinde sorunsuz düz çizgi üzerinde ilerliyormuş
  • quote:

guzelmis bendede varda logitecin ama bu yeni model galiba bendeki pili fazla gitmiyor 6 ay felan gidiyor eger 2 yıl gidiyorsa alırım valla :) sarjlı olsa daha iyi olurdu ama

bu ürünün pil ömrünün 3 yıl olduğunu vurgulamışlar videoda zaten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wierstrassss

quote:

Bi arkadaş konu açmış oyunlarda iyi performans alamıyormuş.
    Gene başka biride mouse çok süper diyor.
    Bende anlamadım.:)

bence arkadaşın bahsettiği gibi bir sorun olmaz oyunlarda 1 sanıyede kendini kapatacak değil ya mouse el algılama sistemine bağlı bir sorun yoktur oyunlarda...

• 3 yıl da çokmuş yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba yaa bendede logitech m195 var da yeni aldım bugun galiba uyku moduna geçmiyor.yani uyku modu denen şeyde altta yanan ışığın hiç yanmaması gerekiyo sanırım değilmi benimki kısık bir ışık biçiminde yanıp sonuyor yardım lütfen!!!
  • inceleme çok güzel olmuş teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.