Şimdi Ara

2012 MODEL OPEL ASTRA CLASSIC 3 ALANLAR (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.260
Cevap
39
Favori
299.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kibritinyanmayanucu

1.5 ay önce aradığım her bayiye sorduğum dizel otomatik için ben zaten artık gelmeyecek elimizde yok yada 1 tane var yanıtını almıştım. Mayıs falan nereden duydunuzki?

Citroen c3 1.4 e-hdi aldım. Dizel ve Otomatik. Start stop varki trafik yada ışıklarda beklemekten zevk alır oldum devir saatinde sıfırı gösteren ibreyi gördükçe. İstanbul Citroen daloğlundan. Süper keyifli bir araba yakıtta inanılmaz aşağılarda. Tavsiye ederim.

hayırlı olsun
    ben fransız araçlarına bu dönemde karşıyım şuan almayı da düşünmüyorum.
    nedendir bilmem peugeot ve citroen hep daha soğuk gelmiştir.
    şu yasanın gidişatına göre fransız arabası da riskli iş bu aralar malum ilanlarında artış var.
    çünkü adamlar sıfırlarında indirim yapmaya başladılar.
    normalde vermeyecekleri fiyata arabayı veriyorlar.

opel alamazsam ölene kadar içimde kalacak çok beğeniyorum.
    yeni astra ve insignia o kadar hoşuma gitmiyor.

bu opel o kadar satan arabayı kaldırdı ya ne diyeyim
  • arkadaşlar İzmir'den 2012 Astra Classic 1.6 otomatik vites için 39 bin lira fiyat aldım. pek araç da kalmamış ellerinde. sizce fiyat nasıl?
  • arkadaşlar aralıkta alığım astra için bugün almanyadan müşteri memnuniyet anket formu geldi bu rutin bir uygulamamıdır herkese gönderiliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetkin55

arkadaşlar aralıkta alığım astra için bugün almanyadan müşteri memnuniyet anket formu geldi bu rutin bir uygulamamıdır herkese gönderiliyor mu

Evet ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sargon_26

arkadaşlar İzmir'den 2012 Astra Classic 1.6 otomatik vites için 39 bin lira fiyat aldım. pek araç da kalmamış ellerinde. sizce fiyat nasıl?

Valla kardeşim bende otomatik bir araç düşünüyorum ve her yol nerdeyse astraya çıkıyor..Şöyle ki,

B segmentinde yer alan ve astra classic essentia comfort paketten daha düşük donanıma sahip olan chevrolet aveo otm vites 35-36 bin tl civarına satılıyor..

Aradaki 3-4 bin tl ile

*Astra bir üst sınıf (c segmenti)

*Daha donanımlı bir araç

*Marka prestiji olarak üstün

*Motoru daha performanslı

Diyeceğim hem c segmenti hem gayet tatminkar donanım özelliklede güvenlik olarak (esp-asr-hild holder) ender araçlardan hatta 38-39-40 bine "tek" araç diyebileceğim bir araç astra..

Şimdiden hayırlı olsun, 38 olacağına 39 olsun, kaçırmayın efenim..

Nacizane fikrimdir
  • teşekkürler...
  • astra sedan 1.6 otomatikler 5 vites diye biliyorum
    dizellerde 6 vites idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

quote:

arkadaşlar İzmir'den 2012 Astra Classic 1.6 otomatik vites için 39 bin lira fiyat aldım. pek araç da kalmamış ellerinde. sizce fiyat nasıl?

Valla kardeşim bende otomatik bir araç düşünüyorum ve her yol nerdeyse astraya çıkıyor..Şöyle ki,

B segmentinde yer alan ve astra classic essentia comfort paketten daha düşük donanıma sahip olan chevrolet aveo otm vites 35-36 bin tl civarına satılıyor..

Aradaki 3-4 bin tl ile

*Astra bir üst sınıf (c segmenti)

*Daha donanımlı bir araç

*Marka prestiji olarak üstün

*Motoru daha performanslı

Diyeceğim hem c segmenti hem gayet tatminkar donanım özelliklede güvenlik olarak (esp-asr-hild holder) ender araçlardan hatta 38-39-40 bine "tek" araç diyebileceğim bir araç astra..

Şimdiden hayırlı olsun, 38 olacağına 39 olsun, kaçırmayın efenim..

Nacizane fikrimdir

Teşekkür ederim yorumunuz için. Bugün kaporayi verdik. Yarın da bankadan bir sorun çıkmazsa arabayı alacağız. Artı kartel korumayı da yaptıracaklar. Yarından itibaren aranıza katılıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sargon_26 -- 21 Şubat 2012; 0:10:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetkin55

arkadaşlar aralıkta alığım astra için bugün almanyadan müşteri memnuniyet anket formu geldi bu rutin bir uygulamamıdır herkese gönderiliyor mu

arkadaşım hepsi hikaye,andersenden masallar!bana da geldi, netten doldurayım dedim bi baktım süresi dolmuşmuş.birçok arkadaşa böyle oldu.işte opelin satış sonrası hizmeti!!!
  • quote:

sargon hayırlı olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öğretmen07 -- 21 Şubat 2012; 9:41:41 >
  • ARKADAŞLAR bana da yardımcı olur musunuz çok kararsız kaldım ASTRA CLASSİC 3 (easytronic vites benzinli konfor paketli) ile ASTRA J KASA EDİTİON DONANIMLI BENZİNLİ arasında kaldım CLASSİC 3 40 BİN TL ASTRA J 39 BİN TL... Siz olsanız hangisini alırdınız neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_ay32

ARKADAŞLAR bana da yardımcı olur musunuz çok kararsız kaldım ASTRA CLASSİC 3 (easytronic vites benzinli konfor paketli) ile ASTRA J KASA EDİTİON DONANIMLI BENZİNLİ arasında kaldım CLASSİC 3 40 BİN TL ASTRA J 39 BİN TL... Siz olsanız hangisini alırdınız neden ?

ben benzinli konusunda pek bilgim yok yalnız benzinli sedan 5 ileri otomatik diye biliyorum. siz sormuşsunuzdur hb benzinli de mi 5 ileri?
    dizeller 6 ileri çünkü
  • benzinli hb 5 ileri hocam
  • o zaman bu eski tip şanzıman biliyorsunuzdur.
    6. vites uzun yolda ekonomi sağlaması için kullanılıyor genelde.
    ben izmirde falan 1.3 olduğunu duymuştum eğer biraz daha bütçe ayarlayabilirseniz bence onu alın.
    2.el değerini 1.3 daha çok koruyor benzinli de kayıp daha çok oluyor.
    ben yeni kasayı önermem
  • hocam eski kasa da 1.3 dizel 43 diye biliyorum benzinlisi 38 yeni kasa da benzinli 39 dizel 50 bin liranın üstünde 40 ı geçemiyorum hocam orayada kredi ile gelebiliyorum zaten...
  • quote:

ARKADAŞLAR bana da yardımcı olur musunuz çok kararsız kaldım ASTRA CLASSİC 3 (easytronic vites benzinli konfor paketli) ile ASTRA J KASA EDİTİON DONANIMLI BENZİNLİ arasında kaldım CLASSİC 3 40 BİN TL ASTRA J 39 BİN TL... Siz olsanız hangisini alırdınız neden ?

arkadaşım ben olsam eski kasa alırdım.çünkü edition seçeneğinde bildiğim kadarıyla çelik jant yok,sis farı yok,kararan iç dikiz yok,park,yağmur sensörleri yok,hız sabitleyici yok.ee ne anladım o zaman?klasikte bunların hepsi standart ve bir arabada olmazsa olmazlar bence!
  • benimde aklımı karıştıran şey o işte hocam biri yeni kasa birinde de donanım farkı var ama bu donanımlar olmazsa olmaz mı acaba? ( insan normal olarak 40 bin verince herşey olsun istiyor ama işte adamların politikası da bu )
  • bende 2012 dizel classic var o saydığım özelliklerin hepsi var ve çok iyi sürüş konforu sağlıyorlar.alt tarafı astra ama bana mercedesmiş gibi geliyor bu donanımlarla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: öğretmen07

sargon hayırlı olsun..

Teşekkür ederim
  • quote:

eski kasa alacaksan 1.3 düz dizel al derim. otomatiğinin sıkıntılı olduğu söyleniyor.
    eğer benzinli alacaksan orta donanım astra j al. baz donanımında çelik jant yok ve bir çok donanım yok. çelik jant yol tutuşuna da etki eden çok iyi bir donanım.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.