Şimdi Ara

Yeni Alan Wake'den Bir Video Daha Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Video Game Awards töreninde ilk olarak duyurusu yapılacak olan yeni Alan Wake oyunu hakkında isim söylentileri dolaşmaya devam ediyor. Daha önce görüntülenen bir resimde oyunun adının Alan Wake: Night Springs olacağı gözükmüştü, geçenlerde gelene göre ise Alan Wake's American Nightmare.

Herşeyin bugün belli olacağı oyun hakkında, bir video daha yayınlandı. Video Game Awards öncesi yayınlanan bu 20 saniyelik videoda, gördüğümüz şey sadece bir kağıt. Kağıtta yazan ise şöyle;

"Sana bir sır vereceğim. Dünyada bazı yerler vardır, dünyanın ötesinden sızan karanlık enerjiyle birlikte masal ve hayallerin gerçek olduğu. Bu yerler, aydınlık ve karanlığın savaş yaşadığı yerler."

• Alen Wake eşi benzeri olmayan çok farklı bir "Yapım" Oyun demiyorum çünki yun demeye dili varmıyor insanın, O'ndan aldığım haz inanılmazdı Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Ben de oyun içi goruntusu sandım
  • İngilizce çeviriniz hatalı lütfen tekrar gözden geçiriniz, Saygılarımla
  • VGA da sağlam video verirler zaten bende oyun içi sandım ama adamlar VGA dururken hemen öncesinde oyun içi vermek olmazdı
  • silent hill 2 den oynayıpta beni psikolojik açıdan bu kadar yoran bir oyun hatırlamıyorum desem yeridir (Fatal Frame farklı bir kulvarda).Önünüzü göremeden ormanda koştururken az mı korktum.Güzel oyun umarım oynanışı ve hikayeyi bozmadan devam eden bir seri olur.Bu tarz oyunlara oyun piyasasının ihtiyacı var.
  • Bu gece tekrar Alan Wake'e başladım hala ilk oynadığım anki hazzı tekrar yaşadım.Yok böyle bir oyun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.